AZ Havířov – HC Vítkovice Ridera

1:3

konec (1:1, 0:0, 0:2)

21.08.2020, 15:00 • Gascontrol Aréna • Klára Bártková

Ač byl stav dlouho 1:1, nakonec se ve třetí třetině dostali do vedení 1:2 hosté, Vítkovice pak ještě přidaly jeden gól, to když to domácí zkoušely v šesti bez brankáře. Utkání tak skončilo 1:3. (17:00:41)

59:52

Vhazování po pravé ruce Bartošáka.

59:29

Kubík dostal přihrávku až k modré čáře, během chvíle o něho ale přišel.

58:20

Vítkovice právě vstřelily branku!
Necelé dvě minuty před koncem se do prázdné brány trefuje RENÉ SMOLKA, který tak zvyšuje vedení Vítkovic na 1:3. Asistence: Ivan Ivan.

58:00

Domácí hrají v šesti bez brankáře. Petriskův pokus proletěl těsně před brankovištěm.

57:51

Oddechový čas pro domácí.

57:51

Svoboda se snažil přihrávat před vítkovickou bránu, do přihrávky se mu ale vložil jeden z vítkovických hráčů, ten posílá kotouč na zakázané uvolnění.

56:56

Vítkovicím se nedaří dostat se z obranného pásma.

56:23

Zakázané uvolnění Vítkovic.

54:53

Hosté se ale stále drží v útočném pásmu, další střelu Ivana schoval Nowak do lapačky.

54:36

Ivanovu střela zblokoval Korýtko.

53:22

Domácí se tlačí do brankoviště. Střelu Gergela z pravé strany Nowak vyrazil, Hledík a Kubík se poté hodně snažili v předbrankovém prostoru, hostující gólman byl ale pozorný i teď.

53:01

Petriskova střela byla sražena do ochranné sítě.

50:39

Hosté využívají přesilovou hru. Vítkovice se rychle přesunuly do útočné třetiny, z levého kruhu trefil VOJTĚCH LEDNICKÝ tyč, od které se puk odrazil do brankoviště. Asistence: Tomáš Machů, Josef Krejsa.

50:08

Přes hostující obranu se až před bránu dostal Pastor, trefil ale pouze beton. Brána je posunuta.

49:49

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Kuboš – 2 min., podrážení).

48:57

Kubík nahodil puk do útočného pásma, tam si ho ale berou na hokejky hosté.

48:18

Lednického střelu tečoval Rajčan, domácí gólman ale zvládl kotouč schovat do lapačky. Hra se přiostřuje a občas vidíme menší postrkování.

1:3

Branky a nahrávky: 7. Gergel (Kuboš) – 10. Beránek (Zapletal), 51. Lednický (Machů, Krejsa), 59. Smolka (Ivan)

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Zmarzlak, Thiel, Kuboš, Kočí, Ketner, Korýtko, Bílek, Křivohlávek – Fojtík, Petriska, Mastič, Horváth, Vašenka, Byčkov, Pastor, Gergel, Hledík, Kubík, Revaj, Tomeček, Svoboda, Makovec

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Irgl) – Zapletal, Kunst, Smička, Machů, Smolka, Bystroň – Krejsa, Beránek, Lednický, Vojtovič, Gebauer, Kylnar, Spurný, Rajčan, Holaník, Zajíc, Lewandowski, Ivan

00:32 HAV 2+10 Thiel, vražení na hrazení+vražení na hrazení
04:54 VIT 2 Smička, hákování
05:33 VIT 2 Zapletal, nedovolené bránění
06:06 HAV 1:0 Gergel (Kuboš)
09:22 VIT 1:1 Beránek (Zapletal)
23:27 HAV 2 Bílek, hákování