23.09.2020, 21:00 • Aker Stadion, Molde • Play-off • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.05 3.49 3.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

87

87. Ihor CHARATIN - 3:3

87

Ferencváros právě vstřelil branku!
Z norsko-maďarské konfrontace se stává opravdu nevyzpytatelná přestřelka. Míč si na penaltový bod připravil IHOR CHARATIN, jenž si počkal na úskok gólmana a snadno vystřelil do odkryté poloviny branky.

83

83. Martin ELLINGSEN - 3:2

83

Molde právě vstřelilo branku!
Skvělý obrat je dokonán! Miha Blažič nehraje vůbec dobrý poločas, což nyní potvrdil i faulem na Jamese. Nařízenou standardní situaci rozehrál Aursnes skvělým centrem na MARTINA ELLINGSENA a Dibusz na jeho hlavičku skokem k pravé tyči nedosáhl.

65

65. Magnus EIKREM - 2:2

65

V pětašedesáté minuty opět platí nerozhodný stav! Přesnou kombinaci poblíž rohu velkého vápna vyšperkoval Eirik Hestad přihrávkou před branku, kde se střelou z prvního doteku prosadil domácí kapitán MAGNUS EIKREM.

55

55. Leke JAMES - 1:2

55

Také třetí střela mezi tyče končí gólem. V tomto případě se z důležité trefují domácí a jmenovitě LEKE JAMES, na kterého letěl Eikremův centr z rohového kopu. Střela hlavou byla po odrazu od země chytatelná, ale Dibusz přesto propustil balón za brankovou čáru.

52

52. Myrto UZUNI - 0:2

52

Maďarský mistr je o další krůček blíže vysněnému postupu do základní skupiny Ligy mistrů! Už druhou dnešní asistenci si zapisuje Endre Botka, který zprava našel MYRTA UZUNIHO. Albánský fotbalista přeskočil Gregersena a hlavou uklidil míč ze svého pohledu k levé tyči.

7

7. Franck BOLI - 0:1

7

Hosté se v sedmé minutě ujímají vedení hned z první střely! Endre Botka dostal ze středového kruhu vynikající pas do běhu. Zprava mohl poslat centr do vápna a tam balón jednoduše doklepl za bezmocného Lindeho FRANCK BOLI.

3:3

konec (0:1)

Branky: 55. James (Eikrem), 65. Eikrem (Hestad), 83. Ellingsen (Aursnes) – 7. Boli (Botka), 52. Uzuni (Botka), 87. Charatin (pen.)

Karty:   9. Aursnes (MLD), 43. Knudtzon (MLD), 58. Hussain (MLD), 90+7. Gregersen (MLD)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:1. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:11.

Molde FK: Linde – Wingo, Gregersen, Ellingsen, Haugen – Aursnes, Hussain – Hestad, Eikrem (C) (81. Omoijuanfo), Knudtzon (57. Brynhildsen) – James (89. Bolly).
Náhradníci: Craninx – Bjørnbak, Christensen, Brynhildsen, Pedersen, Bolly, Omoijuanfo.

Ferencváros Budapešť: Dibusz (C) – Botka, Frimpong, Blažić, Čivić – Laïdouni, Charatin, Somália (71. Sigér) – Nguen (88. Isael), Boli (73. Zubkov), Uzuni.
Náhradníci: Bogdán – Lovrencsics, Zubkov, Sigér, Heister, Dvali, Isael.

Rozhodčí: Grande – Fernandez, Devís

Odveta: Ferencváros - Molde 0:0