0:4

konec (0:1)

28.10.2020, 18:55 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Skupina E • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 8.62 5.05 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:05:50)
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:12.
Je dobojováno, Chelsea si odváží všechny body za jasnou výhru o čtyři branky. Ve druhé půli se Krasnodar snažil o vyrovnání, Gazinskij dokonce trefil břevno, jenže to bylo ze strany domácích vše. Naopak Chelsea měla skvostný finiš, když v 76. minutě proměnil Timo Werner pokutový kop, o tři minuty později se křížnou střelou po zemi prosadil Hakím Zijach a v 90. minutě nasadil Safonovovi jesle Christian Pulisic. Zápas tak skončil výsledkem 0:4, Chelsea se v tuto chvíli posunula na první místo se čtyřmi body, Krasnodar je s jedním bodem zatím druhý.

90+4

90+4

Sulejmanov i z úhlu zkusil přímou střelu, Mendyho však nepřekvapil, míč prolétl vedle jeho levé tyče.

90+3

Standardní situace pro Krasnodar, domácí rozehrávají přímý kop z pravé strany.

90+2

Byl tu roh pro Chelsea, po rozehrávce se míč dostal k Pulisicovi, ten v tuto chvíli zakončoval zcela mimo.

90+1

Domácí již rezignovali a nechávají Chelsea dělat, co se jim zlíbí...

90

Budou se přidávat čtyři minuty.

90

90. Christian PULISIC - 0:4

90

Chelsea právě vstřelila branku!
Tak ještě jeden úder ze strany hostů. Po pravé straně potáhl Abraham, zbavil se obránce, přiklepl na CHRISTIANA PULISICE a ten střelou na bližší tyč nasadil Safronovovi jesle – 0:4.

89

Nyní čelil malé domů, poté ihned rozehrál až k půlce a vyslal do akce Wernera.

88

Mendy si dává neustále pozor, nyní si do rukavic stáhl vysoký a docela nepříjemný centr.

87

Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Marcus Berg, přichází Leon Sabua.

86

Hosté si přihrávají na vlastní polovině, hráči Krasnodaru už ani moc nenapadají.

85

Lépe se už vedlo Ramírezovi, jeho střelu z levé strany pokryl pohotovým zákrokem gólman Mendy.

85

Kličkami se snažil do střelecké pozice probít domácí Berg, dostal se ale do kleští, nevystřelil a ani nedokázal přihrát na spoluhráče.

84

Premiéru Krasnodaru v Lize mistrů sleduje 10 554 diváků.

83

Chelsea už zápas dohrává, nikam se nežene a pouze v poklidu kombinuje.

0:4

konec (0:1)

Branky: 37. Hudson-Odoi (Havertz), 76. Werner (pen.), 79. Zijach (Werner), 90. Pulisic (T. Abraham)

Karty:   22. K. Olsson (KRS), 75. Martynovič (KRS)

Neproměněná penalta: 14. Jorginho (CHE), mimo

FK Krasnodar: Safonov – Smolnikov, Kaio, Martynovič (C), J. Černov – Utkin (74. Sulejmanov), Vilhena – K. Olsson (82. Spertsjan), Gazinskij, Ramírez – M. Berg (87. Sabua).
Náhradníci: Gorodov, Sinicyn – Kutovoj, Spertsjan, Sulejmanov, Litvinov, Sabua.

Chelsea FC: Mendy – Azpilicueta (C), Rüdiger, K. Zouma, Chilwell (81. Emerson) – Jorginho (71. Mount), Kovačić (71. Kanté) – Zijach (81. T. Abraham), Hudson-Odoi (71. Pulisic), Havertz – Werner.
Náhradníci: Caballero, Žiger – Christensen, Kanté, T. Abraham, Pulisic, Tomori, Giroud, Mount, R. James, Emerson.

Rozhodčí: Palabıyık – Sesigüzel, Olguncan (všichni TUR)

Diváci: 10 554