Pohár Svazu futsalu ČR

UTB futsal team Zlín – FK Chrudim

0:7

konec (0:5)

30.09.2020, 20:30 • SH Datart Zlín • Osmifinále • Info o změnách stavu (Petr Dejnožka)

Konec zápasu. (22:05:42)

34:29

Chrudim právě vstřelila branku!
Kubát si v krátkém sledu připisuje druhou asistenci, tentokrát u trefy DAVIDA DROZDA, který zvýšil již na rozdíl sedmi branek – 0:7!

33:10

Na další branku jsme si museli počkat poměrně dlouho, druhou trefu v duelu nyní stihl vsítit také MAX – 0:6!

20:01

20:00

13:13

Máme tu bůra, prosadil se EVERTON – 0:5!

10:28

Jedeme dál, máme zde prvního dvougólového střelce, který se stal slovenský reprezentant MARTIN DOŠA – 0:4!

08:41

Dnes to na žádné překvapení nevypadá, hosté si jdou za postupem rázně od první minuty. Do střelecké listiny se tentokrát zapisuje také PAVEL DROZD – 0:3!

07:15

Spolupráce Felipeho s MARTINEM DOŠOU znamená druhou branku v síti domácího Zlína – 0:2!

05:07

Futsalisté z východu Čech se dostávají na startu šesté minuty do vedení! David Drozd našel brazilského kolegu MAXE, který přesně prostřelil brankáře Žáčka – 0:1!

00:15

Chrudimští vstoupili do zápasu se čtveřicí Roman Mareš, Martin Doša, Everton a Felipe. Ihned od úvodní rozehrávky se zakousli do domácího týmu a snaží se o otevření střeleckého účtu.

00:01

UTB futsal team Zlín: Žáček (Vitásek) – Tomaštík, Krajča, Sklenář, Sotolář, Konečník, Kaček, Hlobil, Juháš, Lednler, Spurný

FK Chrudim: Litviněnko (Javorski) – Everton, Mužík, Mareš, Kubát, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Malý, Balog, Felipe

Rozhodčí: Slanina, Jurča – Závojský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

0:7

konec (0:5)

Branky: 6. Max (D. Drozd), 8. Doša (Felipe), 9. P. Drozd (Max), 11. Doša (Mareš), 14. Everton, 34. Max (Kubát), 35. D. Drozd (Kubát)

Rozhodčí: Slanina, Jurča – Závojský