3:4

po prodl. (1:2, 0:1, 2:0 - 0:1)

23.10.2020, 18:00 • Steel aréna, Košice • 7. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 2.41 4.2 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Východniarske derby medzi Košicami a Michalovcami je definitívne na konci. O víťazovi rozhodlo napokon až predĺženie, zo zisku dvoch bodov sa napokon po výsledku 3:4 tešia hostia.

Pomer striel v dnešnom zápase: 44:39

Odo mňa je to už pre túto chvíľu všetko. Prajem vám ešte pekný zvyšok piatkového večera a pokojný víkend. (20:42:41)

63:19

Dukla Michalovce dala gól!
Líšky sa však pred súperovu svätyňu vrátili a definitívne rozhodli. O víťazný gól v predĺžení sa postaral MAREK BARTÁNUS. Asistencie: Jordon Southorn, Graeme McCormack.

63:04

Obetavá hra Košičanov, ktorí sa teraz hádžu do michalovských prihrávok. Zatiaľ im to pomáha, hru opäť vytesňujú do stredného pásma.

62:41

Hostia sa usadili pred Sedláčkom. Ten však všetko vyriešil a puk prikryl.

62:10

Košice ani nerozohrávali, puk odpálil hneď hráč na buly. Korčuľuje poň Stanislav Škorvánek, ktorý bude chcieť hru Michaloviec zrýchliť.

61:59

Oddychový čas hostí.

61:59

Vylúčenie v tíme HC Košice (Martin Belluš – 2 min., podrazenie).

61:33

Puk prepadol dopredu na Vopelku, ktorý chcel pokračovať ďalej po pravej strane. Bol však nachytaný v ofsajdovej pozícii.

61:01

Úvodná minúta veľa dôvodov na radosť nepriniesla. Hralo sa prevažne v centrálnej časti klziska, obaja gólmani boli bez práce.

60:08

Ja len pripomeniem, že päťminútové predĺženie sa odohrá v divácky atraktívnom formáte troch proti trom. Uvidíme, ktorému tímu bude voľný priestor na ľadovej ploche vyhovovať viac.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Šesťdesiat minút o víťazovi východniarskeho derby nerozhodlo, na rad sa tak dostane 5-minútové predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:41

Oddychový čas domácich.

59:28

Posledné sekundy riadnej hracej doby. Zdá sa, že počas nej sa už toho veľa podstatného na ľadovej ploche neudeje.

58:20

Do konca tretej tretiny ostávajú dve minúty.

57:42

Košice dali gól!
Tak napokon predsa! Košice zúročili svoj tlak a dočkali sa tretieho presného zásahu, ktorý zápas vyrovnáva. Šťastným strelcom je PAVEL JENYŠ. Asistencie: Radek Deyl, Martin Réway.

3:4

Branky a nahrávky: 16. Pospíšil (Klhůfek, Baránek), 42. Pospíšil (Vopelka, Baránek), 58. Jenyš (Deyl, Réway) – 10. Ťavoda (Šoltés, Korhonen), 15. Takáč (Mlynarovič, Mašlonka), 40. Bartánus (Lalancette, Southorn), 64. Bartánus (Southorn, McCormack)

HC Košice: Sedláček (Riečický) — Pavlin, Baránek, Michalčin, Růžička, Slovák (A), Deyl (A), Mudrák — Vopelka, Chovan (C), Réway — Milý, Pospíšil, Klhůfek — Belluš, J. Eliaš, Jenyš — Krasničan, Frič, Jokeľ — Džugan

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Glosár) — Southorn, Zeleňák, McCormask, Ventelä, Bdžoch, Ťavoda, Zekucia, Ragan — Hickmott, Lalancette (A), Regenda — Bartánus (C), Mlynarovič, Takáč (A) — Šoltés, Galamboš, Korhonen — Mašlonka, Češík, Matoušek

Rozhodčí: Adamec, Goga — Beniač, Crman (všetci SVK)

05:02 MIC 2 Bdžoch, hákování
10:00 MIC 0:1 Ťavoda (Šoltés, Korhonen)
10:48 KOS 2 Slovák, krosček
14:27 MIC 0:2 Takáč (Mlynarovič, Mašlonka)
15:01 KOS 1:2 Pospíšil (Klhůfek, Baránek)