Anglický Ligový pohár

Tottenham Hotspur – Chelsea FC

1:1

po penal. (5:4) (0:1)

29.09.2020, 20:45 • Tottenham Hotspur Stadium • Osmifinále • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 4.19 4.0 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek večera! (23:06:46)
Statistiky zápasu:
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:14.
V penaltovém rozstřelu se nakonec radují z postupu fotbalisté Tottenhamu! Až do páté série všichni exekutoři s přehledem proměňovali. Nemýlil se také Harry Kane. Pak však Hugo Lloris vychytal Masona Mounta a Kohouti mohli začít slavit.

V řádné hrací době jsme viděli dva různé poločasy. V tom prvním byli lepší hosté, které poslal v 19. minutě do vedení Timo Werner. Po změně stran ale Kohouti přidali, vynutili si převahu a v 83. minutě zužitkoval Reguilónův centr Érik Lamela.

Mason MOUNT

5. série 5:4

Skvělý Hugo Lloris! Penaltu Masona Mounta vytěsnil kapitán Tottenhamu vedle své brány a Tottenham slaví postup do čtvrtfinále Ligového poháru.

Harry KANE

Mendy poprvé skočil napravo, jenže Harry Kane mu to poslal nalevo!

EMERSON

4. série 4:4

Emerson rovněž s přehledem. Brankáři zatím nemají moc šanci.

Lucas MOURA

4. série 4:3

Mendy skáče vytrvale na jednu stranu, domácí to kopou na druhou. Nyní to udělal i Lucas Moura.