16.10.2020, 18:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • Jan Prošek

Tipsport: 1.77 4.1 3.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hity 13:17 (21:16:00)
Česká stopa v zápase
Marek Langhamer (CHA) 65 minut, 3 inkasované góly, 27 střel
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:41
Oleg Pogorišnyj poslal domácí celek do dvoubrankového vedení. Hostující celek dokázal stav zápasu otočit. Kirill Rasskazov snížil v čase 31:08. Osm vteřin před koncem druhé třetiny vyrovnal Vladislav Ušenin a Amur do vedení poslal Vladimir Butuzov v čase 49:47. V 54. minutě srovnal domácí celek, trefil se Jere Karjalainen. Za stavu 3:3 dospěl zápas do nájezdů, které rozhodl Kirill Rasskazov.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk.

Autorem vítězné branky je NAIL JAKUPOV.

Denis GOLUBEV

4. série 0:3

Denis GOLUBEV proměňuje. Je rozhodnuto, hostující celek vyhrává, nyní Golubev výbornou kličkou položil brankáře, a pak z ostrého úhlu zakončoval pod horní tyčku.

Jere KARJALAINEN

3. série 0:2

Jere KARJALAINEN neproměňuje. Domácí hráč v zakončení nevymyslel vůbec nic, nechal vyniknout brankáře Amuru.

Nail JAKUPOV

Nail JAKUPOV proměňuje. Počkal si na první pohyb brankáře, a pak skóroval.

Kirill PETKOV

2. série 0:1

Kirill PETKOV neproměňuje. Trefil jen střed branky, kde byl připravený gólman.

Kirill RASSKAZOV

Kirill RASSKAZOV proměňuje. Úspěšně zakončil blafák.

Sergej ŠMELJOV

1. série 0:0

Sergej ŠMELJOV neproměňuje. Trefil beton brankáře.

Valentin PJANOV

Valentin PJANOV neproměňuje. Minul branku.

3:4

Branky a nahrávky: 18. Pogorišnyj, 27. Pogorišnyj (Strömwall, Nilsson), 54. Karjalainen (Strömwall, Miromanov) – 32. Rasskazov (A. Kuzněcov, Gizdatullin), 40. Vl. Ušenin (Gorškov, Vj. Ušenin), 50. V. Butuzov (Jakupov), rozh. náj. Jakupov