1:2

konec (1:2)

20.08.2020, 17:30 • Předkolo • Jan Prošek

Tipsport: 3.39 3.67 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

B36 Tórshavn vyhrává tento zápas předkola 2:1, ve druhém poločase se ubránit prakticky neustálému tlaku soupeře, a tak postupuje do další fáze Evropské ligy. Autorem rozhodující branky je Alex Mellemgaard, který proměnil penaltu. (19:22:58)
Sestavy:

St Joseph's FC: Mateo Vera – Rojas Piner, Pecci, Gonzalez Perez, Pons (87. Mouelhi) – Boro (C), Ferrer (61. Fernandez Munoz), Villar – Nano, Peña, Carrasco Liorens (77. Guirado)
Náhradníci: Robba – Serra, Casciaro, Guirado, Hernandez, Monuz, Mouelhi

B36 Tórshavn: Hentze – Petersen (61. Heinesen), Eriksen (C), Nattested, Mellemgaard – Frederiksberg, Jacobsen (86. Radosavlevic), Nielsen, Olsen – Prybylski – Pingel
Náhradníci: Lamhauge – Radosavlevic, Heinesen, Jacobsen, Agnarsson, Jacobsen, Samuelsen

Rozhodčí: Sabotic – Becker, Hansen.

90+4

90+4

Frederiksberg rozehrává volný kop na útočné polovině.

90+4

Žlutou kartu dostává Pingel (B36 Tórshavn).
Žlutou kartu dostává Villar (St Joseph's FC).

90+2

Tórshavnští obránci dokázali elimitovat další střelecký pokus soupeře, polovina nastavení je už pryč.

90+1

Hned v té první zakončoval domácí akci Peña, ale jeho rána končí vedle branky.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90

Dostáváme se do poslední minuty ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Fernandez Munoz autorem další nepřesné střely, gólman zasahovat vůbec nemusel. Naopak bude vykopávat od své branky.

89

Nutno poznamenat, že jim už mnoho času na vyrovnání nezbývá.

88

Centr se snesl před branku, ale do výraznější šance se domácí fotbalisté dostat nedokázali.

87

Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Pons, přichází Mouelhi.

87

Domácí vybojovali rohový kop, nejprve ale střídání.

86

Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Jacobsen, přichází Radosavlevic.

83

Guirado to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky.

83

Obrázek hry je stále stejný, domácí fotbalisté kombinují na útočné polovině, ale nedaří se jim přesněji vypálit.

80

Boro zakončoval a jeho střelu kryje brankář Hentze. To se už dostáváme do poslední desetiminutovky v zápase.

78

Aktivně hrající St Joseph's vybojoval rohový kop. Nano se rozhodl pro centr před branku. Obrana si poradila.