2. liga skupina Jih (ČR)

HC Kobra Praha – BK Havlíčkův Brod

6:2

konec (3:0, 2:1, 1:1)

07.10.2020, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4 (Braník) • 6. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera! Na počtenou příště! (20:10:25)
Dohráno, tři body dnes zůstávají v Braníku! Kobra byla po drtivou většinu utkání lepší než její soupeř, využila chyb jeho defenzívy a kvalitní výkon přetavila ve výhru 6:2! Soupeř dnes nadělal spoustu chyb, převážně v obraně, kterou bude muset do dalších utkání zpevnit.

59:46

Prudkou ranou se ještě prezentoval Lukáš Tondr, dělovce ovšem chyběla notná dávka přesnosti.

59:10

Heldák zakončením z vysokého úhlu gól nevykouzlil, Petržílka pro jistotu puk schovává pod svou rukavici.

58:35

Míříme do finiše, dění se v posledních minutách odehrává hlavně před svatyní Lukáše Sochůrka.

58:02

Krátce po vyhraném buly pálil Knesl, jehož ostrá dělovka se ale neujala. Petržílka zakročil včas.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:51

Uvidíme vhazování po Petržílkově levici, gólman Brodu si poradil s dalším domácím pokusem o gól.

57:20

Šťastného střela Petržílku potrápila. Chvíli trvalo, než se brankáři podařilo kotouč zkrotit.

56:53

Projektil z pravého kruhu rozvlnil síť nad Sochůrkovou svatyní, hra je opět na chvíli pozastavena.

56:34

Průběh závěru třetí části nyní přerušuje ofsajd, po krátké přestávce uvidíme buly před hostující modrou.

55:58

Početní výhoda branických hokejistů se chýlí ke konci, Košťál se za pár sekund vrátí na led.

55:30

Hosté stále pečlivě hlídají střední pásmo, Kobra dosud většinu přesilovky strávila ve vlastní části kluziště.

54:48

Havlíčkův Brod už dvakrát vyhodil, svěřencům Miloslava Šeby se nyní nedaří se usadit vepředu.

54:00

Bude se opakovat scénář ze druhé třetiny? Těsně po brance bruslařů je za napadení vykázán David Košťál (HBR), Kobra má tak šanci hostům vzít vítr z plachet.

53:23

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovku a šest a půl minuty před koncem základní hrací doby snižují na rozdíl čtyř branek! Z rychlého tažení na soupeřovu svatyni jiskru naděje vykřesal VOJTĚCH HOLENDA, pro kterého je tato trefa už druhou v dnešním střetnutí – 6:2! Asistence: Richard Cachnín, Štěpán Dudycha.

52:44

Jeden z hostujících hráčů drží kotouč za svou klecí a trpělivě čeká, až jeho spolubojovníci dostřídají.

52:21

Filip Kafka (KOB) u střídaček zahákoval protihráče, za což si do statistik připisuje menší trest.

6:2

Branky a nahrávky: 2. Zídek (Bříška, Šteiner), 13. Kafka (Zídek, Procházka), 19. Mucha (Novák), 21. Šťastný (Tondr, Bříška), 36. Procházka (Novák, Knesl), 41. Bříška (Steinocher, Tondr) – 35. Holenda (Dudycha, Čejka), 54. Holenda (Cachnín, Dudycha)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Dusil) – Holý, Šteiner (A), Steinocher, Procházka, Knesl, Ryzák, Pelant – Bříška (C), Hlinka, Heldák, Tondr, Mucha, Zídek, Hrubý, Šťastný (A), Novák, Kafka.

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (21. Petržílka) – Krejčí, Kliment (A), Ludvík, Smutný, Vála, Benák, Dudycha, Zvěřina, Dvořák – Košťál, Čejka, Hrala, Cachnín, Mlynář, Kalač, Voříšek (C), Padělek, Holenda, Tecl.

Rozhodčí: Glanc – Žídek, Hlinka.

01:19 KOB 1:0 Zídek (Bříška, Šteiner)
09:00 KOB 2 Šteiner, pozdní dohrání
12:39 KOB 2:0 Kafka (Zídek, Procházka)
14:22 KOB 2 Ryzák, podrážení
18:19 KOB 3:0 Mucha (Novák)