4:1
konec (1:1, 1:0, 2:0)
17.09.2020, 18:00 • Tatněfť Arena, Kazaň • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
Tipsport: 2.0 4.14 3.13 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.0 - 4.14 - 3.13
Ak Bars Kazaň – Salavat Julajev Ufa
4:1
konec (1:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 15. Dawes (K. Petrov, Zaripov), 23. Zaripov (Galijev), 48. Zaripov (Galijev), 52. Galijev (Pedan, Zaripov) – 8. Hartikainen (M. Granlund, Manninen)
Karty:
Neproměněná penalta:
Ak Bars Kazaň:
Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin, Judin, Ljamkin, Pedan, Chenkel, Rukavišnikov – Dawes, K. Petrov, Azevedo (A) – Voronkov, Dyňak, A. Galimov – Galijev, Zaripov (C), Burmistrov – Fisenko, Safonov, Kuvardin – Lukojanov (A).
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Suchačov) – Koledov, J. Birjukov, Panin (C), Alexejev, Lisovec, Korobov, A. Semjonov, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Baranov, V. Žarkov (A), Kadějkin – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Gimatov, Baškirov, Pimenov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Sergejev – Savenkov, Viljugin
Diváci: 4445
1. třetina | ||||
00:13 | KZN | 2 | Fisenko, nedovolené bránění | |
06:23 | KZN | 2 | Rukavišnikov, držení | |
07:57 | UFA | 0:1 | Hartikainen (M. Granlund, Manninen) | |
13:43 | UFA | 2 | Manninen, podrážení | |
14:27 | KZN | 1:1 | Dawes (K. Petrov, Zaripov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:11 | KZN | 2:1 | Zaripov (Galijev) | |
26:40 | UFA | 2 | M. Granlund, vysoká hůl | |
35:06 | UFA | 2 | M. Granlund, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:50 | KZN | 3:1 | Zaripov (Galijev) | |
49:59 | UFA | 2 | Kadějkin, krosček | |
50:49 | UFA | 2 | A. Semjonov, krosček | |
51:14 | KZN | 4:1 | Galijev (Pedan, Zaripov) | |
57:42 | KZN | 2 | Azevedo, podrážení | |
58:56 | UFA | 2 | Hartikainen, krosček | |
Konec |
Liberec – K. Vary 16:00 5:2
Kladno – Třemošná 16:00 9:3
Kobra – Havlíčkův Brod 16:00 2:3
Hvězda Praha – Plzeň • odloženo 16:15 0:0
Madeta Motor ČB – Slavia 17:30 2:3
Mountfield HK – Sparta 17:30 1:2
Jihlava – Pardubice 17:35 2:4
Kometa Brno – Havířov • po s.n. (1:0) 18:00 4:3
Poruba – Vítkovice 18:00 0:8
Mladá Boleslav – PZ Kladno 18:00 7:0
HK MD Šumperk – Třinec 18:15 0:8
Chomutov – HC Litvínov 18:45 3:6
Technika Brno – Tábor 19:00 1:5
Vsetín – Olomouc 19:15 3:2
58:56
57:42
50:49
49:59
35:06
26:40
13:43
06:23
00:13