po prodl. (3:1, 0:2, 0:0 - 1:0)

12.09.2020, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • 30. kolo • Filip Hulín

Tipsport: 1.83 4.6 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi z Kalich Areny loučím a u dalších přenosů na shledanou. (19:22:15)
Stadion v dramatickém utkání porazil Třebíč 4:3 po prodloužení. Hosté se dostali do vedení již ve 4. minutě, poté ale následovali tři rychlé domácí góly. Druhá třetina opět patřila hostům, kteří vyrovnali na 3:3 a ve třetí třetině jsme gól neviděli. Bod navíc Stadionu vystřelil Patrik Miškář.

61:36

61:36 Patrik MIŠKÁŘ - 4:3

61:36

Litoměřice právě vstřelily branku!

Stadion získává bod navíc! Holý na sebe natáhl obránce a přihrál zcela volnému PATRIKU MIŠKÁŘOVI, který překonal Jekela přízemní střelou mezi betony. Asistence: Jan Holý a Martin Procházka.

61:07

Po vyhraném vhazování poprvé může zaútočit i Horácká Slavia.

60:59

Procházka si vybruslil až před Jekela, který předvedl skvělý zákrok a stále drží svůj tým.

60:41

Válek se rozhodl raději vycouvat z útočného pásma a zakládá útok až od Krále.

60:07

Vhazování vyhráli domácí, kteří hned míří vpřed.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla, proto bude následovat pětiminutové prodloužení a případné nájezdy.

60:00

Dnešní utkání sleduje 650 diváků.

59:00

Několik hráčů zašláplo kotouč v obranném pásmu Třebíče a rozhodčí hru vykázal do středního pásma.

57:26

Úplně sám před Jekelem se zjevil Matěj Beran, kterému se ale z otočky nepodařilo překonat hostujícího brankáře.

56:03

Velká šance Psoty, na kterého zívala odkrytá branka, domácí Poizl mu ale zablokoval hůl a překazil obrovskou šanci.

55:10

Szathmáryho střelu zblokoval Jebavý, který ihned poslal kotouč do bezpečí a domácí čtveřice může vystřídat.

54:39

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Procházka – 2 min., krosček).

53:32

Obrovská šance Kořenka! Hostující útočník se dostal do úniku, z bezprostřední blízkosti ale přestřelil branku.

4:3

Branky a nahrávky: 11. M. Beran (Kubíček, Jebavý), 13. Vitouch (Jánský), 14. Miškář (M. Beran, Koffer), 62. Miškář (J. Holý, Procházka) – 4. Bittner (Szathmáry, Vodný), 27. Krliš (Šťovíček, Furch), 39. Szathmáry (Šťovíček)

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (A. Beran) – J. Holý, Marcel, Poizl, Výtisk (C), Kubíček, Jebavý (A), Baláž – Procházka, Miškář, M. Beran (A) – P. Novák, Válek, Koffer – Jánský, Jícha, Vitouch – Toman, Hašek, Jindra.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Furch, Szathmáry, L. Chalupa, Vodička, V. Čejka, Kowalczyk, Valík – Vodný (A), Nedvídek (C), Šťovíček – Krliš, Bittner (A), Psota – Křehlík, Kořenek, Ferda – Michálek, Čížek, Vedral.

Rozhodčí: Petružálek, Jaroš – Bosák, Kokrment

01:32 LTM 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Toman
02:30 LTM 2 M. Beran, sekání
03:39 TRE 0:1 Bittner (Szathmáry, Vodný)
10:22 LTM 1:1 M. Beran (Kubíček, Jebavý)
12:15 LTM 2:1 Vitouch (Jánský)