KHL

HK Soči – Lokomotiv Jaroslavl

0:0

odloženo (-:-, -:-, -:-)

17.09.2020, 18:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • Jan Prošek, Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 5.32 5.19 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:01

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (André Petersson – 2 min., podrážení).

55:02

55:02 Michail BELJAJEV - 1:5

55:02

Jaroslavl právě vstřelila branku!
MICHAIL BELJAJEV zvyšuje skvělým nájezdem na 1:5. kotouč nekompromisně poslal k levé tyčce, Krasikov neměl nárok zasáhnout.

48:27

48:27 Anton LANDER - 1:4

48:27

ANTON LANDER skóruje podruhé! Tentokrát využívá přesilovou hru. Přes brankoviště mu krásný kotouč naservíroval Kajumov a Lander už jen zakončil do odkraté části branky. Asistence: Artur Kajumov a Teemu Pulkkinen.

47:01

Takčjov předvedl parádní individuální akci, z levého rohu kluziště si najel až před branku Krasikova, bekhendem zakončil, ale Krasikov střelu nakonec dokázal zneškodnit.

46:18

Vyloučení v týmu HK Soči (Jurij Alexandrov – 2 min., podrážení).

41:11

41:11 Anton LANDER - 1:3

41:11

Tak to bylo rychlé! Jaroslavl jde chvíli po začátku třetí třetiny do dvoubrankového vedení. ANTON LANDER využil odraženého puku, který se přímo k němu odrazil po zákroku Krasikova proti střele od modré čáry a uklidil ho do prázdné branky. Bez asistence.

27:07

Vyloučení v týmu HK Soči (Nikita Sedov – 2 min., nedovolené bránění).

17:01

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Alexejev – 2 min., držení).

10:32

10:32 Rušan RAFIKOV - 1:2

10:32

Krátce po polovině první třetiny už tady máme třetí branku! Lokomotiv se opět dostává dovedení. RUŠAN RAFIKOV zachytil volný kotouč, kterého si nikdo z domácích ve své třetině nevšimal. Následně si sjel do levého kruhu a vyslal krásnou ránu na pravou, vzdálenější, tyčku. Asistence: Denis Alexejev.

06:45

06:45 Sergej ŠMELJOV - 1:1

06:45

Soči právě vstřelilo branku!
Domácí proměňují přesilovou hru! Krásná kombinace vedla ke svislému pasu zleva na pravý kruh, kde stál SERGEJ ŠMELJOV a ten okamžitě zakončil do v podstatě prázdné branky. Asistence: Nikita Tičickij a Ivan Volodin.

06:11

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Korškov – 2 min., sekání).

05:03

05:03 André PETERSSON - 0:1

05:03

Jaroslavl se rychle ujímá vedení! Soči chybovalo po buly před Krasikovem a následně přihrálo kotouč ANDRÉU PETERSSONOVI, který ho z levé strany jednoduše uklidil za záda domácího gólmana. Bez asistence.