3:1 6:2, 2:6, 7:6 (4), 6:4

30.09.2020, 14:04 • 2. kolo • Aleš Skok (@Hopicek495)

Tipsport: 1.47 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

A slovenský tenista postupuje do třetího kola! Rodionov si na závěr nabíhal na síť, ale s tvrdým úderem Gomboše si neporadil a poslal ho pouze do sítě.

40-30

Příliš dlouhý forhend Rodionova, který hrál v záklonu a Gomboš má první mečbol!

5:4

Gomboš nakonec získává pátý game po další chybě Rodionova a je pouze jeden game od vítězství v zápase.

4:4

A na závěr ještě jedna. Máme opět srovnáno a jdeme pomalu do koncovky čtvrté sady.

4:3

Slovenský hráč poslal na stranu Rodionova výborné podání, které jeho soupeř nedokázal vrátit.

3:3

Máme srovnáno na 3:3. Rodionov si naběhl doprostřed kurtu a křižným forhendem zapisuje vítězný úder.

3:2

A slovenský tenista ukončuje pátou hru výborným servisem a ve čtvrtém setu stále neztratil na podání ani fiftýn.

2:2

A tak se také děje. Rodionovi se povedl nádherný kraťas, který Gomboš neměl šanci doběhnout.

2:1

Třetí game a třetí čistá hra. Oba tenisté se potkali na síti, kde byl úspěšnější o devět let starší slovenský tenista.

1:1

Rodionov srovnává na 1:1 poté, co zapsal vítězný bekhend a také čistou hru.

1:0

Čistou hrou si Gomboš dokráčel pro první game, když v poslední výměně zapsal opět vítězný forhend.

7:6

A využívá hned ten první! Krásným bekhendem naprosto přesně na základní čáru získává svůj druhý set pro sebe!

6-4

Krásná výměna, ve které Rodionov zkrátil hru, ale Gomboš míč doběhl a s citem ho poslal těsně za síť. Dva setboly pro slovenského tenistu!

5-4

Gomboš si teď trpělivou hrou došel pro vítězný forhend a také pro minibrejk! Nyní mu stačí udržet si oba své servisy.

1-1

Jenže minibrejk je zpět po slovákově dvojchybě.

1-0

Gomboš má hned v úvodu minibrejk. Rodionovův bekhend byl přespříliš dlouhý.

6:6

Další eso Gomboše a čeká nás tie-break.

5:6

A jelikož si rakouský tenista opět pomáhá podáním, tak jde nakonec do vedení 6:5!

A-40

Rodionov se snažil o zkrácení, ale trefuje pouze síť.

A-40

Zbytečná chyba Rodionova a další brejkbol pro Gomboše.

A-40

Gomboš má po další chybě Rodionova další brejkbol.

5:5

Už podruhé za sebou získává Rodionov soupeřovo podání čistou hrou a ve třetím setu se tak opět zachraňuje.

0-40

Další Slovákova chyba a opět tři brejkboly pro Rakušana.

5:4

A Gomboš využívá hned ten první! Využil toho, že Rodionov musel jít přes druhý servis a nachytal Rakušana na síti. Slovák bude podávat na vítězství ve třetí sadě.

40-15

Gomboš si teď po vítězném forhendu hodně zakřičel. Poslal ho přesně do růžku a má dva brejkboly!

4:4

A Rodionov využívá hned ten první, když bekhend Gomboše letěl až za základní čáru. Na kurtu číslo 11 máme vyrovnáno!

0-40

Další zbytečná chyba Gomboše a Rodionov má tři brejkboly!

4:3

Jenže vzápětí kazí i Gomboš a Rodionov je stále na dostřel.

4:2

Čistou hrou si slovenský tenista dokrážel pro čtvrtý game třetího setu.

3:2

Rodionov si už podruhé v utkání vyžádal medical time out.

3:2

To samé se opakuje o pár sekund později a Rodionov snižuje na 2:3.

A-40

Rodionov naprosto zbytečně vyhazuje svůj bekhend a doprává Gombošovi brejkbol.

3:1

Rodionov následně chybuje a Gomboš potvrdil brejk z předchozího gamu.

2:1

A po dvojchybě rakouského hráče bere Gomboš svému soupeři podání a jde do vedení 2:1.

40-30

Krásně to teď zahrál slovenský tenista! Nejprve si přitáhl Rodionova na síť a následně na něj vyzrál nádherným lobem.

1:1

Máme srovnáno na 1:1 po nevynucené chybě Rodionova.

0:1

Oba tenisté se teď navzájem honili po základní čáře. Nakonec jako první chybu udělal Gomboš a Rakušan tak jde do vedení 1:0.

2:6

A je tu konec druhého setu. Rodionov si rozhýbaj Gomboše, který nakonec kazí a druhou sadu ztrácí stejným poměrem, jako první vyhrál.

40-A

Gomboš chtěl nyní výměnu ukončit až příliš rychle, ale jeho tvrdý forhend končí pouze v síti.

30-40

Ale Rodionov se dostává ke svému prvnímu setbolu po další nevynucené chybě Gomboše.

2:5

Gomboš kazí jednoduchý forhend a Rodionov si nakonec své podání udržel. Jde tak do trháku 5:2.

A-40

Úžasný Gombošům return a třetí brejkbol.

A-40

Tentokrát příliš dlouhý bekhend z rakety Rodionova a druhý brejkbol pro Gomboše.

40-30

Máme tu další brejkbol po další nevynucené chybě od Rodionova.

2:4

Už to vypadalo, že si Slovák porádí i s druhým brejkbolem. Naběhl si na síť, smečoval, ale jeho úmysl Rodionov vystihl. Následně se snažil prohodit Gomboše, kterému nevyšel volej, který poslal pouze do pásky.

30-40

První Gomboš likviduje výborným podáním.

15-40

A další Gombošova dvojchyba a tentokrát je z toho brejkbol pro rakouského tenistu.

2:3

Rakouský tenista si opět pomohl dobrým podáním, konkrétně esem, a jde do vedení 3:2.

2:2

A slovenský tenista nakonec srovnává po pěkném servisu na 2:2.

1:2

Druhý už se mu však zlikvidovat nepodařilo a je tu rebreak ze strany slovenského tenisty. Rodionov zamířil svůj úder do sítě.

40-30

Rodionov si ale tentokrát sběhl na střed kurtu a vítězným forhendem likviduje první brejkbol.

40-15

Gomboš má dva brejkboly! Rodionovi nevyšel bekhend, který vyhazuje jen těsně vedle boční lajny.

0:2

A rakouský tenista jde do vedení 2:0! Rozhodující byl nepovedený bekhend ze strany slovenského hráče.

40-A

Opět brejkbol pro Rodionova po další nevynucení chybě Gomboše.

30-40

Rakouský tenista má brejkbol! Opět výborně zkrátil hru a Gomboš neměl absolutně žádnou šanci míč doběhnout.

0:1

Rodionov jde poprvé v zápase do vedení. Udržel si podání, když poslání return Gomboš vyhodil.

6:2

Ten už proměňuje, když jeho dobré podání nedokázal Rodionov vrátit do kurtu.

A-40

Gomboš má po svém prvním esu druhý setball.

40-A

Další chyba z forhendové strany od Slováka a druhý breakball pro Rakušana.

40-A

Hodně dlouhá výměna, po které má Rodionov breakball. Gomboš neudržel nervy na uzdě a vyhodil jednoduchý míč.

40-30

Máme tu první setball! Gomboš hned po servisu šel do útoku a trefil se přesně do rohu.

5:2

Rodionov snižuje poté, co si opět pomohl leváckým servisem, se kterým si slovenský tenista neporadil.

5:1

Slovák si v klidu udržel i své další podání. Tentokrát si naběhl na síť a přesnou smečí nedal svému soupeři šanci.

4:1

A rakouský tenista si připisuje zisk prvního gamu v prvním setu. Poslední míč si připsal opět po pěkném servisu, s kterým si Gomboš nedokázal poradit.

4:0

A Gomboš vede 4:0 poté, co Rodionov nedokázal vrátit jeho servis do kurtu.

3:0

Slovenský tenista bere Rakušanovi i druhý servis. Jednadvacetiletý tenista nezvládl jednoduchý bekhend a vypálil ho mimo kurt.

40-30

Rodionov si pomohl podáním, s kterým si Gomboš neporadil.

40-15

Rodionov nezvládl náběh na síť a bekhendovým volejem posílá míč do autu.

2:0

Opět další tvrdé údery od Gomboše a Rodionov posílá míč až za základní čáru.

1:0

Gomboš se dostává do vedení 1:0, když hned v úvodní hře brejknul svého soupeře. Rodionov si připsal další nevynucenou chybu. Míček poslal opět až za základní čáru.