DHL Extraliga juniorů

Technika Hockey Brno – VHK ROBE Vsetín

2:7

konec (0:1, 0:2, 2:4)

20.09.2020, 12:45 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. kolo • Daniel Kinc, Helena Hegeďová

Ve třetí třetině padlo celkem šest branek, a i když se domácí snažili, lépe dopadl favorit ze Vsetína.
V poslední dvacetiminutovce se jako první prosadili Brněnští. David Novosedlík skóroval ve vlastním oslabení, jeho gól však se svou přesnou trefou následoval Štěpán Jurek. Během jedné minuty a devíti sekund uprostřed třetí třetiny se na střeleckou listinu zapsali Matěj Sviták, David Bednaříķ a Martin Kožený. Poslední gólové slovo měli domácí, kteří zásluhou Oskara Hubáčka upravili skóre na konečných 2:7.
Ode mě je to pro dnešek vše, z Brna vám přeji krásný zbytek dne. (15:22:08)

59:41

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Švarcberger – 2 min., hrubost).

59:26

Rychlý protiútok Jakuba Vrány se Švarcbergerem zakončil střelou prvně jmenovaný. Nešpůrek má kotouč pod kontrolou.

58:37

Vojtěch Vrána se dostal k zakončení a dorážce u levé tyče. Po jeho pokusu se kotouče chopila Technika a vyrazila do útoku. Hra se však posunula jen do prostoru mezi modrými čarami, odkud se ani jednomu týmu nedaří dostat.

56:27

Technika právě vstřelila branku!
Domácí svůj nápor v brankovišti mění na druhý gól v zápase. Všichni hráči Brna se pohybovali v blízkosti modrého půlkruhu, odkud také OSKAR HUBÁČEK procpal puk pod betony. Asistence: Bez asistence.

55:49

Hostující obrana se snažila vyznat ve zmatku před svou brankou a vůbec si nevšimla zcela volného Lajoše na vrcholu pravého kruhu. Ten z chumlu hráčů dostal přihrávku a bez váhání zakončil z první do prostoru nad Nešpůrkovu lapačku. O tu se kotouč otřel a vyletěl ven z branky.

55:04

54:19

Technika to v přesilovce zkouší střelami z krátké vzdálenosti. Lajošův pokus z hranice brankoviště zaduněl o pravý beton Nešpůrka.

53:04

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Bednařík – 2 min., nedovolené bránění).

52:05

Vsetín právě vstřelil branku!
Třetí gól během minuty a devíti sekund. Valaši jsou na koni, na co sáhnou, to se jim povede. Nyní se zakončení z vrcholu levého kruhu povedlo MARTINU KOŽENÉMU, který se trefil nad vyrážečku. Asistence: Štěpán Jurek, Pavel Svoboda.

51:09

Tahle akce byla tak rychlá, že na ni Šembera snad ani nemohl stačit zareagovat. Vsetínští si vybojovali puk ve středním pásmu a v přečíslení tři na dva jednoduše, rychle a přesně poslal DAVID BEDNAŘÍK puk za přemisťujícího se brankáře. Asistence: Marek Houser, Jiří Maštalíř.

50:56

Ranou od modré prostřelil domácího gólmana MATĚJ SVITÁK. Asistence: Tadeáš Pospíšil, Pavel Svoboda.

50:34

Kopčil doslova prokličkoval obranou Techniky a zakončil na Šemberovu lapačku.

49:39

Vsetínští se po dlouhé hře za brněnskou brankou dostali ke střele. Přihrávku dostal na svou hůl obránce Kožený, jenž ohrozil domácí bránu z pravého kruhu.

47:36

Lajoš se ve středním pásmu dostal k puku, který unikl ze souboje u mantinelu. Na ose kluziště byl úplně sám, a tak se posunul do mezikruží, odkud vystřelil. Jeho pokus zastavil Nešpůrek pravým betonem.

46:28

Na Kuchaříkovu lehkou střelu z levého kruhu brněnský gólman vůbec neviděl. K jeho štěstí puk pouze proklouzal okolo levé tyče a končí u zadního mantinelu.

46:05

Domácí se snaží přejít do útoku. Brání jim v tom nepřesné přihrávky a nyní i zakázané uvolnění.

2:7

Branky a nahrávky: 44. Novosedlík (Švarcberger), 57. Hubáček – 20. Kožený (Svoboda, Kuchařík), 30. Pernický, 31. Svoboda (Jurek, Kožený), 44. Jurek (Svoboda), 51. Sviták (Pospíšil, Svoboda), 52. Bednařík (Houser, Maštalíř), 53. Kožený (Jurek, Svoboda)

Technika Hockey Brno: Šembera (Skoupý) – Fornál, Vacek, Fojt, Oujeský, Holcman, Blaško – Kubový, Novosedlík, Švarcberger, Procházka, J. Vrána, Nerad, Hubáček, Kelbl, Lajoš.

VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Tkadlec) – Pernický, Houser, Krnáč, Kožený, Kopřiva, Čapka, Sviták, Š. Jenáček – Kuchařík, Pospíšil, Kopčil, Svoboda, V. Vrána, Bednařík, Veselý, Maštalíř, Jurek, Apolenář.

Rozhodčí: Čuňočka – Musil, Bernard

02:07 TEC 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Nerad
06:32 TEC 2 Holcman, podrážení
19:27 VSE 0:1 Kožený (Svoboda, Kuchařík)
20:36 VSE 2 Apolenář, sekání
29:54 VSE 0:2 Pernický