8:4

konec (1:1, 3:1, 4:2)

28.09.2020, 14:30 • TJ Sokol Vinohrady • 5. kolo • MCh

Tipsport: 1.2 7.5 6.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Bohemians porazila Otrokovice v přestřelce 8:4 se s Vámi pro tuto chvíli loučím a přeji hezký zbytek dne. (16:42:53)
Nejlepší hráči: Filip Forman (FbŠ Bohemians) – Peter Nehila (Otrokovice)
Střely celkem: 29 – 27.
Střely ve třetí části: 12-8

60:00

59:20

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Peter Nehila – 2 min., Bránění ve hře).

59:20

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Jan Malič – 2 min., Hrubost).

Bohemians právě vstřelili branku!
Nejspíš máme rozhodnuto! Po přihrávce Maliče se prosazuje přesnou střelou do prázdné brány JAN DOBISÍK. – 8:4 Asistence: Jan Malič.

57:02

Otrokovičtí si berou oddechový čas.

57:01

Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:00

Hosté se ale ještě nevzdávají a snaží se střílet ze všech stran. Jejich pokusy jsou ale nepřesné.

54:34

Domácím vyšla kombinační akce a utíkají do tříbrankového vedení. Šebek našel přesnou přihrávkou JANA MALIČE, který zakončil přesně k tyči – 7:4. Asistence: Patrik Šebek.

53:58

Domácí drží míček a snaží se s ním něco vymyslet.

53:35

Dnešní utkání sleduje 113 diváků.

52:53

Domácí to ustáli a jsou kompletní.

51:20

Otrokovicím se přesilová hra ale příliš nedaří.

50:55

Třetí třetina se nám kouskuje zbytečnými fauly, které rozhodčí trestají! Otrokovice teď mají další dvě minuty na to, aby snížily.

50:53

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Lukáš Kucman – 2 min., Hrubost).

50:06

50:06 Filip FORMAN - 6:4

50:06

Domácí využívají i druhou přesilovou hru! Krebner našel znovu FILIPA FORMANA a ten byl podruhé úspěšný! Bohemians tak vede o dvě branky!. Asistence: Matyáš Krebner.

48:57

48:57 Filip FORMAN - 5:4

48:57

Šance využita ! Domácí rozebrali obranu ještě v původní přesilové hře a utíkají znovu do vedení! Maličovu ránu zakončil tentokrát FILIP FORMAN – 5:4. Asistence: Jan Malič.

48:30

Bohemky má tak šanci dvojnásobné přesilové hry, která bude trvat necelou minutu.

48:28

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Martin Szweda – 2 min., Hrubost).

47:39

47:39 Matěj HRONEK - 4:4

47:39

Otrokovice právě vstřelily branku!
To jsou věci! Domácí obraně utekl MATĚJ HRONEK a z rychlého brejku při vlastním oslabení srovnává skóre! – 4:4. Bez asistence.

47:28

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Petr Koláčný – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

47:00

Hosté teď ožili a začínají být aktivní.

46:07

46:07 Ladislav GÁL - 4:3

46:07

Narozdíl od dvou domácích přesilových her, hosté tu svojí využít dokázali. Po individuální akci se prosazuje přesnou ránou LADISLAV GÁL – 4:3. Bez asistence.

45:22

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Mikuláš Forman – 2 min., Špatné střídání).

44:57

Otrokovice jsou opět kompletní.

43:40

Domácí se snaží, ale zatím hostujícího brankáře ničím vážným neohrozili.

42:57

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Petr Pšenčík – 2 min., Špatné střídání).

42:00

Přesilová hra končí, hosté jsou kompletní.

40:55

Domácím se zatím přesilová hra příliš nedaří.

40:01

Domácí vyhráli buly ve třetí třetině.

40:01

Střely na bránu ve druhé třetině 9-12
Skončila nám druhá třetina, ve které jsme viděli čtyři branky. Více uspějšnější byli domácí, kteří dokázali třikrát udeřit a vybojovali si tím dvoubrankový náskok. Nic ale není ještě rozhodnuté, rozhodne se až v poslední části.

40:00

40:00

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (František Vykopal – 2 min., Sekání).

39:01

Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:55

Domácí jsou kompletní.

38:40

Hosté kombinují na polovině domácích, ale zatím je to bez nějakého většího zakončení.

37:45

Otrokovicím se přesilová hra zatím vůbec nedaří.

36:55

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Matěj Pěnička – 2 min., Sekání).

35:48

35:48 Filip HRABAL - 4:2

35:48

Otrokovice se ale hned vzápětí vrací do hry. Rychlou akci zakončil přesnou ránou k tyči FILIP HRABAL.
Překonal tak po přihrávce Grlického bývalého spoluhráče, nyní v bráně Bohemians Michajloviče – 4:2. Asistence: Martin Grlický.

35:29

35:29 Jakub BURŠÍK - 4:1

35:29

Po sérii nepřesnosti přidávají domácí další branku o kterou se po přihrávce tentokráte Krebnera postaral přesnou ránou JAKUB BURŠÍK – 4:1. Asistence: Matyáš Krebner.

33:05

Oba gólmani si teď sáhli na míček, ale ani jedna šance na jedné či druhé straně nebyla nijak nebezpečná.

32:00

Hra mám spád, příliš se nám nepřerušujue. Jenom co tomu chybí, jsou nepřesnosti na obou stranách.

31:05

Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu. K vidění jsou ale nepřesnsoti.

30:01

Zápas se nám dostal do své druhé poloviny.

29:07

29:07 Jakub ŠÁRKA - 3:1

29:07

Červenka se na trestné dlouho neohřál! Filip Forman našel u mantinelu JAKUBA ŠÁRKU, který skákavou střelu umístil k levé tyči. – 3:1. Asistence: Filip Forman.

28:33

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Vlastimil Červenka – 2 min., Nedovolené vrážení).

27:45

27:45 Michal VOJTÍŠEK - 2:1

27:45

Domácí se vrací do vedení. Vojtíšek nejpre nezakončil přesně, následně už ale úspěšný byl, když zakončil po rychlé akci – 2:1 Autorem branky je MICHAL VOJTÍŠEK. Asistence: Filip Forman.

26:00

Šebek to teď zkoušel na přední tyč, zakončit nedokázal.

24:50

Hra se nám teď přesunula do středu hřiště.

23:49

Michal Nagy neproměnil trestné střílení!

23:49

Trestné střílení pro Otrokovice!

23:40

Dobisik sundal mantinely i s hráčem Otrokovic.

22:48

Otrokovice vybojovaly volný úder, k zakončení ale nedošlo.

21:42

Gál mohl poslat Otrokovice do vedení. Sám před bránou z otočky ale přestřelil!

20:55

Druhá třetina je zatím hodně opatrná, plná nepřesností.

20:01

Druhé buly pro Otrokovice.

20:01

Střely na bránu v první třetině: 8 – 7.
Skončila nám první třetina, ve které jsme viděli dvě branky. Nejprve se dostali do vedení domácí, Otrokovicím se podařilo srovnat v jejím závěru. K vidění je rychlý florbal plný kombinace. Vázne to ale v zakončení.

20:00

19:50

První třetina se nám už jen dohrává, nic se nestane.

19:01

Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

18:18

18:18 František VYKOPAL - 1:1

18:18

Máme vyrovnáno! Otrokovicím vyšel rychlý brejk a bleskové zakončení, o které se postaral střelou k tyči FRANTIŠEK VYKOPAL – 1:1 Asistence: Ladislav Gál.

18:00

Oba týmy na závěr první třetiny vystřídaly.

17:22

Střela Szwedy netrefila zařízení.

17:05

Hra má stále spád, příliš se nám nepřerušuje.

16:00

Hraje se nám docela svižný florbal, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

15:25

Radovan Michajlovič teď moc neviděl, ale i tak dokázal střelu z dálky od mantinelu zastavit.

14:30

Hraje se nám teď opět převážně ve středu hřiště. Opět se nám množí nepřesnosti.

13:50

Hrabal nedokázal zakončit v nadějné pozici.

13:25

Se střelou Čiháka si hostující gólman poradil.

12:26

Další volný úder se domácím vůbec nepovedl. Málem se navíc hosté dostali do brejku.

12:05

Kombinace hostujících hráčů skončila pro provinění proti pravidlům. Rozehrávat tak budou domácí od své brány.

11:20

Radovan Michajlovič teď schoval míček mezi nohy a uklidnil hru před dobíhajícími hostujícími hráči.

10:01

První třetina se nám dostala do své druhé poloviny.

09:37

09:37 Jan MALIČ - 1:0

09:37

Domácí se ujímají vedení a to z volného úderu. Filip Forman vystřelil z pravé strany od mantinelu, jeho střelu Majrich vyrazil jen před sebe, kde stál volný JAN MALIČ, který neměl problém zakončit – 1:0. Asistence: Filip Forman.

09:02

Mikuláš Forman se dostal do zakončení, ale trefil jen připraveného gólmana hostí.

08:50

Domácí teď vybojovali volný úder z rohu hřiště.

08:20

Hra se nám teď kouskuje zbytečnými fauly ve středu hřiště.

07:20

Další odpískaný útočný faul Otrokovic.

06:56

Odpískaný útočný faul domácích.

06:26

Domácí teď zahrávali volný úder ze střední vzdálenosti, z kterého se ale do zakončení nedostali.

06:03

Sledujeme teď pasáž, ve které se nám hraje převážně ve střčedu hřiště.

05:20

Ten se jim ale příliš nepovedl.

05:02

Hosté budou rozehrávat z rohu hřiště volný úder.

04:25

K vidění jsou teď nepřesnosti ve středu hřiště na obou stranách.

03:30

Střela Dobisíka byla zblokovaná mimo hřiště. Domácí tak zůstanou u míčku a budou rozehrávat z rohu hřiště.

03:20

Domácí teď dobře brání a tak Otrokovice mají problém se zakončenéím.

02:30

Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Akce střídá akci. Chybí tomu ale přesnější zakončení.

01:50

Majrich si poprvé sáhnul na míček, střela nebyla ale nijak nebezpečná.

01:20

K vidění je dost nepřesností na obou stranách.

00:59

Oba týmy nám vystřídaly.

00:35

Szweda mohl zakončit z rychlého protiútoku, ale netrefil bránu.

00:01

Úvodní buly vyhráli hráči domácích Bohemians.

00:01

FbŠ Bohemians: Michajlovič (Hyršl) – Zezulka, Šebek, Dobisík, Kucman, Čihák, Krbec – Krebner, Forman, Kopecký – Vojtíšek, Buršík, Tomčo – Malič, Pěnička, Kratina – Cabejšek, Forman, Šárka.

HU-FA Panthers Otrokovice: Majrich (Raška) – Medek, Szweda, Michal Nagy, Kvapil – Červenka, Grlický, Hrabal – Koláčný, Gál, Hrtús – Hronek, Pšenčík, Vykopal – Petřík, Nehila.

Rozhodčí: Müller Jiří a Novosad Matouš.
Hráči už nám nastoupili na hrací plochu, za okamžik nám zápas začne.

FbŠ Bohemians
Ambiciózní Bohemka zvládla první kolo na jedničku, když porazila 9:3 Black Angels. Zejména v závěrečné třetině dominovala, když nasázela soupeři pět branek. Ve druhém kole měla Bohemka volno, neboť nemohla nastoupit proti Mladé Boleslavi (opět kvůli karanténě). Ve třetím kole změřila síly se Spartou Praha, které podlehla 8:5, kdy naopak po vyrovnaných dvou třetinách, nedokázala Bohemka držet krok se svým soupeře v závěrečné třetině. Bohemce se nevyvedl ani poslední duel, když prohrála 8:4 s Tatranem.

HU-FA Panthers Otrokovice
Otrokovice po dlouhé karanténě vstoupily taktéž do nového ročníku. V minulém kole sehrály svůj první duel s Pardubicemi a prohrály 6:3. Pantheři se sice ve třetí třetině snažili zdramatizovat zápas, ale nakonec si Sokolové pohlídali své nabité vedení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

8:4

Branky a nahrávky: 10. Malič (Forman), 28. Vojtíšek (Forman), 30. Šárka (Forman), 36. Buršík (Krebner), 49. Forman (Malič), 51. Forman (Krebner), 55. Malič (Šebek), 58. Dobisík (Malič) – 19. Vykopal (Gál), 36. Hrabal (Grlický), 47. Gál, 48. Hronek

PSG Panthers Otrokovice: Majrich (Raška) – Medek, Szweda, Michal Nagy, Kvapil – Červenka, Grlický, Hrabal – Koláčný, Gál, Hrtús – Hronek, Pšenčík, Vykopal – Petřík, Nehila.

Rozhodčí: Müller Jiří a Novosad Matouš