4:0

konec (2:0, 1:0, 1:0)

16.08.2020, 10:00 • Lukáš Hrdina

Konec zápasu. (11:41:52)
I přes vyrovnané utkání si Liberec dokázal udržet čisté konto hlavně díky Královi a vyhrává 4:0

44:00

Olomouc se ve své přesilové hře k zakončení nedostala.

42:30

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (2 min.).

41:41

Zajíček dokázal krásně vystřelit, bohužel pro Liberec, Hořejší dokázal puk chytit do lapačky.

40:00

Ministr se pokusil dostat do šance, ale puk mu ujel a tak si tento únik Hořejší pohlídal.

38:50

Krupka po střele dokázal tečovat puk, který se ale jen jemně dotkl tyče Královy branky.

34:20

Král aktuálně skvěle vyřídil dvě šance Olomouce, když první vyrazil mimo brankoviště a druhou z těžké pozice chytil do lapačky.

34:11

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rosecký – 2 min., hrubost).

33:27

Liberec právě vstřelil branku!
KOLLERT se po přihrávce na půlící čáru dostal do situace jeden na jednoho, ve které po střele mezi betony zvýšil vedení Liberce na 4:0!

31:20

Po chybě Huška se do zakončení dostal Štědrý, jeho rána ale trefila pouze beton Krále.

30:20

Hned v první minutě třetí třetiny se do zakončení dostal Putz, jeho rána ale končí v rukách Hořejšího.

30:01

Druhá třetina byla velice vyrovnaná, také přivedla velké množství vyloučení. Liberec si i díky skvělým zákrokům Krále stále drží čistě konto. Třetí třetina by měla začít v 11:16.

30:00

29:05

Přečíslení Olomouce vyústilo v tyč poté, co obránce Liberce tečoval přihrávku.

28:43

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (2 min. – hrubost).

28:43

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Štědrý – 2 min., hrubost).

4:0

Branky a nahrávky: 1. Nezbeda (Strnád), 9. Putz (Nezbeda), 21. Nezbeda (Jousa), 34. Kollert

Bílí Tygři Liberec: Král (Čajan) – Hampl, Böhm, Kollert, Starý, Adámek, Hladík, Damašek, Duschka, Nezbeda, Jansa, Strnad Rossmy, Měchura, Gajda, Zajíček, Hušek, Křepelka, Vomáčka, Putz, Jenčovský.

HC Olomouc: Hořejší (Mokrý) – Hlaváč, Kočí, Groch, Poledna, Fojt, Stratil, Ministr, Kučera, Handl, Štědrý, Tomajko, Krupa, Tarnoczy, Fasner, Rosecký, Ruda, Rusina, Fibigr

00:23 LIB 1:0 Nezbeda (Strnád)
08:20 LIB 2:0 Putz (Nezbeda)
13:05 LIB 2 Křepelka, hrubost
13:05 LIB 2 Starý, hrubost
13:05 OLO 2 Damašut, hrubost
18:12 OLO 2 Fojt, hrubost