Španělská LaLiga

Cádiz CF – CA Osasuna

0:2

konec (0:1)

12.09.2020, 21:00 • Estadio Ramón de Carranza • 1. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.11 2.9 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky zápasu:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:21. (23:02:06)
Fotbalisté Cádizu nestačili v úvodním kole La Ligy na Osasunu, které podlehli 0:2. Poprvé se skóre měnilo už v 10. minutě, kdy se po vysunutí od Oiera prosadil Adrián López. Domácí se snažili, ale do šancí se dostávali málo. Ještě v prvním dějství stojí za zmínku příležitost Pomba, který zakončoval z dobré pozice nad břevno. Po změně stran protáhl hostujícího gólmana Herreru pěknou ranou z přímého kopu Carcelén a později ho zaměstnal také Pombo, jehož střelu k bližší tyči strážce svatyně Osasuny vytlačil na roh. V 79. minutě však podruhé udeřili hosté. Po dlouhém autu prodloužil Torró míč za sebe a Rubén García svou příležitost proměnil.

90+5

90+4

Hostující protiútok táhl Marc Cardona. Pokusil se najít Lucase Torra, který chtěl ještě prodlužovat balón na zadní tyč, ale ukázalo se, že se nacházel v ofsajdovém postavení.

90+3

Filip Malbašić poslal do hostující šestnáctky z levé strany další centr. Nabíhající Anthony Lozano na balón nedosáhl.

90+2

Jorge Pombo se dostal k centru z levé strany. Balón ale skončil v zámezí.

90+1

Utkání bude nastaveno o pět minut!

90

Kike Barja to udělal na levém křídle dobře. Udržel míč v souboji s Carcelénem a nechal se faulovat dalším domácím hráčem.

88

Nacho Vidal se skácel na zem v domácí šestnáctce. Na penaltu pro Osasunu to ale nebylo.

87

Nyní Alejo u postranní čáry fauloval. Míč tak mají opět hostující fotbalisté.

86

Hosté vhazují na útočné polovině a mohou tak pošetřit cenný čas.

85

Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Kike Barja.

84

Po standardní situaci Álexe Fernándeze hlavičkoval nad bránu Jens Jönsson.

83

Pronikající Alejo byl zastaven faulem. Je z toho takový lepší rohový kop pro Cádiz.

81

Domácí mají na zvrat něco přes deset minut. Dá se počítat s tím, že sudí minimálně tři minutky nastaví.

79

Osasuna právě vstřelila branku!
Hosté zvyšují svůj náskok a výrazně se tak přiblížili k vítězství! Dlouhý aut hozený do šestnáctky prodloužil hlavou za sebe Lucas Torró. Míč si následně našel RUBÉN GARCÍA, který ho v pádu usměrnil pod břevno svatyně Cádizu – 0:2.

78

Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Anthony Lozano.