HC RT TORAX Poruba 2011 – Technika Hockey Brno

5:3

konec (1:0, 3:1, 1:2)

04.10.2020, 13:30 • RT TORAX ARENA • 6. kolo • Gabriela Juříková

Z dnešního utkání je to ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek nedělního dne. (16:10:18)
Třetí dějství vyšlo gólově lépe hostům. Vyhráli jej 2:1 a z Poruby odjíždí sice bez bodů, ale s pocitem zlepšených výkonů a herních kvalit.
V první minutě snížil Luboš Fojt a když už to vypadalo, že se utkání dohraje bez gólů, sáhla Technika tři minuty před koncem základní hrací doby po hře bez gólmana a dost slušně odstřelovala porubské brankoviště. K jednomu odraženému kotouči se ovšem dostal Matěj Halata a přes všechny čáry dopravil puk do nehlídané svatyně. Na konečných 5:3 pro RT TORAX stanovil skóre utkání v doslova posledních vteřinách Filip Brůžek, když nachytal Pawlase už nekoncentrovaného.

Technika Hockey Brno si za výbornou hru, předvedené akce, přečíslení a aktivitě střelby zasloužila minimálně bod. Srazily ji jen dvě minuty druhé třetiny, kdy dostala tři góly.

HC RT TORAX Poruba 2011 doma poprvé vyhrál za tři body a to hlavně díky výbornému brankáři Filipu Pawlasovi.

59:59

Technika právě vstřelila branku!
FILIP BRŮŽEK ještě stihl zkorigovat výsledek na 3:5 z pohledu Brna, kdy nastřelil puk do brankoviště a on prostě zajel za čáru. Asistence: Luboš Fojt a Michael Fornál.

58:57

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Macias – 2 min.).
Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Lajoš – 2 min.).

58:28

Poruba právě vstřelila branku!
Domácí se ubránili tlaku a do prázdné vyhodil přes všechny čáry MATĚJ HALATA.

57:37

V šesti drží domácí pod tlakem, na bránu ovšem ještě nevystřelili.

57:12

Hosté hrají bez gólmana!

57:12

Oddechový čas pro hosty.

57:06

Technika se dostala přes střední pásmo, ale zadovka v podání Švarcbergera končí na hokejce Mrozka. Pak se Poruba provinila icingem.

56:29

Šembera vykryl pokus Halaty a následně si poradil s nájezdem po křídle Barčáka.

55:55

Puk je za mantinelem. Bude se vhazovat napravo od Šembery ve středním pásmu.

55:38

Icing je odpískán Technice. Nahrávku o mantinel nezpracoval Brůžek.

55:25

Šembera drží puk v lapačce po nahození Bořuty.

54:42

Ofsajd zastavuje RT TORAX v pokračování v útoku.

54:15

Domácí bojují v obranném pásmu o zisk puku. nakonec jej odpalují, ale icing to nebude.

52:50

Vhazuje se po levici Pawlase, ale Technika se v pásmu moc dlouho nezdržela. V obraně ovšem zapracovala parádně. Puk drží Kubica a dává prostor k vystřídání.

51:50

Debnár pálí, ale puk blokuje Kubica. Puk odehrál do rohu.

50:35

Podobnou střelu řešil Pawlas. Puk vyletěl po střele Přecechtěla za porubskou branku.

5:3

Branky a nahrávky: 14. Ślusarczyk (Halata), 32. Pachula, 32. Hlaváč, 33. Macias (Elze), 59. Halata – 24. Novosedlík (Hubáček), 41. Fojt (Fornál, Hubáček), 60. Brůžek (Fojt, Fornál)

HC RT TORAX Poruba 2011: Pawlas (Slíž) – Topolanský, Pachula, Pitucha, Mrozek, Macias, Debnár, Hlaváč – Ślusarczyk, Pavlík, Halata – Benka-Rybár, Morávek, Bořuta – ELze, Barčák, Zelinka – Urbančík

Technika Hockey Brno: Hořejší (Šembera) – Kubica, Vacek, Fojt, Fornál, Holcman, Přecechtěl – Švarcberger, Brůžek, Hubáček, Novosedlík, Vrána, Čoupek, Nerad, Adam, Kelbl, Lajoš

Rozhodčí: Blaževič – Bartek, Dohnal

07:27 TEC 2+10 Holcman, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Lajoš
13:45 POR 1:0 Ślusarczyk (Halata)
23:34 TEC 1:1 Novosedlík (Hubáček)
31:02 POR 2:1 Pachula
31:43 POR 3:1 Hlaváč
32:26 POR 4:1 Macias (Elze)
32:26 TEC -Hořejší +Šembera (Střídání)
40:55 TEC 4:2 Fojt (Fornál, Hubáček)
58:28 POR 5:2 Halata