Španělská LaLiga

Levante UD – Deportivo Alavés

1:1

konec (0:1)

08.11.2020, 18:30 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia • 9. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 2.09 3.54 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:26:20)
Držení míče: 72 % : 28 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:3. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 11:16.
Dnešní utkání končí remízou, což je, z pohledu domácího Levante, jednoznačně málo... domácí totiž byli, až na první čtyři až pět minut zápasu, lepší a nakonec téměř hodinu zápasu odehráli v převaze jednoho muže v poli. Nicméně ani to jim nestačilo k tomu, aby otočili výsledek, byť dokázali v úvodu druhé půle vyrovnat. Šancí na vstřelení vedoucí branky mělo Levante hodně, ale v koncovce dnes domácí trestuhodně selhávali. Ostatně také hosté ještě dokázali zahrozit a nebyli daleko ani oni od vedoucího gólu. Toho jsme se ale již nedočkali a zápas tak končí výsledkem 1:1.

90+5

90+5

Žlutou kartu dostává Carlos Clerc (Levante UD).

90+4

Další nepřesností končí akce domácích, v jejich hře je již patrná křečovitost a čas na vstřelení vedoucího gólu se krátí.

90+3

Nepřesným pasem na pravou stranu končí akce domácích.

90+2

Deyverson (Alavés) na trávníku, drží se za záda a nespěchá na nohy.

90+1

Nastavuje se pět minut.

90

Jorge De Frutos (Levante) rozehrál roh, kdy přiťukl míč spoluhráči... byl to José Campaña, který pak odcentroval do vápna, ale hosté se ubránili.

89

José Campaña (Levante) napřáhl ke střele zpoza vápna, jeho pokus byl zblokován na roh, ten domácí rozehrají z pravé strany.

88

Martín (Alavés) si bere míč a bude vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře, takže spěchat nebude.

87

Levante by si za tu aktivitu, co má téměř celý zápas, zasloužilo vstřelení vedoucí branky, hosté zuby nehty brání remízu.

86

Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Nemanja Radoja.

86

Domácí bleskově rozehráli roh z pravé strany, ke gólu to ale nevedlo.

85

Fernando Pacheco (Alavés) se rozhodně v brance nenudí, nyní vyráží dalším povedeným zákrokem střelu Sona.

83

Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Luis Rioja, přichází Javi López.
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Joselu, přichází Deyverson.

82

Desátý roh rozehrají domácí z pravé strany.

81

Žlutou kartu dostává Luis Rioja (Deportivo Alavés).

80

Další šance domácích, kdy pouze do tyče hlavičkoval Sergio León!

79

Deportivo se žene za vedoucím gólem, hosté se spoléhají na rychlé brejky.

78

Žlutou kartu dostává Rodrigo Battaglia (Deportivo Alavés).

77

Roh pro Levante, z levé strany, celá akce končí dalším zákrokem Pacheca, který chytá centr soupeře.

76

Dvě gólové šance na obou stranách, v té první nedokázal vedení na stranu Deportiva vystřelit Joselu a vzápětí, z protiútoku, nedokázal gólmana Pacheca prostřelil J Enis Bardhi, který dnes nastoupil ke svému 100. utkání!

75

Fernando Pacheco (Alavés) sbírá ze vzduchu míč, po centr soupeře a nebude spěchat s rozehrávkou od své branky.

74

Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Dani Goméz, přichází Sergio León.

74

Rodrigo Battaglia (Alavés) zabojoval na polovině soupeře a získal míč pro svůj tým.

73

Enis Bardhi (Levante) odcentroval z pravé strany, ve vápně hlavičkuje nad branku Jorge De Frutos, ale ten byl předtím v ofsajdu.

72

Další roh pro Levante, domácí budou opět rozehrávat z levé strany.

71

Rúben Vezo (Levante) nyní parádním zákrokem zastavil hrozící brejk soupeře, vše bylo v souladu s pravidly.

70

Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Lucas Pérez, přichází Borja Sainz.

68

Centr nakonec do vápna Deportiva dolétl, dokonce se tam jeden z útočících hráčů dostal k hlavičce, ale ta se nepovedla.

67

Domácím se nabízí výhoda volného kopu, z levé strany, na polovině soupeře, bude to na centr do vápna.

66

José Campaña (Levante) vhazuje z levé strany, na polovině soupeře, následuje nepřesný pas do vápna, kde si míč bere gólman Pacheco.

65

Centr z levé strany míří do vápna, kde u vzdálenější tyče hlavičkuje nepřesně Óscar Duarte.

64

Rohový kop Levante, domácí budou rozehrávat z levé strany, dočkají se vedoucí branky?

63

Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Jorge De Frutos.

63

Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mickaël Malsa, přichází José Campaña.

61

José Campaña (Levante) se u postranní čáry chystá na vstup do hry.

60

Pohyb registrujeme také u lavičky domácího Levante, které také bude v nejbližší době střídat.

59

Fotbalisté Deportiva se nyní snaží aktivně napadat rozehrávku soupeře.

58

Fernando Pacheco (Alavés) vykopává hodně daleko od své branky, až v podstatě téměř k vápnu soupeře.

57

Malá domů v podání hostů, kteří nyní budou urputně brání alespoň nerozhodný výsledek.

56

Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Manuel García.

56

Dani Goméz (Levante) se prodral z pravé strany do vápna a vypálil, branku ale přestřelil.

55

Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.

54

Rúben Vezo (Levante) vypálil zpoza vápna a jeho tvrdou střelu vyráží gólman Fernando Pacheco (Alavés) s velkou námahou na roh.

53

Další míč míří z levé strany do vápna Deportiva, tam ale odhlavičkovává obránce.

51

Levante právě vstřelilo branku!
Enis Bardhi chtěl přihrát z levé strany do vápna, ale trefil jen nohy bránícího hráče. Od něho se míč odrazil k JOSÉ LUISI MORALESOVI, který se pohotově s míčem otočil a pravačkou poslal míč nechytatelně na vzdálenější tyč.

49

Vůbec poprvé v dosavadním průběhu druhé půle se také hosté dostávají dopředu a po centru z levé strany donutili k zákroku gólmana Aitora Fernándeze.

48

Celé útočné snažení domácích, po rohovém kopu, končí odpískaným ofsajdem.

47

José Luis Morales (Levante) vybojoval hned v úvodu druhé půle rohový kop pro svůj tým.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
První poločas končí vítězstvím Deportiva, kterému vyšel úvod zápasu. V něm byli hosté lepší a hned ve 4. minutě se ujali, zásluhou Lucase Péreze, vedení. Levante se ale v ten moment probralo a poté to byli domácí, kdo diktovali tempo hry. Nicméně vyrovnat do konce poločasu se jim nepodařilo, byť šance na to měli. Ve druhé půli mohou ve svém tlaku pokračovat, zvlášť, když hosté hrají od 34. minutě bez vyloučeného Méndeze.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1

Centr z levé strany zamířil na malé vápno, kde úřadovali obránci Deportiva.

45

Roh vybojovali také domácí, rozehrávat budou z levé strany.

44

Lucas Pérez (Alavés) rozehrává, jeho centr zamířil na bližší tyč, kde dobře zasáhl bránící hráč Levante.

43

Rohový kop pro Deportivo, hosté budou svůj první roh rozehrávat z pravé strany.

42

A mohlo být ještě veseleji, z pohledu Deportiva, kdyby to ale Joselu lépe trefil, z levé strany, při rychlém přečíslení dva na jednoho.

40

Poslední pětiminutovka první půle, hosté i nadále urputně brání těsné vedení.

39

Martín (Alavés) padá na trávník, u půlící čáry a hosté tak získávají čas na to, aby si na chvíli oddechli.

38

José Luis Morales (Levante) se dostal ke střele uvnitř vápna, byl ale v souboji s bránícím Riojou a branku netrefil.

37

José Luis Morales (Levante) vystřelil z levé strany a vypadalo to, že míč škrtl vzdálenější tyč!

36

Tak nyní čeká Deportivo tvrdá práce, chce-li udržet vedení nebo minimálně vybojovat z tohoto duelu nějaké ty body.

34

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Edgar Méndez (Deportivo Alavés) za naprosto zbytečný faul, kdy pravděpodobně udeřil, při bránění, protihráče s míčem.

33

Joselu (Alavés) tvrdě dopadl na trávník, po souboji s obráncem Clercem.

31

Deportivo s míčem u půlící čáry, hosté se nikam dopředu neženou a po nákopu na pravou stranu se posouvají dopředu.

30

Je za námi první půl hodina hry, hosté vstoupili aktivně do tohoto zápasu a také se dočkali gólu. Hned poté ale převzali otěže hry domácí, kterým se zatím vyrovnat nepodařilo.

29

Dani Goméz (Levante) dopravil míč do branky, ale jeho přihrávající spoluhráč, na levé straně, byl předtím v ofsajdu, takže gól neplatí.

28

Levante na polovině Deportiva, sledujeme další postupnou útočnou akci domácích.

27

Joselu (Alavés) neprostřelil bránícího hráče Levante, další útočný výpad hostů.

25

Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře, který se rychle dostává k míči a posílá ho až na polovinu Levante.

24

Žlutou kartu dostává Edgar Méndez (Deportivo Alavés).

24

Po dlouhé době sledujeme útočnou akci hostů, zakončenou ale zablokovanou střelou, takže Aitor Fernández nemusel zasahovat.

23

Enis Bardhi (Levante) kolmicí poslal na pravou stranu José Luise Moralese, který odcentroval a na malém vápně se dostal k hlavičce Rubén Rochina, který z malého vápna přestřeluje branku Deportiva!

22

Domácí rozehráli svůj první roh z pravé strany, centr zamířil na bližší tyč, kde odhlavičkovává bránící hráč Deportiva.

21

Dani Goméz (Levante) se neohroženě vrhl s míčem do vápna Deportiva a vybojoval roh.

20

Carlos Clerc (Levante) rychle vhazuje z levé strany a domácí mohou dál dotírat na defenzivu soupeře.

19

Deportivo je pod tlakem, ale domácí zatím selhávají ve finální fázi, odkop Pacheca od branky Deportiva.

18

Son (Levante) odcentroval z pravé strany, ale hodně nepřesně, míč končí mimo hřiště.

17

Statistika držení míče – 62% : 38%.

16

Dlouhý nákop domácích na pravou stranu, odkud jde pas do vápna, jenže míč vápnem pouze prolétl.

15

Aitor Fernández (Levante) musí rychle rozehrát od své branky, což se mu povedlo a založil tak akci svého týmu.

14

Útočným faulem Dani Goméze končí akce domácích, míč tak získávají hosté.

13

Pokračuje aktivita Levante, které po obdrženém gólu převzalo aktivitu.

11

Vzal to na sebe Enis Bardhi (Levante), který to zkusil přímo na branku, ale tu přestřeluje.

10

Faulovaný Rubén Rochina (Levante) si šel do vápna pro penaltu, ale zákrok bránícího Piny přišel těsně před, takže z toho bude standardka z nějakých dvaceti metrů od branky Deportiva.

10

Žlutou kartu dostává Tomás Pina (Deportivo Alavés).

9

José Luis Morales (Levante) si naběhl za obranu a dostal se i ke střele, brankáře Pacheca ale nepřekonal. Navíc byl v ofsajdu.

8

Po obdrženém gólu jakoby se domácí probudili a nyní je aktivita na jejich kopačkách.

7

Skvělým obranným zákrokem dokázal obránce Deportiva zastavit přihrávku soupeře před branku.

6

Po levé straně to zkouší domácí, ale hned za půlící čárou přichází o míč.

4

Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Aktivnější hosté se ujímají vedení, kdy si za obranu Levante dokázal naběhnout LUCAS PÉREZ, který, po dlouhém sprintu do vápna, dokáza z levé strany prostřelit gólmana Fernándeze, v čemž mu nezabránil ani vracející se obránce Son.

3

Alavés s míčem na polovině soupeře, Tomás Pina ale fauluje, takže hrát mohou domácí.

2

Rubén Duarte (Alavés) rozehrál, jeho centr ale nebyl vůbec přesný.

1

Hned na úvod zápasu získávají hosté výhodu volného kopu na polovině soupeře, rozehrávat budou z levé strany, od postranní čáry.

1

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Levante UD: Aitor Fernández – Son, Vezo, Ó. Duarte, C. Clerc – Rochina, Malsa, Melero, E. Bardhi – Goméz, Morales.
Náhradníci: Koke, Cárdenas – S. León, Coke, De Frutos, Monzó, Toňo, Campaña, Radoja, Postigo.

Deportivo Alavés: F. Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – Méndez, Battaglia, Pina, Rioja – Lucas Pérez, Joselu.
Náhradníci: Sivera – Deyverson, Sainz, Guidetti, Marín, García, López, Tachi, T. Tavares, Navarro.

Rozhodčí: de Mera – Becerril, Escuela.
DEPORTIVO ALAVES
Deportivo vstupuje do tohoto zápasu sebevědomě, kdy ho k tomu opravňuje bilance s tímto soupeřem. Od roku 2003 totiž v deseti ligových vzájemných duelech pouze jednou Alavés prohrál (2018). Jinak Levante dokázalo Deportivo porazit hned sedmkrát a z poslední doby má bilanci tří výher v řadě! Naposledy se oba týmy utkaly právě v Levante v lednu, kdy Alavés vyhrál 1:0.
Optimismus dává Deportivo i lepší ligová bilance této sezóny, kdy má na svém kontě o tři body více, než aktuálně předposlední Levante. Naposledy se Alavés doma blýskl v duelu s hvězdnou Barcelonou, nad kterou, po gólu Riojy, vedla dlouho 1:0. Konečnou remízu zachránil hostům až v 63. minutě Griezmann.
LEVANTE UD
Levante v předchozích osmi ligových kolech (ale sedmi odehraných zápasech) pouze jednou vyhrálo. Bylo to ve 3. kole na hřišti Osasuny, kde Levante dokázalo vyhrát 3:1. Na body si pak, po třech porážkách v řadě, muselo Levante počkat do sedmého kola, kdy doma přivítalo Celtu Vigo. V utkání, které nabídlo příliš fotbalové krásy se zrodil nerozhodný výsledek 1:1. A stejným výsledkem pak skončil i zatím poslední ligový duel Levante, který odehrálo v Granadě. Domácí se rychle, již v osmé minutě, ujali vedení Machísem, ale hosté dokázali v 34. minutě srovnat Rúbenem Vezou a do konce zápasu pak již branka nepadla. A to i přesto, že domácí hráli od 16. minutě oslabeni o vyloučeného Gonalonse.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 9. kola španělské LaLigy, v němž LEVANTE UD přivítá na svém stadionu DEPORTIVO ALAVES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.