2:0
konec (21:16, 21:16)
15.09.2020, 17:00 • Kurt č. 1, Jurmala, Lotyšsko • Skupina F • Vít Schück (@VitSchuck)
Hermannová, Sluková – Brailková, Namikeová
2:0
konec (21:16, 21:16)
Hermannová, Sluková:
Barbora Hermannová
Stát: Česká republika
Datum narození: 7.11. 1990
Věk: 29 let
Místo narození: Ostrava
Výška: 180 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokařka
Markéta Nausch Sluková
Stát: Česká republika
Datum narození: 28.6. 1988
Věk: 32 let
Místo narození: Praha
Výška: 180 cm
Ruka: pravá
Pozice: polařka
Náhradníci:
Trenér:
Brailková, Namikeová:
Varvara Brailková
Stát: Lotyšsko
Datum narození: 11.6. 2002
Věk: 18 let
Místo narození: Riga
Výška: 170 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokařka
Anete Namikeová
Stát: Lotyšsko
Datum narození: 16.7. 2002
Věk: 18 let
Místo narození: Riga
Výška: 170 cm
Ruka: pravá
Pozice: polařka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Čas utkání:
0:30
1. set:
0:14
2. set:
0:15
3. set:
-
zlatý set:
-
|
|||||||||
Hermannová, Sluková - Brailková, Namikeová | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2. set | Utkání | 2. set | |||||||
Čas | |||||||||
0:14 | 0:15 | - | - | 0:30 | 0:14 | 0:15 | - | - | |
Získané body celkem | |||||||||
21 | 21 | 0 | 0 | 42 | 32 | 16 | 16 | 0 | 0 |
Nejdelší série získaných bodů | |||||||||
5 | 4 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Setboly | |||||||||
2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mečboly | |||||||||
0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Statistiky na podání | |||||||||
Esa ** | |||||||||
3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Chyby na podání ** | |||||||||
2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Body při vlastním podání | |||||||||
9 / 21 43 % |
8 / 21 38 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
17 / 42 40 % |
7 / 32 22 % |
4 / 16 25 % |
3 / 16 19 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
Statistiky na příjmu | |||||||||
Body při soupeřově podání | |||||||||
12 / 16 75 % |
13 / 16 81 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
25 / 32 78 % |
25 / 42 60 % |
12 / 21 57 % |
13 / 21 62 % |
0 / 0 0 % |
0 / 0 0 % |
Informace ke statistikám | |||||||||
** Počty es a chyb podání v průběhu setu jsou neoficiální. |
Hermannová se Slukovou sice ztratily hned první dvě výměny, ale poté ukázaly svou sílu, bleskově otočily vývoj prvního setu a s pětibodovým náskokem si došly pro úvodní dějství. Také ve druhém setu se česká dvojice dostala do rychlého vedení o několik bodů a to už udržela až do samotného konce utkání.
V zítřejším boji o první místo ve skupině vyzve české duo obávaný pár z Itálie Menegattiová, Orsiová. (17:35:35)
21:16
20:16
20:15
20:14
19:14
19:13
18:13
18:12
17:12
17:11
16:11
15:11
15:10
14:10
14:9
14:8
13:8
13:7
12:7
12:6
11:6
11:5
11:4
10:4
10:3
9:3
8:3
8:2
7:2
6:2
6:2
5:2
4:2
4:1
3:1
2:1
1:1
0:1
0:0
21:16
20:16
20:15
19:15
19:14
18:14
18:13
17:13
17:12
16:12
15:12
15:11
15:10
14:10
13:10
13:9
12:9
12:8
11:8
10:8
9:8
9:7
9:6
8:6
8:5
7:5
7:4
7:3
6:3
5:3
5:2
4:2
3:2
2:2
1:2
0:2
0:1
0:0
1994 (Espinho/POR)
2. místo – Martina Hudcová, Dolores Štorková
1995 (Saint-Quay-Portieux/FRA)
9. místo – Dolores Štorková, Tereza Tobiášová
1996 (Pescara/ITA)
1. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
13. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
1997 (Riccione/ITA)
3. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
5. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
1998 (Rhodos/GRE)
1. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
5. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
1999 (Palma de Mallorca/ESP)
3. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
2000 (Getxo/ESP)
4. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Martina Hudcová, Tereza Tobiášová
17. místo – Lenka Háječková, Marika Těknědžjanová
2001 (Jesolo/ITA)
5. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
13. místo – Marika Těknědžjanová, Tereza Tobiášová
2002 (Basilej/SUI)
3. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Marika Těknědžjanová, Tereza Tobiášová
2003 (Alanya/TUR)
5. místo – Kateřina Tychnová, Markéta Tychnová
9. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
19. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
2004 (Timmendorfer Strand/GER)
4. místo – Eva Celbová Ryšavá, Soňa Nováková
9. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
25. místo – Kateřina Tychnová, Markéta Tychnová
35. místo – Hana Klapalová, Tereza Petrová
2005 (Moskva/RUS)
9. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
9. místo – Šárka Nakládalová, Tereza Tobiášová
17. místo – Hana Klapalová, Tereza Petrová
2006 (Haag/NED)
5. místo – Šárka Nakládalová, Tereza Tobiášová
9. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
2007 (Valencia/ESP)
9. místo – Soňa Nováková, Petra Novotná
17. místo – Eva Celbová Ryšavá, Tereza Petrová
2008 (Hamburk/GER)
17. místo – Lenka Háječková, Petra Novotná
25. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
2009 (Soči/RUS)
13. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
13. místo – Tereza Petrová, Hana Klapalová
2010 (Berlín/GER)
19. místo – Karolina Řeháčková, Michaela Vorlová
2011 (Kristiansand/NOR)
4. místo – Lenka Háječková, Hana Klapalová
25. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
2012 (Scheveningen/NED)
4. místo – Lenka Háječková, Hana Klapalová
5. místo – Martina Bonnerová, Barbora Hermannová
9. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
2013 (Klagenfurt/AUT)
9. místo – Martina Bonnerová, Barbora Hermannová
9. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
25. místo – Hana Klapalová, Patricie Missottenová
2014 (Cagliari/ITA)
5. místo – Kristýna Kolocová, Markéta Sluková
9. místo – Martina Bonnerová, Barbora Hermannová
2015 (Klagenfurt/AUT)
bez české účasti
2016 (Biel/SUI)
2. místo – Markéta Sluková, Barbora Hermannová
17. místo – Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová
2017 (Jurmala/LAT)
2. místo – Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová
2018 (Haag, Rotterdam, Utrecht, Apeldoorn/NED)
3. místo – Markéta Sluková, Barbora Hermannová
9. místo – Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová
17. místo – Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová
2019 (Moskva/RUS)
5. místo – Michala Kvapilová, Michaela Kubíčková
17. místo – Martina Bonnerová, Martina Maixnerová