2:5
konec (1:1, 1:4, 0:0)
17.09.2020, 17:30 • Zimný štadión Humenné • Ivan Harčár
HC 19 Humenné – HK DUKLA Ingema Michalovce
2:5
konec (1:1, 1:4, 0:0)
Branky a nahrávky: 9. F. Vaško (Markuš), 23. Mesaroš (Horvát) – 12. Šoltés (V. Mihálik), 22. P. Regenda (Galamboš), 24. Mlynarovič (P. Regenda), 25. Lalancette (McCormack, Hickmott), 28. Korhonen
Karty:
Neproměněná penalta:
HC 19 Humenné:
Glosár (Spodniak) – Hopkovič, Valečko, Novický, Krmenčík, Buraľ, Maury, Pavúk, A. Stripai – F. Vaško, Markuš, Fedorko – Mesaroš, Šimčák, Koziot – Pulščák, Horvát, Ferenc – Ragan, Chalupa, Šiňanský.
Náhradníci:
Trenér:
HK DUKLA Ingema Michalovce:
Škorvánek (T. Tomek) – Zekucia, V. Mihálik, McCormack, Bdžoch, Ventelä, Ťavoda – Korhonen, Lalancette, Hickmott – Šoltés, Mlynarovič, P. Regenda – Matoušek, Galamboš, Bartánus – Mašlonka, Farkaš, T. Török.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Smerek, P. Korba – Homola, Riš.
Diváci:
1. třetina | ||||
08:10 | HUM | 1:0 | F. Vaško (Markuš) | |
11:34 | MIC | 1:1 | Šoltés (V. Mihálik) | |
12:20 | HUM | 2 | Buraľ, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
19:55 | MIC | 2 | Ventelä, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:20 | MIC | 1:2 | P. Regenda (Galamboš) | |
22:28 | HUM | 2:2 | Mesaroš (Horvát) | |
23:37 | MIC | 2:3 | Mlynarovič (P. Regenda) | |
24:08 | HUM | 2 | Markuš, sekání | |
24:46 | MIC | 2:4 | Lalancette (McCormack, Hickmott) | |
27:40 | MIC | 2:5 | Korhonen | |
34:22 | HUM | 2 | Pavúk, sekání | |
35:24 | MIC | 2 | Korhonen, vysoká hůl | |
36:02 | HUM | 2 | Glosár, hrubost | |
MIC | 2 | Mašlonka, napadení | ||
39:22 | HUM | 2 | Buraľ, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:31 | MIC | 2 | Šoltés, nedovolené bránění | |
51:01 | HUM | 2 | Valečko, hákování | |
56:07 | MIC | 2 | V. Mihálik, nedovolené bránění | |
Konec |
Liberec – K. Vary 16:00 5:2
Kladno – Třemošná 16:00 9:3
Kobra – Havlíčkův Brod 16:00 2:3
Hvězda Praha – Plzeň • odloženo 16:15 0:0
Madeta Motor ČB – Slavia 17:30 2:3
Mountfield HK – Sparta 17:30 1:2
Jihlava – Pardubice 17:35 2:4
Kometa Brno – Havířov • po s.n. (1:0) 18:00 4:3
Poruba – Vítkovice 18:00 0:8
Mladá Boleslav – PZ Kladno 18:00 7:0
HK MD Šumperk – Třinec 18:15 0:8
Chomutov – HC Litvínov 18:45 3:6
Technika Brno – Tábor 19:00 1:5
Vsetín – Olomouc 19:15 3:2
59:32
58:07
58:00
56:52
56:07
56:00
54:53
54:27
53:56
53:01
52:31
52:25
52:14
51:30
51:01
50:19
49:34