Iga Świąteková – Denisa Hindová

2:0 6:3, 6:0

09.08.2020, 15:20 • Centrální kurt, Štvanice, Praha • Vít Muzikář

Tipsport: 1.7 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Růžový tým vítězí v rozhodujícím duelu Tipsport Elite Trophy, vyhrál tedy jak poslední díl i celou sérii. Za stavu 2:2 je klíčovým faktorem součet zápasů a ten hovoří ve prospěch Růžového týmu 24:21.

2:0; 6:0 - Iga Swiateková

6-0

Je konec! Swiateková poslala druhé podání ven z kurtu a následoval vítězný bekhend po levé lajně.

40-0

Bekhendový return do levého koridoru pro debl, jsou tu tři mečboly!

5:0

Po svých dvou forhendech seběhla Polka před téčko a zakončila vítězným forhendovým volejem na pravou stranu s povolenou rukou. V dalším gamu může zaútočit na kanára, dopodávat celý zápas a zajistit vítězství Růžového týmu v Tipsport Elite Trophy.

Denisa Hindová si v této hře prohrála servis, ačkoliv vedla 40:0.

A-40

Snad dvakrát skončil míč z rakety Polky na lajně, v závěru si směrem do forhendu přichystala vítězný bekhend do levé poloviny kurtu.

15-40

Vítězný forhendový return do levé poloviny kurtu proti druhému servisu, dva brejkboly!

3:0

Polka si poodstoupila a vyprodukovala vítězný bekhendový return po levé lajně proti druhému podání. Tohle už měla Swiateková zvládnout!

40-0

1:0; 2:0; 40-0 - Iga Swiateková

40-0

Svým druhým forhendem trefuje Polka vítězný míč do pravého rohu singlového kurtu, tři brejkboly!

1:0

Bekhendovým returnem proráží Polka servis Češky a využívá hned první brejkbol ve druhém setu! Vede tak o set a brejk!

40-15

Postupný forhendový útok Polky končí vynucenou chybou Češky z pravé strany do autu.

6:3

1:0; 6:3 - Iga Swiateková

6:3

Hindová mířila forhendem zleva do protipohybu, ale pokazila úder do pravého koridoru pro debl. Swiateková vítězí v prvním setu poměrem 6:3 a rozdílem brejku.

A-40

Ve forhendové rozehře vyhazuje Hindová forhend křížem z pravé strany, první setbol!

30-40

Druhým servisem do sítě dělá Polka druhou dvojchybou v gamu, brejkbol!

3:1

0:0; 3:1 - Iga Swiateková

3:1

Hindová se ubránila returnu, pak ji zatlačila Swiateková bekhendem do obrany, následně přidala forhend a nakonec tedy bere servis mladší soupeřce!