HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov

4:2

konec (3:0, 0:1, 1:1)

28.08.2020, 13:15 • LOGSPEED CZ Aréna • Jakub Štěrba (@sterba19)

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku pátečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (15:29:07)
Je dobojováno. Plzeň poráží Chomutov nakonec 4:2, i když v zápase vedla již 3:0 po první třetině. Hosté snížili v přesilové hře na rozdíl jediné branky, ale více toho už nestihli. Domácí vítězství v závěru zpečetil Vojtěch Šuhaj.

59:40

Posledních dvacet vteřin dnešního utkání...

58:42

58:42 VOJTĚCH ŠUHAJ - 4:2

58:42

Plzeň právě vstřelila branku!
Je zřejmě rozhodnuto. Plzeň nepustila Chomutov do tlaku, navíc sama hrála před brankou Chomutova. Z tlaku nakonec padla i branka, kterou má na svědomí VOJTĚCH ŠUHAJ. Asistence: Adam Ženíšek, Smola.

58:24

Hamšík zkusil vystřelit, ale trefil jen brusle bránícího hráče, tohle přesto Plzni stačí.

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:03

Hosté v útočném pásmu a pokoušejí se vyrovnat.

55:33

55:15

Doring pálil z první, ale branku o dobrý metr netrefil.

54:16

54:16 JIŘÍ KULICH - 3:2

54:16

Piráti právě vstřelili branku!
Hosté snižují na rozdíl jediného gólu. JIŘÍ KULICH vypálil z pravého kruhu a trefil se naprosto přesně pod horní tyčku. Dámy a pánové, máme tu drama. Asistence: Tomáš Šilar.

53:33

Již tři minuty početní výhody jsou pryč a hosté stále nemají jedinou přímou střelu na branku.

52:32

Navíc Škodovka mohla skórovat ve vlastním oslabení, přečíslení vzal na sebe Dominik Soukup, který nadvakrát dorážel svou střelu, puk ale za záda brankáře neprotlačil.

51:46

Hosté se nadále nemohou usadit v útočném pásmu a Plzeň podruhé odpaluje až k brankáři Chomutova.

51:11

Plzeň vyhrazuje, s rozehrávkou pomáhá i brankář Němeček.

50:33

50:33 Faul Daniela Maláka na pět minut plus do konce utkání

50:33

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malák – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

4:2

Branky a nahrávky: 8. Hollar (Kuchárik), 14. Hollar (Hamšík), 20. Soukup, 59. Šuhaj (Ženíšek, Smola) – 28. Ekrt, 55. Kulich (Šilar)

HC Škoda Plzeň: Pícl (Bočan) – Kremláček, Špaček, Malák, Hamšík, Pánek, Páník – Šuhaj, Ženíšek, Popelka, Smola, D. Soukup, Adamec, Kopic, Eremiáš, Kvasnička, Korčák, Hollar, Kuchárik

Piráti Chomutov: Němeček (Bajgar) – Ferbas, M. Poschl, Matějka, Petrásek, Ludvík, Houdek – Jurak, Lambert, Benda, Šilar, Kulich, Ekrt, Doring, Pavlák, Černý, Šugár, Vyroubal, J. Poschl

Rozhodčí: Hocoperka – Sýkora, Kotyza

07:30 PLZ 1:0 Hollar (Kuchárik)
13:16 PLZ 2:0 Hollar (Hamšík)
16:22 CHM 2 Benda, krosček
18:04 PLZ 2 Smola, sekání
19:49 CHM 2 Ferbas, hákování