Pepino SKP Frýdek-Místek – SKKP Handball Brno

34:31

konec (16:15)

27.09.2020, 18:00 • Frýdek-Místek • 4. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.38 8.74 3.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhém poločase jsme od začátku viděli opět mírnou převahu na straně Frýdku-Místku. Po chvíli se ale začalo dařit i Brnu, které následně také zápas otočilo. Nevytvořilo si ale víc, než jednobrankový náskok a ten domácí dokázali pokaždé dohnat. Hlavně díky parádní hře posledních pět minut si nakonec dokázali domácí vytvořit tříbrankový náskok, který už Brno nestáhlo. (19:45:11)

Konec zápasu. (34:31)

60

Tomáš Sklenák pár sekund před koncem povedenou střelou vrací domácím tříbrankové vedení, které už hosté nestihnou dohnat. (34:31)

60

Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Viktor Hastík). (33:31)

60

Zbyněk Bureš využil krásnou kombinaci, když k němu přijel po zemi míč. Následně zakončil a upravil na tříbrankový rozdíl. (33:30)

59

Brněnský útok se nevydařil. Míč odskákal asi metr vedle branky a hostům se krátí čas. (32:30)

58

Adam Gřešek se prodral skrze obranu a z již nehlídaného postavenípropálil gólmana Gourgoumise. (32:30)

58

Brno se z útoku trefilo mimo branku a domácí okamžitě přešli do brenku. (31:30)

57

Hostující gólman parádně vystihl stelu jednoho z domácích hráčů z rohu a vytáhl další parádní zákrok. (31:30)

57

Nikola Jezdimirović využil svého nehlídaného postavení a vypálil na branku. Střela do ní lehce prošla. (31:30)

56

Radim Chudoba nejdříve naznačil střelu, čímž poslal gólmana na zem, a následně už jednoduše proměnil. (31:29)

56

Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Nikola Sekulić). (30:29)

55

Tomáš Sklenák se z ničeho nic rozhodl vypálit a překvapil soupeře. (30:28)

55

Domácí se zlobí, protože šli do rychlé kombinace, kterou ale sudí přerušil hvizdem a musela se upravovat palubovka. (29:28)

54

Dušan Šipka využívá oslabení soupeře a střílí branku. (29:28)

54

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (29:27)

53

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Mlotek). (29:27)

53

Dušan Šipka se prosadil ránou pod břevno, kterou sice domácí gólman tečoval, ale nedokázal zkrotit. (28:27)

52

Mathias Choleva sebral míč v kombinaci soupeře a vyrazil na prázdnou branku. Míč do ni hodil a zvedl skóre. (28:26)

34:31

Pepino SKP Frýdek-Místek: M. Cáb, Pyško, Marenčák – Chudoba, Ondrušík, Strack, Sklenák, Choleva, Hustopecký, Güttler, Gřešek, Garba, Mazur, T. Mlotek, Bureš, Musálek.

SKKP Handball Brno: Gourgoumis, Grulich, B. Pšenica – Šipka, Horut, Jezdimirović, Dostalík, Sekulić, Bosák, V. Václav, Žvak, Draškić, R. Flajsar, Hastík, Stein, M. Vaněk.

Rozhodčí: Halada Petr, Kosmák Jan