6:3

konec (1:1, 3:0, 2:2)

14.08.2020, 12:30 • Zimní stadion Olomouc • Kristýna Nováková

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a děkuji za pozornost. (14:29:45)
Ve třetím dějství se Hanáci dostali dokonce do čtyřbrankového vedení, Zlínu se však podařilo snížit a ještě utkání trochu zdramatizovat. Nakonec však výhra zůstává v plecharéně.

59:20

Čechmánkova zblokovaná střela zaduněla o plexisklo.

58:50

Šulgan mířil nad vyrážečku Maloty.

58:02

Ofsajd Zlína.

57:18

Šulganovu přihrávku nezachytil nikdo ze spoluhráčů, rozhodčí tak píská zakázané uvolnění pro domácí.

Olomouc právě vstřelila branku!
Kapitán Olomouce PETR ŠEVČÍK dává na hokejky domácích zase o něco více klidu. Asistence: Lukáš Stodůlka.

51:50

Olomouc chtěla jít dopředu, ale přihrávka jednoho z jejích hráčů se pouze odrazila od Tlachovy brusle na hůl soupeře.

50:56

Špunar teď zažil další horké chvilky v brankovišti, zlínští útočníci ho zkoušeli překonat po zemi i vzduchem...

50:43

A zlínská devatenáctka se už už napřahovala z mezikruží, kotouč ale netrefila. Berani však vybojovali vhazování před Špunarem.

49:53

Zlín právě vstřelil branku!
Berani snižují na rozdíl dvou gólů, po samostatném úniku skóroval FILIP KANÁČ. Bez asistence.

49:37

Špunar teď musel sklapávat své betony před dorážkami soupeře.

47:26

Berani ale hned vzápětí ukazují, že se ještě nevzdávají. Svůj druhý gól v utkání si připisuje PATRIK ČECH – 5:2. Asistence: Jakub Čechmánek.

47:00

Tohle už se Zlínem vypadá hodně špatně, ptý gól domácích přidává NICKOLAS MIŠKOVSKÝ. Asistence: Kristián Šenk a Šimon Přidal.

46:40

Jeřábek orazítkoval vyrážečku brankáře Zlína.

45:50

Kotouč v rohu útočné třetiny vybojovali domácí.

44:20

Janovský neměl moc prostoru k zakončení, kotouč nakonec poslal jen do Špunarových betonů.

43:32

Sedláček mířil jen na mantinel.

43:05

Domácí jsou kompletní.

42:50

Na druhé straně musel Špunar zasahovat proti dalekonosné střele z modré čáry. Vhazovat se bude po jeho pravici.

42:44

Izák se dostal do brejku, jeho střelecký pokus Malota vytěsnil betonem.

41:46

Zlín se opět musí vracet až ke svému brankáři.

41:25

Hanákům se podařilo vyhrát buly a vyvézt kotouč.

41:05

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Sedláček – 2 min., nedovolené bránění).

41:00

Janovský čekal na přihrávku před bránu, ta však nepřišla.

40:20

Po buly vlétl do útočné třetiny Jeřábek, dvojice zlínských beků ale neměla problém s jeho eliminací.

40:01

Po ospalé úvodní dvacetiminutovce jsme ve druhé třetině viděli jednoznačně lepší hokej. Probrala se zejména Olomouc, která si po dvou gólech Jeřábka a trefě Adama Szabó vypracovala tříbrankové vedení. Třetí třetina začne přibližně v 14:00.

40:00

38:37

Malota toho proti střele Brančíka moc neviděl, přesto dokázal včas zasáhnout.

38:20

Zlín je kompletní.

38:00

Brančík trefil jen obránce před sebou.

37:25

Zlín vyhazuje kotouč ke Špunarovi a může si na chvíli odpočinout.

36:45

Olomouc byla při přechodu modré čáry příliš horlivá.

36:20

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Janovský – 2 min., vražení na hrazení).

35:10

Horský přišel na modré čáře o kotouč a do úniku se dostal Viktor Šulgan, ten ale na Malotu nevyzrál.

33:48

DOMINIK JEŘÁBEK podruhé v zápase překonává brankáře Malotu a Olomouc jde do tříbrankového vedení. Asistence: Lukáš Stodůlka.

33:30

Přihrávka zpoza brány o mantinel byla na Polynka příliš prudká, kotouče se zmocnil Peprna a uháněl do útočné třetiny. Na poslední chvíli ho dokázal zbrzdit Galvas.

32:21

ADAM SZABÓ překvapil jednoho ze Zlínských při rozehrávce a z bezprostřední blízkosti překonal brankáře Malotu – 3:1. Bez asistence.

31:40

Mojžíš nedokázal obejít Němce, kotouč dál pokračoval bez asistence zlínského útočníka.

30:49

Hosté jsou kompletní.

30:10

Berani se na chvíli dokázali osvobodit, ale to už domácí přecházejí střední pásmo.

29:56

Ševčík ani Jeřábek nedokázali protlačit kotouč do brány. Po odpískání opět došlo k menší potyčce, až jeden z Olomouckých skončil na zemi.

29:44

Jeřábek byl teď sám před Malotou, kotouč to chtělo malinko nadzvednout, protože spodek brány si zlínský brankář hlídal. Poté se jeden z Olomouckých pokusil vydolovat kotouč zpod výstroje Maloty, což se samozřejmě hostům vůbec nelíbilo. Celá situace se nakonec obešla bez vyloučení.

28:49

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Peprna – 2 min., podrážení).

28:12

Zakázané uvolnění Olomouce.

27:50

Šenk skulinku mezi betony soupeřova brankáře nenašel.

26:19

Sedláček zkoušel obhodit Malotu baseballovým úderem, bez úspěchu.

25:39

Berani zakládají nový útok.

24:15

Brančík je na ledě. Přesilové hry evidentně nejsou silnou stránkou ani jednoho z týmů.

23:32

Beranům zbývá z přesilovky necelá minuta a zatím nedokázali vystřelit na bránu.

23:16

Ofsajd Beranů, kteří jsou tak vykázáni do středního pásma.

22:52

Kotouč je opět před Malotou.

22:33

Olomouci se podařilo dostat kotouč do útočné třetiny soupeře a odkrojit z oslabení skoro 30 vteřin.

22:15

První přesilovku si dnes zahrají také Berani.

22:05

Jeden ze zlínských beků přišel o hůl a Hanáci se tak dostali do přečíslení, to se jim však nepodařilo přetavit v gólový úspěch.

21:28

Špunar skryl kotouč pod svými betony.

21:20

Špaňhel mířil jen na mantinel.

20:50

A i tentokrát mají hosté problémy s rozehrávkou, které je nakonec připravily o kotouč.

20:19

DOMINIK JEŘÁBEK dokázal vystihnout nahrávku soupeře a posílá Olomouc do vedení! Bez asistence.

20:01

20:00

19:37

Ševčík měl na hokejce druhý gól Olomouce, ale nepodařilo se mu pořádně zpracovat kotouč.

19:10

Synek musel do akce povolat své betony.

17:30

Zlínští útočníci si teď nerozuměli v útočném pásmu a musí se vracet pro kotouč.

16:38

Špunarova rozehrávka se od brusle jiného hráče odrazila zpátky do brankoviště, domácí gólman raději kotouč skryl pod lapačkou.

15:33

V nepřehledné situaci před zlínskou bránou se stihl nejlépe zorientovat LUDVÍK NAVRÁTIL. Asistence: Adam Szabó a Patrik Sedláček.

15:00

Kotouč se po jedné ze střel hostů odklouzal kousek vedle pravé tyče domácích.

14:27

Jeden z olomouckých beků svůj tým konečně osvobozuje od zlínského tlaku a odpaluje kotouč na druhou stranu ledové plochy.

13:50

Špaňhel ještě dokázal zachytit kotouč předtím, než přešel modrou čáru.

13:13

Berani operují v útočné třetině.

12:11

Ševčík nahodil kotouč do útočného pásma.

11:30

Peprna se vydal na výlet do útočné třetiny, neměl však prostor k zakončení. Poté zlínského štírka odzbrojila domácí obrana.

10:37

A v akci opět útočník číslo 24. Tomu se sice nepodařilo obejít olomouckou obranu, jeho spoluhráč ale zachytil kotouč a Berani vybojovali vhazování v útočné třetině.

10:00

Mojžíš nastřelil rameno soupeřova gólmana.

09:28

Tahle kombinace před bránou Olomouckým nevyšla, útočník na mezikruží se nepotkal s kotoučem.

08:41

Kotouč končí v lapačce domácího brankáře.

07:55

K PATRIKU ČECHOVI se před bránou šťastně odrazil kotouč a zlínský útočník ho dokázal přehodit za Špunarova záda. Asistence: Matyáš Horský.

07:31

Hráči bojují o kotouč v rohu olomoucké třetiny.

06:55

Další střela olomouckých zaduněl o mantinel.

06:06

Hosté jsou v pěti, vhazovat se bude před brankářem hostů.

05:51

Z přesilovky domácím zbývá 10 vteřin, zatím Malota ohrozit nedokázali.

05:22

Jeřábek nezachytil prudký kotouč ve středním pásmu, rozhodčí tak píská zakázané uvolnění.

04:01

Čechmánek (OLO) se provinil faulem, a tak si domácí zahrají první přesilovku v dnešním zápase.

03:30

Tuto Jeřábkovu střelu možná Synek lehce tečoval betonem do rohu kluziště.

02:31

Přestože se hraje převážně před Malotou, zlínský gólman zatím neměl příliš práce. Střely olomouckých útočníků zatím končí jen na mantinelech.

01:32

Hanáci teď měli u mantinelu trochu problém s rozehrávkou, nakonec kotouč odpálili do středního pásma.

01:07

Kotouč byl teď nějakou dobu v obranném pásmu Zlína, domácí se ale ke střele nedostali.

00:10

Kotouč mají po úvodním buly zápasu domácí a vezou ho do útočné třetiny.

00:01

HC Olomouc: Špunar (Holada) – Galvas, Brančík, Polynek, Drábek, Sedláček, Tlach, Němec, Polcr – Stodůlka, Ševčík (C), Jeřábek, Přidal, Šenk, Miškovský, Šulgan, Izák, Dohnal, Szabó, Navrátil

PSG Berani Zlín: Malota (Málek) – Valda, Čapka, Najman, Páže, Špaňhel, Stiksa – Mojžíš Chromý, Peprna, Holba, Tomek, Kanáč, Leška, Horský, Čech, Čechmánek, Babulík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

6:3

Branky a nahrávky: 16. Navrátil (Dokoupil, Sedláček), 21. Jeřábek, 33. Szabó, 34. Jeřábek (Stodůlka), 47. Miškovský (Šenk, Přidal), 53. Ševčík (Stodůlka) – 8. Čech (Horský), 48. Čech (Čechmánek), 50. Kanáč

Berani Zlín: Malota (Málek) – Valda, Čapka, Najman, Páže, Špaňhel, Stiksa – Mojžíš Chromý, Peprna, Holba, Tomek, Janovský, Kanáč, Leška, Horský, Čech, Čechmánek, Babulík

04:01 ZLN 2 Čechmánek, nedovolené bránění
07:55 ZLN 0:1 Čech (Horský)
15:33 OLO 1:1 Navrátil (Dokoupil, Sedláček)
20:19 OLO 2:1 Jeřábek
22:15 OLO 2 Brančík, podrážení
28:49 ZLN 2 Peprna, podrážení
32:21 OLO 3:1 Szabó