05.10.2020, 18:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Vendula Zdražilová

Tipsport: 4.01 4.36 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:22:12)
Československá stopa v utkání

Libor Hudáček (NIZ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:12

Andrej Nestrašil (MET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:38
Střely na branku: 25 – 39
Je dobojováno. Domácí se ve třetí třetině snažili o kontaktní branku, která by je vrátila do hry, ale to se nepovedlo. Naopak v poslední minutě zápasu pečetil výhru Sergej Plotnikov, jenž využil přesilovou hru.

59:08

59:08 Sergej PLOTNIKOV - 1:4

59:08

Metallurg právě vstřelil branku!
Je hotovo. Hosté využívají přesilovou hru a jdou do tříbrankového náskoku. SERGEJ PLOTNIKOV zasunul puk za Ivannikova a ten byl bez šance – 1:4. Asistence: Grigorij Dronov a Nikolaj Prochorkin.

58:27

Andrej Nestrašil obkroužil levý kruh a poté se dostal ke střele, kterou ale obrana Neftěchimiku srazila do bezpečí a následně pak se domácí celek osvobozuje.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Loginov – 2 min., podrážení).

57:01

To se povedlo. Magnitogorsk je v plném počtu.

56:54

Metallurg je ve čtyřech hráčích a to nejhorší má za sebou. Zbývá ještě ubránit i klasické oslabení.

55:48

Hosté se zatím velmi dobře brání tlaku domácích a snaží se ubránit tuto početní nevýhodu.

55:24

Domácí mají ideální příležitost, jak se dostat na kontaktní branku, když mají k dispozici dvojnásobnou přesilovou hru.

55:01

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Plotnikov – 2 min., podrážení).

54:54

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Igor Švyrjov – 2 min., vysoká hůl).

54:39

Dalekonosná střela domácích končí na Olkinuorovi, který si s pukem sjel k zadnímu mantinelu a pak ho přenechal svým spoluhráčům, kteří pádí do útočné akce.

54:06

Proti Loginovově střele zakročil Jussi Olkinuora a po efektním semaforu nechal hru přerušit. Následuje také komerční přestávka.

53:21

Od vlastního brankáře zakládají hráči Nižněkamsku další akci, ale nedaří se jim znovu dostat se svému soupeři na rozdíl jediné branky.

1:4

Branky a nahrávky: 37. Rantakari (Porjadin, Chajrullin) – 12. Pašnin (S. Plotnikov, Prochorkin), 13. Lammikko (Pesonen, Va. Antipin), 23. Čibisov (J. Jakovlev, Pesonen), 60. S. Plotnikov (Dronov, Prochorkin)

Neftěchimik Nižněkamsk: Ivannikov (Barulin) – Bryncev (A), Rantakari, Loginov (A), A. Osipov, Volgin, Puzanov, Motygullin – Kučerjavenko (C), Porjadin, Chajrullin – A. Kosticyn, L. Hudáček, Bikmullin – Galuzin, Šiksatdarov, Grošev – Golubovič, Bucajev, Šafigullin – Šarifjanov.

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – Pašnin (A), Minulin, Dronov, Martynov, Zemčonok, J. Jakovlev (A), Va. Antipin – S. Plotnikov (C), Prochorkin, Karpov – Beck, Košelev, A. Nestrašil – Čibisov, Pesonen, Lammikko – Potěchin, Korobkin, Švyrjov – Jurov.

Rozhodčí: Gašilov, Sidorenko – Osipov, Stroganov

03:53 NIZ 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Grošev
04:58 MET 2 Pesonen, sekání
11:24 MET 0:1 Pašnin (S. Plotnikov, Prochorkin)
12:35 MET 0:2 Lammikko (Pesonen, Va. Antipin)
15:13 NIZ 2 Loginov, nedovolené bránění