Play-off NHL

Dallas Stars – Calgary Flames

5:4

konec (2:1, 2:1, 1:2) Stav série: 1:1

14.08.2020, 04:30 • Rogers Place, Edmonton, AB • Čtvrtfinále Z. konference • Petr Sumbal

Tipsport: 2.44 3.94 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:21

59:21 Jamie OLEKSIAK - 5:4

59:21

Dallas právě vstřelil branku!
Tak možná se nakonec do prodloužení nepůjde! Calgary si bude hodně vyčítat špatné střídaní, protože ho to možná bude stát tento zápas. Perry našel před brankou obránce JAMIEHO OLEKSIAKA, který tam byl úplně sám a střelou z první překonal Talbota, který se nestihl přesunout. Asistence: Corey Perry, Mattias Janmark.

57:11

57:11 Sam BENNETT - 4:4

57:11

Calgary právě vstřelilo branku!
Calgary dnes zatím moc přesilovky nevycházely, ale v nejdůležitějším momentu na konci třetí třetiny jednu využívají a srovnávají na 4:4! Na konci rychlé kombinaci a nastřeleném puku na branku byl SAM BENNETT, který nasměroval puk Lindholmem za Bishopova záda. Blíží se prodloužení? Asistence: Elias Lindholm, Johnny Gaudreau.

52:24

52:24 Tobias RIEDER - 4:3

52:24

Calgary se prosazuje v oslabení a prohrává znovu jen o gól! TOBIAS RIEDER si šel dravě za svým, dokázal obehrát o puk posledního hráče Dallasu Klingberga a poté tváří v tvář překonal Bishopa. Bez asistence.

35:05

35:05 Corey PERRY - 4:2

35:05

Dallas sehrál skvělou přesilovku a znovu vede o dvě branky! Po střele Hintze z levého kruhu se hráči Stars dostali hned k několika dorážkám a úspěšným střelcem se nakonec stal COREY PERRY. Asistence: Radek Faksa, Roope Hintz.

33:00

33:00 Derek FORBORT - 3:2

33:00

Dallas sice vyhrál vhazování ve svém obranném pásmu, ovšem kotouč nedostal ze své třetiny, ještě před modrou čárou ho zastavil DEREK FORBORT. Jeho střela zápěstím překvapila Bishopa a zapadla za jeho záda. Bez asistence.

24:50

24:50 Miro HEISKANEN - 3:1

24:50

Dallas zvyšuje své vedení už na dvougólové a podruhé v utkání se prosazuje finský obránce MIRO HEISKANEN. Tento gól si Talbot rozhodně za rámeček nemá, protože za svá záda propustil na první pohled ne zrovna nebezpečnou střelu od mantinelu na bližší tyč. Asistence: John Klingberg, Ben Bishop.

11:14

11:14 Miro HEISKANEN - 2:1

11:14

Dallas otáčí skóre a jde do vedení 2:1! Tentokrát se Stars prosadili rychlou akcí, která začala ještě v jejich obranném pásmu. Na jejím konci byl MIRO HEISKANEN, který se prosadil přesnou střelou z levé strany pod Talbotovu lapačku a střílí svůj první gól letošního play-off. Alexandr Radulov.

02:42

02:42 Tyler SEGUIN - 1:1

02:42

Stars se daří rychlá odpověď a už ve třetí minutě utkání je vyrovnáno. Talbot neudržel střelu od modré a kotouč jen vyrazil před sebe. Bohužel pro něj byli hráči Dallasu před brankovištěm silnější a byl to ALEXANDER RADULOV, který se dostal k finální dorážce. Asistence: Jamie Benn, John Klingberg.

00:19

00:19 Dillon DUBÉ - 0:1

00:19

Třetí lajna Calgara dokázala podruhé v řadě vyhrát vhazování v útočném pásmu a tentokrát už je z toho vedoucí branka! Po střele Brodieho zůstal před brankou Dallasu volný DILLON DUBÉ a dokázal bekhendem překonat Bishopa. Asistence: TJ Brodie, Mark Giordano.

5:4

Branky a nahrávky: 3. Radulov (Ja. Benn, J. Klingberg), 12. Heiskanen (Radulov), 25. Heiskanen (J. Klingberg, Bishop), 36. Perry (Faksa, Hintz), 60. Oleksiak (Perry, Janmark) – 1. Dubé (Brodie, Giordano), 33. Forbort, 53. Rieder, 58. S. Bennett (E. Lindholm, J. Gaudreau)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell (A), Heiskanen, Oleksiak, Fedun, Sekera – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Gurjanov, Pavelski, Janmark – Perry, Hintz, Dickinson – Comeau, Faksa, Cogliano.

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Brodie, Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, E. Gustafsson, Forbort – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Mangiapane, Backlund, M. Tkachuk (A) – Dubé, S. Bennett, Lucic – Rieder, D. Ryan, Jankowski.

Rozhodčí: Kozari, Pochmara – Kovachik, Suchánek

00:19 CGY 0:1 Dubé (Brodie, Giordano)
02:42 DAL 1:1 Radulov (Ja. Benn, J. Klingberg)
11:14 DAL 2:1 Heiskanen (Radulov)
17:51 CGY 2 Mangiapane, podrážení
22:39 CGY 2 S. Bennett, nedovolené bránění
24:50 DAL 3:1 Heiskanen (J. Klingberg, Bishop)