7:2

konec (1:0, 3:2, 3:0)

17.08.2020, 18:00 • Sokolov • Info o důležitých událostech (Rostislav Králik)

Tipsport: 1.35 5.4 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Baník Sokolov v poslední části hry rozhodl o svém vítězství nad snaživým soupeřem z nižší soutěže v poměru 7:2. Baníkovce čeká ve čtvrtek soupeř z jiného ranku – pražská Slavia, které dluží porážku z Prahy 3.4 po prodloužení. (20:43:04)

56:58

Baník právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMÁŠ RUBEŠ navyšuje stav utkání na 7:2! Asistence: Michael Čejka.

47:59

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Martin Berčík – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Ondřej Leština – 2 min., sekání).

46:37

Autorem branky je JAN KLODNER a využívá již čtvrtou přesilovou hru – 6:2! Asistence: Jakub Vrána.

45:40

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Jakub Procházka – 2 min., podrážení).

41:54

Autorem branky je MICHAEL ČEJKA – 5:2! Asistence: Tomáš Rubeš.

40:01

Sokolov vedl již o čtyři branky, nicméně Klatovy se přeci jen dostaly na dostřel dvou branek, po 40 minutách vede HC Baník Sokolov 4:2!

40:00

38:44

Klatovy právě vstřelily branku!
Autorem branky je MARTIN FOŘT – 4:2! Asistence. Vít Reitspies, Jakub Procházka.

35:36

Autorem snižující branky je v přesilové hře VÍT REITSPIES – 4:1! Asistence: Jakub Houfek

35:07

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Prymula – 2 min., sekání).

34:44

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Tomáš Vracovský – 2 min., vysoká hůl). Přesilovka 5 na 3 pro Klatovy.

34:27

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jaromír Kverka.

29:00

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Vít Reitspies – 2 min., držení).

27:07

Brankostroj domácích se rozjel naplno a po trefě na Slávii se i dnes trefuje JAKUB KONEČNÝ opět v početní výhodě – 4:0! Asistence: Jan Pohl, Tomáš Vracovský

26:00

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů).

23:54

Autorem branky je JAKUB VRÁNA taktéž v přesilové hře – 3:0! Asistence: Patrik Prymula a Vojtěch Kropáček.

7:2

Branky a nahrávky: 2. Prymula (Vrána), 23. Zeman (Pohl), 24. Vrána (Prymula, Kropáček), 28. Konečný (Pohl, Vracovský), 42. Čejka (Rubeš), 47. Klodner (Vrána), 57. Rubeš (Čejka) – 36. Reitspies (Houfek), 39. Fořt (Reitspies, Procházka)

HC Baník Sokolov: Kašpar (Cichoň) – Pohl (C), Zeman, Kadeřávek, Klodner, Zavřel, Rulík, Záruba – Vracovský, Kverka, Konečný – Kropáček, Vrána, Prymula – Fečo, Rubeš, Čejka – Hradecký, Berčík, Hafyjanyč. Trenér: Tomáš Hamara.

HC Klatovy: Micka (Wild) – Houfek, Walter, Leština, Vajner, Kovařík, Lokajíček – Hasman, Roubal, Kolda – Morawetz, Procházka, Princl – Kolář, Reitspies, Fořt. Trenér. Michal Straka.

Rozhodčí: Zubzanda