Tenis

Turnaj mistrů – čtyřhra (krytý tvrdý povrch)

K. Krawietz, A. Mies (3) – W. Koolhof, N. Mektič (5)

1:2 7:6 (3), 6:7 (4), 7:10

15.11.2020, 13:11 • The O2 arena, Londýn (GBR) • Skupina Mikea Bryana • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 1.9 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je ode mne z tohoto vyrovnaného zápasu vše. Bylo to opravdu parádní podívaná, snad takových zápasů bude co nejvíce. Zase někdy na počtenou! (15:23:39)
Tento neskutečně vyrovnaný zápas nakonec na svou stranu urvali Koolhof společně s Mektičem, který celkově získali o pouhé tři fiftýny více, které v konečném součtu rozhodli. Po prvním setu to však vypadalo na výhru německého páru, protože ten byl sice v první sadě pod větším tlakem, ale po vítězství v tiebrejku se dostal na kontě. Ve druhém setu už ale ovládl tiebrejk mezinárodní pár, který se tak dostal do lepší nálady, takže ovládl i následně supertiebrejk, tím pádem i celý zápas!

Konec zápasu

7-10

Mektič sice nezakončuje zápas esem, ale i přímý bod z podání zapříčiňuje výhru mezinárodní dvojice!

7-9

Krawietz vůbec nezvládl return druhého podání, za což je na sebe opravdu naštvaný, protože praštil raketou o zem!

7-8

Mektič výborně zapracoval na síti a urval vedení pro sebe a svého kolegu.

7-7

Mies příliš neočekával, že jeho spoluhráče na něj přepustí míček, kvůli čemuž na poslední chvíli dokázal hrát jen do pásky.

7-6

Tentokrát Krawietz při returnu selhal a míček poslal až do autu.

7-5

Konec přestávky, podávat bude Wesley Koolhof.

7-5

Následuje přestávka a výměna stran.

7-5

Krawietz výborně returnuje přesně do rohu dvorce, čímž zcela zaskočil oba protihráče.

6-5

Return Koolhofa tentokrát skončil až za základní čárou, takže do mírné výhody se dostává německá dvojice.

5-5

Tentokrát byl ale šťastně Krawietz, jehož prohoz zcela překvapil chorvatského tenistu.

4-5

Mektič ze sebe shodil veškerou nervozitu a má další eso!

4-4

Koolhof na síti prokázal dobré reakce a dobrým kraťasem nedal Krawietzovi šanci na zareagování.

4-3

Krawietz na síti jen tak tak vzal postranní úder, Koolhof tak nic neřešil a poslal míček přesně mezi soupeře.