25.10.2020, 08:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.72 4.0 2.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Branka Amuru je prázdná, domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli!

46:44

46:44 Vladimir BUTUZOV - 1:2

46:44

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí hráči se dočkali a snižují na rozdíl jediné branky. Polunin bekhendovou přihrávkou našel na levé straně VLADIMIRA BUTUZOVA, který poté trefil odkryté místo u levé tyče Romana Willa a obírá ho o čisté konto – 1:2. Asistence: Alexandr Polunin a Michal Jordán.

46:26

Tak až nyní po téměř šesti a půl minutách hry bez přerušení byl slyšet hvizd sudího a dění na ledě je zastaveno. Oba celky míří vystřídat a následuje také komerční přestávka.

40:01

Střídání v týmu Amur Chabarovsk: ze hřiště odchází Jevgenij Alikin, přichází Marek Langhamer.

33:11

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Oleg Jevenko – 2 min., krosček).

28:25

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Isajev – 2 min., podrážení).

21:38

21:38 Sergej KALININ - 0:2

21:38

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Přesilová hra je využita a hosté jdou do dvoubrankového náskoku. SERGEJ KALININ našel odražený kotouč a poté ho zblízka uklidil do domácí sítě – 0:2. Asistence: Jacob Berglund a Lawrence Pilut.

20:00

Střídání v týmu Amur Chabarovsk: ze hřiště odchází Marek Langhamer, přichází Jevgenij Alikin.

20:00

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Marek Langhamer – 2 min. + 10 min. osobní trest, nebezpečná výstroj). Trest odpyká Alexandr Polunin.

19:33

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Ignatovič – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Ignat Korotkich.
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Ignatovič – 2 min., hrubost).

17:51

17:51 Vitalij KRAVCOV - 0:1

17:51

A nyní je už z tlaku hostů úvodní gól. Po odraženém puku po pokusu Lukáše Sedláka se těsně před Markem Langamerem prosadil VITALIJ KRAVCOV, kterého tak už nemusí mrzet neuznaná branka z desáté minuty. Traktor se tak v závěru první třetiny ujímá vedení – 0:1. Asistence: Lukáš Sedlák a Igor Isajev.

14:59

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Tomáš Hyka – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Gorškov – 2 min., hrubost).

11:02

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Denis Golubev – 2 min., držení).

09:39

09:39 Kravcovova branka nebyla uznána pro nedovolené bránění na gólmana Langhamera

09:39

Lukáš Sedlák vybojoval u pravého hrazení puk, poté ho nahodil do prostoru mezi kruhy, kde byl dobře postavený VITALIJ KRAVCOV, jenž se poté střelecky prosadil, když překvapil Marka Langhamera. Ještě ale musela proběhnout kontrola u videa na základě trenérské výzvy Amuru a to potvrdilo, že byl Marek Langhamer atakován a gól tak neplatí!

07:21

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Sergej Tělegin – 2 min., nedovolené bránění).

1:2

Branky a nahrávky: 47. V. Butuzov (Polunin, Jordán) – 18. Kravcov (Sedlák, Isajev), 22. Kalinin (Berglund, Pilut)

Amur Chabarovsk: Langhamer (20.–41. Alikin) – V. Vasiljev, Jordán (C), Turbin, Kamalov, Ignatovič (A), Korjagin, Zimin – V. Butuzov, Golubev, Polunin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A) – Rasskazov, H. Zohorna, Pjanov – Gizdatullin, Fajzullin, Korotkich – A. Kuzněcov.

Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Pilut, Manuchov, Tělegin, Isajev, Ogurcov, Karpuchin, Jevenko – Berglund, Byvalcev, Kalinin (C) – Sedlák (A), Hyka, Kravcov – Polygalov (A), Osnovin, Švarjov – Karlin, Lukin, Avcin – Kosov.

Rozhodčí: Odinš, Soin – Antonov, Novikov