KHL

HC Viťaz Moskevská oblast – Traktor Čeljabinsk

1:3

konec (1:1, 0:0, 0:2)

17.09.2020, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz, Podolsk • Tomáš Lysý (@tomaslysy86), Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.44 4.0 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

45:45

Možná i pod vlivem předešlých okamžiků už nyní sudí vylučují i na druhé straně. Trestaným hráčem je Lukáš Sedlák, který míří za katr kvůli sekání. Bude se hrát téměř minut čtyři na čtyři.

44:36

Domácí tým se nyní zlobí a ochozy také. Předešlý zákrok byl posouzen jako čistý, naopak teď jde ven domácí útočník Ivan Laričev za vysokou hůl proti soupeři. Ta ale byla naprosto jasná, dlužno říct.

43:23

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Artjom Ivanjuženkov – 5 min., hrubost + 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Oleg Jevenko – 5 min., hrubost + 2 min., krosček).

29:58

Kaspars Daugavinš (VTZ) ve středním pásmu podrazil Piluta a odměnou mu jsou dvě trestné minuty, klasifikace činu podrážení.

23:39

Fjodor Malychin (VTZ) sice natlačil na mantinel soupeře, ten mu ale dokázal ujet a Malychin se tak musel odhodlat k taktickému zastavení. Za podrážení už míří na trestnou.

17:17

Pontus Äberg (CLJ) dal u domácí střídačky pořádnou hrazdu Laričevovi, za což dostává menší trest a Viťaz má druhou přesilovku v zápase.

05:17

Po komerční přestávce přijde první přesilovka. Dmitrij Ogurcov (CLJ) byl v souboji za vlastní brankou nesmlouvavý, avšak za svoji tvrdost dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

1:3

Branky a nahrávky: 20. Daugavinš (Lugin) – 14. Kravcov, 51. Kravcov, 54. Äberg (Polygalov, Manuchov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Kočetkov (I. Ježov) – Jeřábek (A), Pylenkov, Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Vorobej, Pautov – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Laričev, Grebenščikov, Malychin – Lugin, Arťuchin (C), Mojsejev – Ivanjuženkov, Smolin, Bardakov.

Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Bailen (A), Karpuchin, Pilut, Manuchov, Jasinskij, Ogurcov, Kirpičnikov, Jevenko – Sedlák (A), Hyka, Kravcov – Byvalcev, Kalinin (C), Äberg – Polygalov, Avcin, Kosov – A. Lazarev, A. Michejev, Šarov.

Rozhodčí: Raming, Morozov – Novikov, Sysujev (všichni RUS)