Statistiky:
Vrh koulí mužů
1. Nick Ponzio (USA) 21,09
2. Payton Otterdahl (USA) 20,85
3. Leonardo Fabbri (ITA) 20,69
4. Tsanko Arnaudov (POR) 20,60
5. Konrad Bukowiecki (POL) 20,05
Výška mužů
1. Andrij Procenko (UKR) 2,30
2. Gianmarco Tamberi (ITA) 2,27
3. Stefano Sottile (ITA) 2,18
4. Adrijus Glebauskas (LTU) 2,18
5. Oleh Doroščuk (UKR) 2,18
6. Matúš Bubeník (SVK) 2,18
100m mužů
1. Akani Simbine (RSA) 9,96
2. Arthur Cissé (CIV) 10,04
3. Filippo Tortu (ITA) 10,09
4. Lamont Marcell Jacobs (ITA) 10,11
5. Michael Rodgers (USA) 10,12
100m žen
1. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,85
2. Aleia Hobbsová (USA) 11,12
3. Marie-Joseé Ta Louová (CIV) 11,14
4. Ajla Del Ponteová (SUI) 11,19
5. Imani Lansiquotová (GBR) 11,23
800m žen
1. Jemma Reekieová (GBR) 1:59,76
2. Hedda Hynneová (NOR) 2:00,24
3. Laura Muirová (GBR) 2:00,49
4. Christina Heringová (GER) 2:00,75
5. Kaela Edwardsová (USA) 2:00,79
Tyč mužů
1. Armand Duplantis (SWE) 6,15 WR
2. Ben Broeders (BEL) 5,80
3. Ernest John Obiena (PHI) 5,80
4. Renaud Lavillenie (FRA) 5,70
5. Harry Coppell (GBR) 5,60
110m překážek mužů
1. Andrew Pozzi (GBR) 13,15
2. Aaron Mallet (USA) 13,23
3. Freddie Crittenden (USA) 13,31
4. Wilhelm Belocian (FRA) 13,49
5. Yaqoub Mohamed Al Youha (KUW) 13,60
100m překážek žen
1. Nadine Visserová (NED) 12,72
2. Lumhosa Bogliolová (ITA) 12,83
3. Payton Chadwicková (USA) 12,89
4. Cindy Ofiliová (GBR) 13,02
5. Taliyah Brooksová (USA) 13,05
3000m mužů
1. Jacob Kiplimo (UGA) 7:26,64
2. Jakob Ingebrigtsen (NOR) 7:27,05
3. Stewart McSweyn(AUS) 7:28,02
4. Yemaneberhan Crippa (ITA) 7:38,27
5. Mike Foppen (NED) 7:39,75
400m mužů
1. Edoardo Scotti (ITA) 45,21
2. Yousef Karam (KUW) 45,25
3. Karol Zalewski (POL) 45,48
4. Jochem Dobber (NED) 45,64
5. Rabah Yousif (GBR) 45,65
400m překážek mužů
1. Karsten Warholm (NOR) 47,07
2. Ludvy Vaillant (FRA) 48,69
3. Rasmus Magi (EST) 48,72
4. David Kendziera (USA) 49,35
5. Wilfried Happio (FRA) 49,65
400m překážek žen
1. Femke Bolová (NED) 53,90
2. Anna Ryžikovová (UKR) 54,54
3. Viktorija Tkačuková (UKR) 54,93
4. Sara Slott Petersenová (DEN) 55,20
5. Amalie Iuelová (NOR) 55,27
7. Emma Zapletalová (SVK) 56,02
400m žen
1. Lieke Klaverová (NED) 50,98
2. Agné Serksnieneová (LTU) 51,80
3. Justyna Swiety-Erseticová (POL) 51,94
4. Corinna Schwabová (GER) 52,12
5. Barbora Malíková (CZE) 52,17
Výška žen
1. Julija Levčenková (UKR) 1,98
2. Jaroslava Mahučichová (UKR) 1,95
3. Nicola McDermottová (AUS) 1,95
4. Erika Kinseyová (SWE) 1,95
5. Levern Spencerová (LCA) 1,84
Program
17:45 Skok do výšky, ženy
18:15 Skok o tyči, muži
18:40 Skok do výšky, muži
18:43 400 metrů, ženy (Malíková)
18:53 400 metrů překážek, ženy
19:03 400 metrů překážek, muži
19:13 400 metrů, muži
19:20 3000 metrů, muži
19:30 Vrh koulí, muži
19:38 100 metrů překážek, ženy
19:47 110 metrů překážek, muži
19:55 800 metrů, ženy
20:05 100 metrů, ženy
20:15 100 metrů, muži
Duplantis překonal světový rekord pod otevřeným nebem
Mezi vrcholy mítinku patřily i další závody jako 400 metrů překážek mužů, kde znovu dominoval Karsten Warholm, jemuž tentokrát jen těsně uniklo pokoření hranice 47 sekund. Na 400 metrech žen se představila jediná česká reprezentantka Barbora Malíková, jež vybojovala páté místo.
1. Andrij Procenko (UKR) 2,30
2. Gianmarco Tamberi (ITA) 2,27
3. Stefano Sottile (ITA) 2,18
4. Adrijus Glebauskas (LTU) 2,18
5. Oleh Doroščuk (UKR) 2,18
6. Matúš Bubeník (SVK) 2,18
Výška
1. Nick Ponzio (USA) 21,09
2. Payton Otterdahl (USA) 20,85
3. Leonardo Fabbri (ITA) 20,69
4. Tsanko Arnaudov (POR) 20,60
5. Konrad Bukowiecki (POL) 20,05
Výška
Koule
1. Akani Simbine (RSA) 9,96
2. Arthur Cissé (CIV) 10,04
3. Filippo Tortu (ITA) 10,09
4. Lamont Marcell Jacobs (ITA) 10,11
5. Michael Rodgers (USA) 10,12
100m
Akani Simbine jako jediný pokořil desetisekundovou hranici
100m
Koule
Výška
1. Armand Duplantis (SWE) 6,15 WR
2. Ben Broeders (BEL) 5,80
3. Ernest John Obiena (PHI) 5,80
4. Renaud Lavillenie (FRA) 5,70
5. Harry Coppell (GBR) 5,60
1. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,85
2. Aleia Hobbsová (USA) 11,12
3. Marie-Joseé Ta Louová (CIV) 11,14
4. Ajla Del Ponteová (SUI) 11,19
5. Imani Lansiquotová (GBR) 11,23
100m
Elaine Thompsonová-Herahová vyhrála hladkou stovku
100m
Výška
Andrij Procenko skáče 230 centimetrů a útočí na vítězství
Výška
Výška
Armand Duplantis skáče 6,15 metrů a překonává světový rekord pod otevřeným nebem
Tyč
Tyč
800m
1. Jemma Reekieová (GBR) 1:59,76
2. Hedda Hynneová (NOR) 2:00,24
3. Laura Muirová (GBR) 2:00,49
4. Christina Heringová (GER) 2:00,75
5. Kaela Edwardsová (USA) 2:00,79
800m
800m
Výška
800m
Výška
Koule
Tyč
Duplantisovi moc nechybělo!
Tyč
1. Andrew Pozzi (GBR) 13,15
2. Aaron Mallet (USA) 13,23
3. Freddie Crittenden (USA) 13,31
4. Wilhelm Belocian (FRA) 13,49
5. Yaqoub Mohamed Al Youha (KUW) 13,60
110mpř
Triumf Pozziho
110mpř
Výška
Koule
Výška
1. Nadine Visserová (NED) 12,72
2. Lumhosa Bogliolová (ITA) 12,83
3. Payton Chadwicková (USA) 12,89
4. Cindy Ofiliová (GBR) 13,02
5. Taliyah Brooksová (USA) 13,05
Tyč
Duplantis překonal 6 metrů
Tyč
100mpř
Visserová triumfovala nad překážkami
100mpř
100mpř
Výška
Tyč
Tyč
Tyč
1. Jacob Kiplimo (UGA) 7:26,64
2. Jakob Ingebrigtsen (NOR) 7:27,05
3. Stewart McSweyn(AUS) 7:28,02
4. Yemaneberhan Crippa (ITA) 7:38,27
5. Mike Foppen (NED) 7:39,75
3000m
Jacob Kiplimo v cílové rovince přesprintoval Ingebrigtsena
3000m
3000m
3000m
Tyč
3000m
Výška
Tyč
3000m
1. Edoardo Scotti (ITA) 45,21
2. Yousef Karam (KUW) 45,25
3. Karol Zalewski (POL) 45,48
4. Jochem Dobber (NED) 45,64
5. Rabah Yousif (GBR) 45,65
Tyč
400m
Fantastický závěr v podání Scottiho
400m
400m
Výška
Tyč
Tyč
Karsten Warholm potvrdil roli favorita
1. Karsten Warholm (NOR) 47,07
2. Ludvy Vaillant (FRA) 48,69
3. Rasmus Magi (EST) 48,72
4. David Kendziera (USA) 49,35
5. Wilfried Happio (FRA) 49,65
400mpř
Karsten Warholm znovu dominoval
400mpř
400mpř
400mpř
Výška
400mpř
Tyč
1. Femke Bolová (NED) 53,90
2. Anna Ryžikovová (UKR) 54,54
3. Viktorija Tkačuková (UKR) 54,93
4. Sara Slott Petersenová (DEN) 55,20
5. Amalie Iuelová (NOR) 55,27
7. Emma Zapletalová (SVK) 56,02
400mpř
400mpř
Femke Bolová ovládla čtvrtku s překážkami
400mpř
400mpř
Výška
1. Julija Levčenková (UKR) 1,98
2. Jaroslava Mahučichová (UKR) 1,95
3. Nicola McDermottová (AUS) 1,95
4. Erika Kinseyová (SWE) 1,95
5. Levern Spencerová (LCA) 1,84
Výška
Tyč
1. Lieke Klaverová (NED) 50,98
2. Agné Serksnieneová (LTU) 51,80
3. Justyna Swiety-Erseticová (POL) 51,94
4. Corinna Schwabová (GER) 52,12
5. Barbora Malíková (CZE) 52,17
400m
400m
400m
400m
Výška
Výška
Výška
Levčenková vítězkou ženské výšky
Výška
Tyč
Výška
Tyč
Výška
Výška
Tyč
Tyč
Výška
Tyč
Výška
Výška
Výška
Výška
Výška
Výška
17:45 Skok do výšky, ženy
18:15 Skok o tyči, muži
18:40 Skok do výšky, muži
18:43 400 metrů, ženy (Malíková)
18:53 400 metrů překážek, ženy
19:03 400 metrů překážek, muži
19:13 400 metrů, muži
19:20 3000 metrů, muži
19:30 Vrh koulí, muži
19:38 100 metrů překážek, ženy
19:47 110 metrů překážek, muži
19:55 800 metrů, ženy
20:05 100 metrů, ženy
20:15 100 metrů, muži
Zajímavé bude také sledovat norského překážkáře Karstena Warholma, jenž je jediným, komu se povedlo zaběhnout dvakrát čas pod 47 sekund.