Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice

2:4

konec (0:2, 2:2, 0:0)

17.09.2020, 17:35 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Skupina Střed • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

56:30

Šance domácích na korekci stavu asi končí po tom, co dvě minuty dostává Martin Hrbek za podrážení.

33:21

Důležitý moment zápasu. Po sekání Františka Formánka bude hrát Dukla dlouhou přesilovku pět na tři.

32:48

A vyvrcholením nepřesné pardubické početní výhody jsou dvě minuty pro Tomáše Panchartka za podrážení. Ten tak jde dnes na trestnou již podruhé.

31:00

Před brankou Puldy se dostával k dorážce Gromadzki, jenž dnes podává dobrý výkon. Domácí jej sice zastavili, ale jen za cenu faulu. Dvě minuty dostává Matěj Vovsík za krosček.

15:42

Tomáš Panchartek je prvním pardubickým hráčem, který jde dnes za katr – podrážení.

05:22

Paže sudího Tomáše Mejzlíka okamžitě míří vzhůru a vzápětí tento odchovanec jihlavského hokeje, dnes šikovný sudí, ukazuje na Lukáše Číhala. Faul kolenem a dvě minuty.

01:12

První trest je na straně Dukly, Šimon Báťa jde ven za sekání.

2:4

Branky a nahrávky: 29. Krejčí, 35. Číhal (Jungwirth) – 2. Burda (Pražan), 9. Gromadzki, 24. Formánek (Svoboda), 40. Hiemer (Burda, Panchartek)

HC Dukla Jihlava: Pulda (Sigmund) – Šabatka, Číhal (A), Hrbek, Matějíček, Topol, Vovsík (A), Jeletz – Doležal, Marhoun, Sopotnik – Bulík, Jungwirth (C), Báťa – Krejčí, Juřička, Peš – Kříž. Trenér: Marek Melenovský

HC Dynamo Pardubice: Marossy (Červinka) – Pazdera, Svoboda, Panchartek, Pražan, Šmerda, Maštalíř, Vaníček – Formánek (A), Gromadzki, Pavlata (A) – Jaša, Burda (C), Hiemer – Pilař, Macas, Vrba – Pirner. Trenér: David Havíř

Rozhodčí: Mejzlík – Horký, Augusta

01:12 JIH 2 Báťa, sekání
01:16 PCE 0:1 Burda (Pražan)
05:22 JIH 2 Číhal, faul kolenem
08:55 PCE 0:2 Gromadzki
15:42 PCE 2 Panchartek, podrážení