MONACObet liga

MFK Skalica – Slavoj Trebišov

3:1

konec (3:0)

29.08.2020, 19:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • 5. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.22 5.25 9.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skalica o svojom triumfe rozhodla ešte v prvom polčase tromi gólmi. Po zmene strán síce Trebišov vykresal iskierku nádeje, no jeden zásah oproti trom hovorí jasnou rečou. (20:52:27)

90+3

90+3

Hostia síce pri lopte, no ďaleko od šestnástky MFK. Je dobojované.

90+1

Nadstavovať sa budú minimálne tri minúty.

90

Nachádzame sa už v poslednej minúte riadneho hracieho času a čakáme na údaj o nadstavení.

89

Skaličania si ale dali pozor na ďalší z útokov a posielajú loptu ďaleko od Junasa.

89

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Michal Horodník, prichádza Timotej Kollár.

88

Všetko je už ale späť v bežnom móde, Trebišov má na vyrovnanie ešte zhruba päť minút.

87

Dnešné stretnutie sleduje 613 divákov.

86

Jeden zo súbojov sa neskončil dobre pre Zemplínčanov. Hráč hostí potrebuje ošetrenie.

85

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Miroslav Almaský, prichádza Jakub Škovran.
Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Patrik Chovan, prichádza Jakub Vodilka.

84

Ofenzívny hráč hostí premrhal možnosť na odcentrovanie lopty, tá skončila za bránkovou čiarou a domáci gólman ju pošle do poľa.

82

Junas so zásahom, ktorý dosť možno rozhodol o víťazovi tohto stretnutia.

81

Skvelá výmena lopty medzi hosťami pri okolí bránkovej čiary znamená vybojovanie rohového kopu.

79

Nádejná šanca je minulosťou, nepresnosť pochovala nádeje domácich.

77

Ofenzívny faul jedného z Trebišovčanov. Štvrťhodina do konca.

76

Žltú kartu dostáva František Sitarčík (Slavoj Trebišov).

75

Vinclér úspešne zasahuje, stále ale nie je o všetkom rozhodnuté.

74

Domáci hráči sa vrhli do útoku stredom ihriska, kde však nevymysleli takmer nič. Lopta sa šťastne odrazila, budeme svedkami rohu.

72

Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a prisudzuje loptu domácim. Proti pravidlám hral jeden z hráčov hostí.

71

Koncovka domáceho futbalistu nemala nárok na úspech, skončila mimo brány.

69

Strelecký pokus spoza šestnástky mieri vedľa. Vykopávať sa bude od domácej brány.

68

Žltú kartu dostáva Mário Hollý (MFK Skalica).

66

Futbalista hostí sa z ľavého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

64

Skaličania zahrávali roh, ten im definitívnu poistku nepriniesol.

63

Domáci majú možnosť upokojiť situáciu, keď im patrí rozohrávka voľného kopu. Hostia sa totiž dostali do tesného ofsajdu.

63

Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Predrag Radovanović, prichádza Illia Tereshchenko.

61

Strela na úvod vyzerala nádejne, nakoniec sa hostia nemuseli obávať. Lopta končí za bránou.

60

Štatistiky na konci 60. minúty:

Strely na bránu – 8:1.
Strely mimo bránu – 4:1.
Držanie lopty – 54% : 46%.

59

Trebišov tak ešte stále žije, no štatistiky striel hrajú jasne v prospech domácich.

57

Výlet domáceho borca nedopadol najlepšie z jeho pohľadu. Vhadzovanie pre hostí.

55

Akékoľvek myšlienky o možnom comebacku sú fuč. Favorit pridáva štvrtý klinec do rakvy. Tak nie! Štvrtý zásah je odvolaný!

53

Výborná myšlienka od domáceho hráča, škoda len, že to všetko zhaslo na finálnej fáze.

51

Záhoráci skúsili odplatu, no cieľ netrafili. Bude zaujímavé sledovať, či sa Slavoju podarilo týmto zásahom vyvinúť na domácich tlak.

50

Gól do Junasovej siete padol z vôbec prvej strely hostí na bránu.

48

Trebišov dal gól! Ale pozor! Žeby sa niečo zmenilo? Trebišov po necelých troch minútach od výmeny strán koriguje výsledok. Druhý týždeň po sebe sa triafa do čierneho WISDOM UDA KANU.

46

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Ján Mizerák, prichádza Richard Nemergut.
Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Maksym Rizie, prichádza Roman Begala.

46

Začal sa druhý polčas.
Skalica prvé minúty bola viac v úzadí, potom sa ale rozbehla a jasne ukázala, prečo je pasovaná do role jedného z favoritov na postup. Trebišovu nasúkala tri góly a zdá sa, že druhý polčas prekvapenie neprinesie. Alebo?

45+2

Prvý polčas sa skončil.

45+1

Nadstavuje sa jedna minúta.

45

Skalica dala gól!
Pravdepodobne je rozhodnuté. Tretí gól do šatne nie je ničím vítaným z pohľadu hostí. Do streleckej listiny sa zapísal MIROSLAV ALMASKÝ.

43

Blíži sa koniec duelu, Skalica vyrovnala držanie lopty a obkolesuje šestnástku protivníka.

41

Žltú kartu dostáva Wisdom Uda Kanu (Slavoj Trebišov).

41

Teraz to domáci futbalisti nemysleli zle, keď sa stredom poľa vybrali do útoku. Akcia bola zastavená pred šestnástkou čistým odobratím lopty.

39

Žltú kartu dostáva Matúš Katunský (Slavoj Trebišov).

39

Hráč hostí si pri ofenzívnej snahe pomohol nedovoleným spôsobom. Lopta pre domáce mužstvo.

38

Domáci založili nebezpečný útok, ktorý bol zakončený šikovnou strelou, ktorá smerovala do priestoru bránky. Gólman si na svoje konto pripíše dôležitý zákrok.

36

Píska sa ofsajd, jeden z domácich hráčov bol v čase prihrávky v postavení mimo hru.

35

Vhadzovanie pre hostí z ľavej strany na vlastnej polovici.

33

Nie, nie, Záhoráci sa ubránili, sami vyštartovali dopredu, no zlyhali ešte pred finálnou fázou.

32

Do útoku vyráža Slavoj, bude z toho konečne nejaká výraznejšia možnosť na zníženie?

31

Po polhodine sa usmieva Skalica, ktorá dvomi gólmi v priebehu ôsmich minút určila smer duelu. Trebišovčania stále bezo strely na Junasa.

29

Centrovaná lopta po voľnom kope dopadla len na hlavu jedného z obrancov, ktorý ju odhlavičkoval za hranicu vlastného vápna.

28

Nasleduje nebezpečná štandardka, zahrávať ju budú hostia. Predchádzal jej nedovolený zákrok domáceho futbalistu pred hranicou veľkého vápna.

26

Žltú kartu dostáva Filip Blažek (MFK Skalica).

25

Po výbornej obrannej práci prechádzajú do útoku hostia.

24

Ďalšia strela na bránu od domáceho futbalistu. Vinclér s prvým zákrokom tohto večera.

23

Posledné momenty patrili domácim, ktorí zavreli súpera na jeho vlastnej polovici.

22

Trebišovčnia sa nevedia dostať do pohody, väčšina ich kombinácii končí buď mimo ihriska, alebo na kopačkách súpera.

20

Stopercentná efektivita striel na bránu, Vinclér znovu ťahá loptu zo svojej siete! Na 2:0 zvyšuje MARTIN NAGY.

19

Je tu priamy kop pre Skalicu, ktorá po strelenom góle pokračuje v nastavenej réžii.

18

Loptu držia na svojich kopačkách domáci hráči, ktorí sa pomaličky presúvajú na polovicu súpera.

16

Hostia založili rýchly útok smerom dopredu, ale ten stroskotal ešte pred hranicou šestnástky.

15

Útočný výpad nedopadol podľa predstavy domáceho hráča. Gólman hosťujúceho tímu pošle loptu do poľa.

13

Domáci sa bránili, aby napokon udreli z rohového kopu. Tomu sa vraví premieňanie šancí, Slavoj tomu nemôže uveriť. Autorom gólu je MICHAL RANKO.

12

Rohový kop pre Skalicu, prvý v tomto zápase.

11

Fauly na oboch stranách, Anton Ihring hru musel prerušiť.

9

Rovnakou kartou reagujú aj Trebišovčania, ich zakončenie mierilo iba mimo bránu Skalice.

7

Medzitým sa hra obnovila, Skaličania loptu získali na svoje kopačky a prvý raz pohrozili. Vinclér síce zasahovať nemusel, no aj to je výkričník.

5

Pri faule došlo aj k zraneniu hosťujúceho hráča, nutné bolo aj ošetrovanie.

3

Žltú kartu dostáva Ján Mizerák (MFK Skalica).

3

Úvod začali viac pri lopte hostia z Trebišova, tí aj teraz vhadzujú na polovici ihriska.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MFK Skalica: Junas – Nagy (C), Ranko, Blažek, Mizerák, Mader, Hollý, Almaský, Horodník, Šebesta, Straczek
Náhradníci: Poloha – Nemergut, Kollár, Škovran

Slavoj Trebišov: Vinclér – Vojtovič, Katunský, Ilinjo (C), Kanu, Adekunle Issa, Radovanović, Chovan, Rizie, Sitarčík, Špak
Náhradníci: Knurovský – Vaľko, Begala, Vodilka, Tereshchenko

Rozhodca: Anton Ihring – Peter Čajka, Matej Zemko.
MFK Skalica

Skaličania vstúpili do ligy vo veľkom štýle. Štyri stretnutia – štyri výhry, MFK je jediným tímom súťaže, ktorý ešte nestratil ani bod. Po včerajšej prehre Podbrezovej s Banskou Bystricou je Skalica zároveň s Košicami poslednými dvomi celkami, ktoré ešte neprehrali.

To všetko stavia Záhorákov na priebežnú 2. pozíciu s dvanástimi bodmi a skóre 10:3. Akýkoľvek zisk bodov ich po sobote posunie späť na čelo tabuľky.

Skalica postupne porazila Petržalku, béčko Slovana, Dubnicu a posledne i Banskú Bystricu na jej pôde 3:2. Práve táto výhra má za výsledok to, že tieto dve mužstvá majú rovnaký počet bodov, no Dukla má o odohraný duel navyše.
Slavoj Trebišov

Trebišovčania majú za sebou náročné tri kolá pri vstupe do súťaže a na Záhorí táto šnúra ťažkých súperov bude pokračovať. Počas prvého víkendu z toho bola remíza v Dubnici, nasledoval voľný žreb, aby v 3. kole dostal Slavoj výprask od Banskej Bystrice.

Minulú sobotu si to však Zemplínčania vynahradili, v prvom domácom zápase sezóny privítali Košice. Vo východniarskom derby sa zrodila deľba bodov, hostia však po faule domáceho Begalu stratili kapitána Vancáka, ktorý po musel po zlomenine nohy na operáciu, na jeseň tak dohral. Trebišovčana Begalu ďalší trest nepostihol, môže tak hrať proti Skalici. Napriek všetkému sa Trebišov nachádza na 13. mieste tabuľky s dvomi bodmi na konte a so skóre 3:8.

Rady Slavoja paradoxne cez týždeň vystužil ďalší Košičan po Radovanovićovi a Katunskom. Do zálohy sa pridáva Ukrajinec Maksym Rizie, ktorý v metropole východu nemal za mesiac príliš herného času, odohral len 15 minút.
Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom online prenose zo zápasu 5. kola druhej najvyššej futbalovej ligy na Slovensku. Proti sebe sa postavia MFK Skalica a Slavoj Trebišov.

Stretnutie sa začne o 19:00.