03.09.2020, 16:00 • Ledová aréna Traktor • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.34 4.04 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (18:16:39)
Ještě doplním, že úvodní vystoupení Traktoru v nové sezóně sledovalo v hale 3020 diváků.

Lukáš Sedlák (CLJ) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:25
Tomáš Hyka (CLJ) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:41
Jakub Kovář (JEK) – 38 zákroků, 1 gól, 97,4%
Střely na branku: 39 – 18
Je konec! Avtomobilist Jekatěrinburg zvládl svůj první duel v novém ročníku KHL a na ledě Traktoru Čeljabinsk vítězí 3:1. Ve třetí třetině se domácí celek dlouho tlačil za stržením vedení na svou stranu, jenže hosté tlak přečkali, díky skvělým zákrokům Jakuba Kováře neinkasovali a sami udeřili. Osm minut před koncem se po úniku protlačil k brance Alexej Makejev a čtyři minuty před koncem během vlastního oslabení udeřil Dan Sexton!

59:37

59:00

Domácí brankář už je na střídačce a Traktor zkouší vyrovnat v šesti bruslařích!

58:40

Lawrence Pilut střílel z pravé strany útočného pásma, jenže ani jeho pokus nemohl Kováře překvapit. Tlak Traktoru ale pomalu kulminuje.

58:10

Domácí se usadili v útočném pásmu a dostali se do zakončení. Rána od modré čáry ale prosvištěla kolem levé tyčky hostující klece.

57:37

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Vjačeslav Litovčenko – 2 min., krosček).

57:10

Traktor pokračuje v obléhání branky soupeře, jenže nikdo z domácích hokejistů se stále nemůže dostat do zakončení. Hostující obrana dnes pracuje na jedničku.

56:39

56:39 Dan SEXTON - 1:3

56:39

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Hostující celek se dokázal prosadit také v oslabení a podle všeho rozhoduje o svém triumfu! DAN SEXTON projel po pravé straně do útočného pásma a prostřelil bezmocného brankáře! Asistence: Pavel Dacjuk.

56:30

Jakub Kovář se po zásahu vlastního obránce vrhl po odraženém kotouči a doslova tygřím skokem jej ukryl pod svým tělem. Vhazuje se po jeho levici.

56:00

Hosté uspěli v souboji v rohu obranného pásma, vyvinuli na domácí hokejisty velký tlak a dostali kotouč za modrou čáru.

55:43

Traktor si zahraje přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Peter Holland.

55:10

Alexej Makejev si sjel na přihrávku z pravé strany, skvěle si nahrávku zpracoval do jízdy, jenže se nesetkal s podporou svých spoluhráčů. Hosté alespoň nasbírali cenné sekundy.

1:3

Branky a nahrávky: 25. Kalinin – 17. Zborovskij (Chripunov), 52. Makejev (Dacjuk), 57. Sexton (Dacjuk)

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Gorbunov (A)) – Bailen, Jevenko, Pilut, Ogurcov, Manuchov, Alexejev, Kirpičnikov (A), Jasinskij – Hyka, Sedlák, Åberg (C) – Kravcov, Byvalcev, Kalinin – A. Lazarev, Polygalov, Avcin – Fatějev, Podkorytov, Šarov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Berezin, Zborovskij, Ch. Genoway, D. Bodrov, Arzamascev (A), Trjamkin, Alexej Vasilevskij (A), Zacharov – Ovčinnikov, Sexton (C), Dacjuk – Makejev, Bočarov, Holland – Litovčenko, Obidin, P. Kulikov – Bělousov, Chripunov, Setdikov.

Rozhodčí: Ansons, Odins – Antonov, Šadrin