Statistiky:
Los play-off Evropské ligy (1. října)
České kluby:
Beer-Ševa (ISR)/Motherwell (SCO) - Plzeň/SønderjyskE (DEN)
FCSB (ROU)/Liberec - APOEL (CYP)/Zrinjski (BIH)
HLAVNÍ ČÁST:
Basilej (SUI)/Anorthosis (CYP) - CSKA-Sofia (BUL)/B36 Tórshavn (FRO)
Beşiktaş (TUR)/Rio Ave (POR) - AC Milán (ITA)/Bodø/Glimt (NOR)
Sporting (POR)/Aberdeen (SCO) - LASK (AUT)/D. Streda (SVK)
Rosenborg (NOR)/Alanyaspor (TUR) - Mura (SVN)/PSV (NED)
Kodaň (DEN)/Piast (POL) - Rijeka (CRO)/Kovalivka (UKR)
St. Gallen (SUI)/AEK (GRE) - Wolfsburg (GER)/Desna Chernihiv (UKR)
Charleroi (BEL)/Partizan (SRB) - Apollon Limassol (CYP)/Lech (POL)
Malmö (SWE)/Loko Záhřeb (CRO) - Granada (ESP)/Loko Tbilisi (GEO)
Willem II (NED)/Rangers (SCO) - Galatasaray (TUR)/Hajduk (CRO)
Shkëndija (MKD)/Tottenham (ENG) - Rostov (RUS)/Maccabi Haifa (ISR)
St. Lutych (BEL)/Vojvodina (SRB) - MOL (HUN) /Remeš (FRA)
MISTROVSKÁ ČÁST
YB Bern (SUI) - Tirana (ALB)
Dinamo Záhřeb (CRO) - Floriana (MLT)/Flora Tallinn (EST)
Djurgården (SWE)/Kluž (ROU) - Kuopio (FIN)/Sūduva (LTU)
CZ Bělehrad (SRB) - Ararat-Armenia (ARM)/ Celje (SVN)
Dynamo Brest (BLR) - Ludogorec (BUL)
Sarajevo (BIH)/Budućnost (MNE) - Riga (LVA)/Celtic (SCO)
Legia (POL)/Drita (KOS) - Karabach (AZE)
Šeriff (MDA)/Dundalk (IRL) - KÍ (FRO)/Dinamo Tbilisi (GEO)
Rozdělení skupin pro los
HLAVNÍ ČÁST:
(1-3 nasazené týmy, 4-6 nenasazené týmy)
Skupina A
1 Basilej (SUI)/Anorthosis Famagusta (CYP)
2 Viktoria Plzeň (CZE)/SønderjyskE (DEN)
3 Beşiktaş (TUR)/Rio Ave (POR)
4 CSKA-Sofia (BUL)/B36 Tórshavn (FRO)
5 AC Milán (ITA)/Bodø/Glimt (NOR)
6 Hapoel Beer-Ševa (ISR)/Motherwell (SCO)
Skupina B
1 Sporting CP (POR)/Aberdeen (SCO)
2 Mura (SVN)/PSV Eindhoven (NED)
3 Kodaň (DEN)/Piast Gliwice (POL)
4 LASK (AUT)/Dunajská Streda (SVK)
5 Rijeka (CRO)/Kolos Kovalivka (UKR)
6 Rosenborg (NOR)/Alanyaspor (TUR)
Skupina C
1 Charleroi (BEL)/Partizan (SRB)
2 Wolfsburg (GER)/Desna Chernihiv (UKR)
3 Malmö (SWE)/Lokomotiva Záhřeb (CRO)
4 Apollon Limassol (CYP)/Lech (POL)
5 Granada (ESP)/Lokomotiv Tbilisi (GEO)
6 St. Gallen (SUI)/AEK Atény (GRE)
Skupina D
(1-4 nasazené týmy, 5-8 nenasazené týmy)
1 Galatasaray (TUR)/Hajduk Split (CRO)
2 Shkëndija (MKD)/Tottenham (ENG)
3 Standard Lutych (BEL)/Vojvodina (SRB)
4 APOEL (CYP)/Zrinjski (BIH)
5 Rostov (RUS)/Maccabi Haifa (ISR)
6 Willem II (NED)/Rangers (SCO)
7 MOL Fehérvár (HUN) /Remeš (FRA)
8 FCSB (ROU)/Slovan Liberec (CZE)
MISTROVSKÁ ČÁST
Skupina A:
Nasazené týmy: YB Bern (SUI), GNK Dinamo Záhřeb (CRO)
Nenasazené týmy: Floriana (MLT)/Flora Tallinn (EST), Tirana (ALB), KuPS Kuopio (FIN)/Sūduva (LTU), Djurgården (SWE)/CFR Kluž (ROU)
Skupina B:
Nasazené týmy: Dynamo Brest (BLR), CZ Bělehrad (SRB)
Nenasazené týmy: Ludogorec (BUL), Sarajevo (BIH)/Budućnost Podgorica (MNE), Riga (LVA)/Celtic (SCO), Ararat-Armenia (ARM)/ Celje (SVN)
Skupina C:
Nasazený tým: Karabach (AZE)
Nenasazené týmy: Šeriff Tiraspol (MDA)/Dundalk (IRL), KÍ (FRO)/Dinamo Tbilisi (GEO), Legia (POL)/Drita (KOS)
Plzeň je už spokojenější méně. Když vyřadí Dány, bude muset cestovat. Západočeši pojedou na půdu Beer-Ševy, se kterou už se před lety utkali v základní skupině. Izraelci však musí vyřadit Motherwell, pokud se jim to nepodaří, čekalo by Plzeňské letadlo ve směru do Skotska.
České kluby:
Beer-Ševa (ISR)/Motherwell (SCO) – Plzeň/SønderjyskE (DEN)
FCSB (ROU)/Liberec – APOEL (CYP)/Zrinjski (BIH)
HLAVNÍ ČÁST:
Basilej (SUI)/Anorthosis (CYP) – CSKA-Sofia (BUL)/B36 Tórshavn (FRO)
Beşiktaş (TUR)/Rio Ave (POR) – AC Milán (ITA)/Bodø/Glimt (NOR)
Sporting (POR)/Aberdeen (SCO) – LASK (AUT)/D. Streda (SVK)
Rosenborg (NOR)/Alanyaspor (TUR) – Mura (SVN)/PSV (NED)
Kodaň (DEN)/Piast (POL) – Rijeka (CRO)/Kovalivka (UKR)
St. Gallen (SUI)/AEK (GRE) – Wolfsburg (GER)/Desna Chernihiv (UKR)
Charleroi (BEL)/Partizan (SRB) – Apollon Limassol (CYP)/Lech (POL)
Malmö (SWE)/Loko Záhřeb (CRO) – Granada (ESP)/Loko Tbilisi (GEO)
Willem II (NED)/Rangers (SCO) – Galatasaray (TUR)/Hajduk (CRO)
Shkëndija (MKD)/Tottenham (ENG) – Rostov (RUS)/Maccabi Haifa (ISR)
St. Lutych (BEL)/Vojvodina (SRB) – MOL (HUN) /Remeš (FRA)
MISTROVSKÁ ČÁST
YB Bern (SUI) – Tirana (ALB)
Dinamo Záhřeb (CRO) – Floriana (MLT)/Flora Tallinn (EST)
Djurgården (SWE)/Kluž (ROU) – Kuopio (FIN)/Sūduva (LTU)
CZ Bělehrad (SRB) – Ararat-Armenia (ARM)/ Celje (SVN)
Dynamo Brest (BLR) – Ludogorec (BUL)
Sarajevo (BIH)/Budućnost (MNE) – Riga (LVA)/Celtic (SCO)
Legia (POL)/Drita (KOS) – Karabach (AZE)
Šeriff (MDA)/Dundalk (IRL) – KÍ (FRO)/Dinamo Tbilisi (GEO)
6-1
3-7
8-4
2-5
3-5
1-4
6-2
8
7
6
5
4