Extraliga dorostu

Piráti Chomutov – HC Litvínov

3:6

konec (3:0, 0:2, 0:4)

17.09.2020, 18:45 • ROCKNET ARÉNA • Skupina Západ • Miroslav Kučera (@MirekKucera)

Litvínov se nakonec raduje z poměrně velikého vítězství, z Chomutova si tak odváží všechny body. (20:49:29)

59:21

59:21 BEDNAŘÍK - 3:6

59:21

Litvínov právě vstřelil branku!
Litvínov definitivně rozhoduje. Domácí hráli bez brankáře, prohráli buly a JAKUB BEDNAŘÍK dovezl kotouč do prázdné brány. Asistence: Ondřej Postl.

59:13

Zakázané uvolnění Litvínova, domácí si berou oddechový čas.

58:52

58:52 ŠPRYNAR - 3:5

58:52

Tak to je velká rána. Pirát Perný byl před Tučkem a místo toho, aby kotouč vyvezl, poslal ho přímo do vlastní brány! Gól je připsán JANU ŠPRYNAROVI. Bez asistence.

58:46

Zakázané uvolnění Pirátů, hra se stěhuje před Tučka.

56:45

Badinka podržel hokejku protihráči a ten tak nemohl vyrazit do brejku, rozhodčí je ale benevolentní.

56:27

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Vyhlídal – 2 min., vysoká hůl).

56:06

56:06 ŠPRYNAR - 3:4

56:06

Piráti ztratili kotouč ve středním pásmu, toho se zmocnil Postl, který ho předal na volného JANA ŠPRYNARA, a ten prostřeluje Tučka. Asistence: Ondřej Postl, Dominik Čech.

55:29

Šilar dostal tvrdý zákrok u mantinelu, na střídačku odchází v doprovodu lékařky a spoluhráče.

55:07

Ekrt byl viditelně hákovaný, ale rozhodčí stál na druhé straně hřiště a zákrok neviděl.

54:09

Kotouč je stále v pásmu Litvínova, hosté se nemohou osvobodit.

53:22

Formace Kulich – Ekrt – Šilar dělá Litvínovu velké starosti, domácí jsou usazeni v útočném pásmu.

52:55

Kulich tečuje těsně mimo bránu.

52:32

Ekrt střelu po ledě poslal hodně mimo bránu.

51:24

Hra je nyní hodně rychlá, oba týmy se snaží bruslit a vytvářet si šance.

50:43

Skrutek byl dobře rozjetý, ale nezpracoval prudkou přihrávku.

50:05

Ofsajd hostů.

49:25

49:14

Piráti nyní brání solidně a vyhazují kotouče z pásma.

48:23

Šilar tvrdou ranou provětral betony Ešlera.

47:25

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Frollo – 2 + 10 min., vražení na hrazení).

46:51

46:51 ČECH - 3:3

46:51

Litvínov vyrovnává stav utkání! V přesilové hře sebral kotouč na modré čáře Hora, jehož nahození tečoval za záda Tučka DOMINIK ČECH. Asistence: Matěj Hora, Ondřej Postl.

46:28

Kotouč je v obranném pásmu Litvínova.

45:53

Postl střílel hned dvakrát z dobré pozice, Tuček ale jeho pokusy kryje.

45:34

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Mišovic – 2 min., podrážení).

45:05

Piráti začínají akci za svou bránou.

44:05

Ekrt tvrdou ranou míjí bránu.

43:34

Nahození Hory projelo až do rohu kluziště.

42:50

Piráti se snaží drát do útoku, ale hosté jsou v bránění pozorní.

42:13

Další icing Litvínova.

41:48

Kulich už už jel sám na brankáře, ale zakončit nestihl, jelikož byl atakován. Trestní střílení se ale nepíská.

41:16

Zakázané uvolnění Litvínova.

40:37

Hosté začínají třetinu velmi aktivně a nutí Piráty stáhnout se k bráně.

40:01

Ve druhé třetině se zdálo, že zápas bude pokračovat ve stejném rytmu, jako v první části. Hosté se ale v druhé polovině třetiny zvedli a důkazem toho jsou dvě branky, které vstřelili ke konci třetiny. Třetí perioda začne přibližně ve 20:15.

40:00

39:01

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:53

38:53 ŠPAČEK - 3:2

38:53

A další blesková branka Litvínova. Piráti byli sami před Ešlerem, z rychlého brejku ujeli hosté a JIŘÍ ŠPAČEK trefuje přesně pod horní tyč. Asistence: Jakub Bednařík.

38:13

38:13 ŠPRYNAR - 3:1

38:13

Hosté se dočkávají snížení stavu. Piráti ztratili kotouč v útočném pásmu a z rychlého brejku se prosazuje JAN ŠPRYNAR. Asistence: Dominik Čech, Ondřej Filip.

35:08

Hosté byli ve dvou před Tučkem nikým nehlídání, ale zbytečně si předávali kotouč a Tuček jej lapil.

34:27

Piráti trefují další tyč.

34:09

Dominik Badinka nabízel kotouč na teč spoluhráči, ten ale minul.

33:15

Werner obkroužil bránu, kotouč ale poslal hodně mimo.

32:31

Hosté začali lépe bruslit a domácí s tím mají problémy, jejich rozehrávka již není tak bez problémů, jako byla v první půlce zápasu.

31:45

Tůma byl sám před Tučkem, ten ale jeho dva pokusy zneškodnil.

31:11

Novotný mířil do růžku brány, ale netrefil.

30:49

Z následného protiútoku byli hosté blízko snížení, ale Tuček všechny dorážky pohlídal.

30:30

Kulich číhal před bránou, kotouč ale netrefil tím správným způsobem.

29:51

Ofsajd Litvínova.

29:42

Vostiňák byl tvrdě sražen, ale byl to čistý hit.

28:46

Daniel Badinka přestřeluje bránu.

28:21

Hynek mířil k tyči, Ešler byl pozorný.

27:54

Opět Badinka, kotouč ale neprocpal mezi tyčí a betonem brankáře.

26:56

Dominik Badinka našel pouze Ešlerovu vyrážečku.

24:51

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Čech – 2 min., sekání).

23:58

23:46

Kulich našel pouze lapačku Ešlera.

23:31

Jen, co se Piráti dostali z pásma, je jim pískán ofsajd.

23:18

Piráti jsou pod tlakem a ztrácí kotouč ve svém pásmu.

22:47

Šprynar bekhendem míjí.

22:27

Hosté ujeli dva na jednoho, Zetek ale nedosáhl na přihrávku.

21:48

Kulich z otočky trefuje betony Ešlera.

21:01

Šilar v pokleku míjí bránu.

20:23

Mahmutovič sám před Ešlerem, ten ale chytá.

20:01

V první třetině dominovali domácí Piráti, kteří vstřelili hned tři góly. Hosté se prakticky nedostali k ohrožení brankáře Tučka. Druhá třetina začne přibližně v 19:29.

20:00

19:14

19:14 EKRT - 3:0

19:14

Piráti právě vstřelili branku!
Krásná akce Pirátů končí třetím gólem. Kulich vyvezl kotouč po mantinelu a předložil ho JANU EKRTOVI, který bekhendem překonal Ešlera. Asistence: Jiří Kulich, Tomáš Šilar.

19:01

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:37

Novotného střela skončila také v lapačce.

18:21

Další icing hostů.

18:09

Mišovic provětral Ešlerovu lapačku.

17:33

Piráti jsou opět zabydleni v útočném pásmu.

16:59

16:28

Tyč zvoní za Ešlerem.

16:17

Domácí dobře vykombinovali rychlý brejk, ale kotouč nakonec ztratili.

15:46

Hosté jsou prozatím v útočných snahách velmi bezzubí, Tůma nedokázal zpracovat kotouč před Tučkem.

14:59

Úmyslný ofsajd Litvínova.

14:17

Kotouč skončil v ochranné síti, vhazovat se bude před Ešlerem.

14:02

13:31

Špaček už ujížděl sám na Tučka, ale upadl.

13:11

Hosté dostali puk ze svého pásma.

12:48

Frollo zkusil bekhend ze záporného úhlu, Ešler byl u své tyče pozorný.

12:20

Vostiňák od modré míjí o pár decimetrů.

12:02

Vyloučení v týmu HC Litvínov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Ščislák.

11:10

11:10 KULICH - 2:0

11:10

Piráti zúročují svůj tlak. JIŘÍ KULICH tak dlouho dorážel před bránou, až jeden z obránců chyboval a namazal Kulichovi před odkrytou klec. Bez asistence.

10:34

Až nyní dávají hosté vydechnout svému brankáři a jsou v útočném pásmu.

10:09

Piráti mají velký tlak, ale ke kýžené brance zatím nevede.

09:34

Vostiňákovu střelu Ešler vyráží.

09:08

Vyhlídalovo nahození od modré spoluhráč do brány nesklepl.

08:21

Opět Kulich, tváří v tvář brankářovi selhal.

08:03

Kulich bekhendem míjí.

07:15

Daniel Badinka bekhendem jen těsně míjí bránu.

06:34

Velká šance hostů. Ti jeli dva na jednoho, ale Werner nedokázal kotouč usměrnit do brány.

05:56

Ofsajd brzdí útočné snahy Pirátů.

04:48

Piráti dlouho doráželi u hostující brány, až kotouč těsně lízl tyčku.

04:16

Mahmutovič vypálil zpoza obránce mimo bránu.

03:22

03:22 FROLLO - 1:0

03:22

Domácí se na chvilku usadili v pásmu, kotouč sebral ADAM FROLLO, jehož nahození od modré čáry zaplulo za záda Ešlera. Asistence: Jiří Kulich, Jan Ekrt.

02:39

Domácí vyhazují a po dlouhé době jdou střídat.

02:19

Nahození Hory jen těsně minulo bránu.

01:47

Bednařík byl v dobré pozici sám před Tučkem, ten jeho pokus chytá.

01:25

Hosté se drží v útočném pásmu, ale zatím ani jednou nevystřelili.

00:57

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Husinecký – 2 min., hákování).

00:25

Novotný se snažil obhodit protihráče, ten mu ale sebral kotouč. Z následného protiútoku se Litvínov neprosadil.

00:01

Piráti Chomutov: Tuček (Ciple) – Hynek, Frollo, Svoboda, Perný, Husinecký, Badinka Dom. – Skrutek, Šilar, Kulich, Ekrt, Vostiňák, Mišovic, Mahmutovič, Badinka Dan., Novotný

HC Litvínov: Ešler (Tuhý) – Vyhlídal, Filip, Hora, Kuchař, Zetek, Werner, Bystřický – Ščislák, Postl, Špaček, Bár, Beran, Bednařík, Čech, Šprynar, Pačan, Tůma

Rozhodčí: Zubzanda – Herles, Bláha.
Ve skupině západ se spolu budou utkávat následující týmy: Chomutov, Litvínov, Karlovy Vary, Plzeň, Třemošná, Rytíři Kladno, PZ Kladno, Hvězda Praha, Liberec a Mladá Boleslav.
Formát ELIOD extraligy dorostu přinesl pro tuto sezonu hned několik změn. Tou největší je, že jsou týmy rozděleny do tří skupin dle území a ve skupině odehrají každý s každým čtyři zápasy. Prvních pět týmů ze skupiny a nejlepší tým na šesté pozici postoupí do playoff.
Piráti Chomutov odehráli v přípravě celkem dvanáct utkání, ve kterých sedmkrát zvítězili. V přípravném turnaji, který se odehrál v Pardubicích, skončili v pětičlenné skupině na druhém místě. Po nezdarech se Zubry z Přerova a Pardubicemi se druhý den ukázali Piráti v úplně jiném světle, když Havířovu i Olomouci vsítili pět branek.
Dobrý čtvrteční podvečer, vítejte u online přenosu dorostenecké ELIOD extraligy mezi týmy Piráti Chomutov a HC Litvínov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

3:6

Branky a nahrávky: 4. Frollo (Kulich, Ekrt), 12. Kulich, 20. Ekrt (Kulich, Šilar) – 39. Šprynar (Čech, Filip), 39. Špaček (Bednařík), 47. Čech (Hora, Postl), 57. Šprynar (Postl, Čech), 59. Šprynar, 60. Bednařík (Postl)

Rozhodčí: Zubzanda – Herles, Bláha

00:57 CHM 2 Husinecký, hákování
03:22 CHM 1:0 Frollo (Kulich, Ekrt)
11:10 CHM 2:0 Kulich
12:02 LIM 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Ščislák
19:14 CHM 3:0 Ekrt (Kulich, Šilar)
24:51 LIM 2 Čech, sekání
38:13 LIM 3:1 Šprynar (Čech, Filip)