0:3 6:7 (3), 3:6, 3:6

02.10.2020, 18:51 • Court Simone-Mathieu • 3. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 13.1 1.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

GEM, SET, ZÁPAS Diego Sebastian Schwartzman! Argentínčan využil druhý mečabal a stáva sa víťazom tretieho kola tohto ročníka French Open, keď rovnakým pomerom 6:3 získal aj druhý set.

3:5

Norbert Gombos znižuje po priamom bode na 3:5! Diego Sebastian Schwartzman však má servis na ukončenie zápasu.

2:5

Od siete to Argentínčan ukončil famózne a vyhráva 5:2 v treťom sete! Norbert Gombos musí podávať na udržanie sa v tomto zápase.

2:4

Diego Sebastian Schwartzman si zobral stratené podanie späť a ujíma sa vedenia 4:2 v treťom sete!

2:3

Do tretice všetko dobre! Norbert Gombos berie prvýkrát v treťom sete servis súpera a znižuje stav na 2:3!

1:3

Slovenský tenista odvrátil v tomto geme šesť brejkbalov! Znižuje tak na 1:3 a verme, že mu tento moment pomoze.

0:3

Return slovenského tenistu končí na páske! Diego Sebastian Schwartzman odvrátil dva brejkbaly, čím teda úspešne potvrdil brejk a vyhráva v treťom sete 3:0!

0:2

Diego Sebastian Schwartzman čistou hrou berie prvý servis súpera v treťom sete a vyhráva 2:0!

0:1

Diego Sebastian Schwartzman si udržal prvý servis v treťom sete a ide do vedenia 1:0!

3:6

Diego Sebastian Schwartzman ukončil druhý set presným returnom a získava ho vo svoj prospech v pomere 6:3! Od polovice druhého setu sa už začína naplno prejavovať dominancia argentínskeho tenistu, ktorý vyhráva 2:0 na sety a v nasledujúcom sete môže spečatiť svoj postup.

3:5

Argentínčas ukončil dlhú výmenu presne na čiaru a ide v druhom sete do vedenia 5:3! Norbert Gombos tak musí podávať na udržanie sa v druhej sade hry tohto zápasu.

3:4

A ten už vyuižíva! Diego Sebastian Schwartzman vyhráva v druhom sete 4:3 a začína sa v tejto sade hry pre neho všetko vyvíjať ideálne.

3:3

Na druhý pokus bol už Schwartzman úspešný a vyrovnáva na 3:3 v druhom sete!

3:2

Výborne! Norbert Gombos čistou hrou potvrdil brejk a vyhráva 3:2 v druhom sete!

2:2

Gombos je však na druhý pokus úspešný a vyrovnáva na 2:2! Slovenský tensita bude podávať na potvrdenie brejku.

1:2

Norbert Gombos zahral presný forhend po čiare a získava prvý gem v druhom sete – 1:2!

0:2

Tenista z Argentíny ukončil tento gem priamym bodom a po potvrdení brejku vyhráva 2:0 v druhom sete!

0:1

Norbert Gombos stráca hneď prvý servis v druhom sete! Diego Sebastian Schwartzman zahral presný forhend po čiare a ide do vedenia 1:0!

6:7

Diego Sebastian Schwartzman vyhráva prvý set v tajbrejku! Norbert Gombos vyhrával 5:2 a podával na víťazstvo, postupne zahodil šesť setbalov v troch gemoch a v skrátenej hre už ťahal za kratší koniec! No uvidíme, akú stopu to na Gombosovi zanechá, verme, že sa dokáže z toho otriasť.

6:6

Norbert Gombos čisrou hrou vyrovnal na 6:6 a o osude prvého setu musí rozhodnúť tajbrejk!

5:6

Argentínsky tenista esom ukončil tento gem, potvrdil brejk a vyhráva 6:5 v prvom sete! Norbert Gombos tak po zahodených setbaloch ide podávať na udržanie sa v prvom sete a vynútenie si tajbrejku.

5:5

Diego Sebastian Schwartzman získal tri gemy v rade a predlžuje prvý set! Norbert Gombos dvakrát podával na víťazstvo v prvom sete, setbaly mal aj pri súperovom podaní, ale pokračujeme v úvodnej sade tohto zápasu ďalej.

5:4

Aut z rakety nášho tenistu, Diego Sebastian Schwartzman potvrdil brejk a znížil na 4:5 v prvom sete! Norbert Gombos však ide aj po druhýkrát podávať na víťazstvo v úvodnej sade tohto zápasu.

5:3

Diego Sebastian Schwartzman je na druhý pokus úspešný a po ťažkej výmene predlžuje prvý set! Prvýkrát získava podanie Gombosa v tomto zápase – 5:3!

5:2

Slovenský tenista je na druhý pokus úspešný keď na jeho bekhend súper nedokázal reagovať a berie si jeho druhé podanie v prvom sete! Norbert Gombos vyhráva 5:2 a ide podávať na víťazstvo v úvodnej sade tohto zápasu.

4:2

Pome! Typická hláška našich tenistov, Norbert Gombos ide čistou hrou do vedenia 4:2 v prvom sete!

3:2

Nízky úder nášho tenistu putoval do autu, Diego Sebastian Schwartzman si tak tento servis udržal a znižuje v prvom sete na 2:3 z jeho pohľadu!

3:1

Slovenský tenista však napokon brejk potvrdil a ide do vedenia 3:1 v prvom sete! Výborný štart proti veľkému favoritovi, ale stále musí pokračovať v zodpovednom výkone.

2:1

Brejk je na svete! Ako prvý ho získava v tomto zápase náš tenista, Schwartzmanov nízky úder zastavila páska a Norbert Gombos vyhráva 2:1 v prvom sete!

1:1

Aj Norbert Gombos ukončil svoje prvé podanie v zápase víťazným úderom, čím vyrovnal na 1:1 v prvom sete!

0:1

Argentínčan ukončil prvý gem víťazným bekhendom a ujíma sa vedenia 1:0 v prvom sete!