Chance Extraliga mužů

HC ROBE Zubří – HC Dukla Praha

31:23

konec (18:14)

26.09.2020, 18:00 • Robe Aréna Zubří • 4. kolo • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 3.02 7.24 1.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno a domácí zaslouženě vítězí o osm branek. Domácí Zubří šlo hned od začátku zápasu do vedení a po celý průběh utkání si udržovalo bezpečný náskok tří až pěti branek, který ještě ve druhé půli dokázalo navýšit. Zubří tak bere v pátém utkání sezony premiérovou výhru, hosté naopak první utkání po karanténě ztrácejí. (19:31:09)

Konec zápasu. (31:23)

60

Ještě jeden gól pro domácí, z pravého křídla se se štěstím trefuje Bohdan Mizera. (31:23)

60

Hosté navíc nedokázali nařízenou sedmičku proměnit. (30:23)

60

Mořkovský v poslední minutě fasuje červenou kartu, Zubří už ale o náskok nepřijde. Do konce zbývá 51 sekund. (30:23)

59

Domácí fanoušci už děkují svým hráčům vestoje, tady není o čem. Náskok sedmi branek, ten už Zubří neztratí. (30:23)

58

Domácí přidávají branku s pořadovým číslem třicet, trefuje se Bohdan Mizera! (30:23)

57

Petr Přikryl proměnil sedmičku, domácí jsou už hodně blízko první výhře sezony! (29:23)

56

Křístek sice sedmičku nedal, z následné dorážky už se ale prosadil. (28:23)

56

Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
(28:22)

55

Jurka je domácím hrdinou ve druhé půli, kdy přidal všech pět svých branek! (28:22)

53

Domácím vzápětí skvěle vypomohl gólman Malina, který si počkal na pokus o přehození a míč lapil! (27:22)

53

Když domácí potřebují, tak to na sebe vezme Tomáš Mičkal. Nyní se prosadil z levé strany, když naše skulinku mezi přední tyčí a hostujícím gólmanem. (27:22)

52

Klíma skóruje potřetí v řadě, když se prosadil na brankovišti a v pádu překonal Malinu. (26:22)

50

Klíma se trefuje podruhé za sebou, tentokrát dobře ukrytou přízemní střelou překonal domácího brankáře, ten byl proti zakončení bezmocný. (26:21)

48

Po dlouhých pěti minutách se hosté prosazují, za Duklu snižuje Matěj Klíma. (26:20)

47

Jurka potvrzuje skvělou formu ve druhé půli, když se prosazuje z pravého křídla. S hosty to nyní vypadá všelijak, jen ne dobře. (26:19)

46

Domácí mohli přesilovku brzy využít, Hlinka měl ale smůlu při zakončení a orazítkoval břevno. (25:19)