Anglická Premier League

Liverpool FC – West Ham United

2:1

konec (1:1)

31.10.2020, 18:30 • Anfield Road, Liverpool • 7. kolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.44 5.15 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 72 % : 28 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:14. (20:39:43)
Liverpool s obrovskými potížemi poráží West Ham 2:1 a do čela tabulky se posouvá minimálně do zítřka, kdy se Everton představí v Newcastlu a k návratu na první místo mu díky lepšímu skóre bude stačit jakékoliv vítězství.

West Ham vedl od desáté minuty brankou Fornalse, domácí poprvé udeřili před přestávkou Salahem z pokutového kopu.

Ve druhém poločase pokračoval nepříliš záživný duel s minimem šancí, přesto Liverpool šel do vedení v 77. minutě, ovšem trefa střídajícího Dioga Joty byla odvolána rozhodčím Friendem po zhlédnutí Maného faulu na monitoru.

Diogo Jota ale smutnit nemusí, protože to byl právě tento Portugalec, kdo rozhodl zápas v 85. minutě po výborné kolmici Shaqiriho.

90+5

90+5

Po hostujícím rohu kraloval před brankou Nathaniel Phillips, Benrahma si pak míč zpracoval, ovšem nasměroval jej jen daleko vedle domácí branky.

90+4

Jarmolenkův centr končí rohovým kopem ve prospěch West Hamu, to bude zřejmě poslední naděje hostů.

90+3

Na Lanziniho nákop do pokutového území si naskočil Tomáš Souček, v tísni ale nasměroval míč jen k brankáři Alissonovi.

90+2

Nathaniel Phillips tvrdě vletěl do Jarmolenka, následovat bude ještě jedna standardní situace pro West Ham.

90+1

Rozhodčí Friend oddaluje závěrečný hvizd o pět nastavených minut.

90

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Mohamed Salah, přichází James Milner.

89

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Jarrod Bowen, přichází Saïd Benrahma.

88

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Arthur Masuaku, přichází Manuel Lanzini.

88

Útočnou snahu Reds přerušil až nedovolený zákrok Dioga Joty.

87

I po vedoucí brance má Liverpool na trávníku nadále výraznou územní převahu a kombinuje na polovině soupeře.

85

85. Diogo JOTA - 2:1

85

Liverpool právě vstřelil branku!
Liverpool tentokrát už střílí regulérní branku! Domácí obklíčili soupeře u pokutového území, Shaqirimu pak perfektně vyšla kolmice kolem staticky bránícího Coufala, před DIOGEM JOTOU už byl jen brankář Fabiańská a Portugalec jej snadno obstřelil!