konec (0:1)

05.08.2020, 17:00 • Ondřej Černý

Tipsport: 1.8 3.85 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:46:41)
Dnešní utkání je u konce. Vítěze nakonec nepoznal. Do vedení se po čtrnácti minutách dostal Fastav, když se prosadil parádní ránou Cedidla. Odpověď přišla až 6 minut do konce, kdy se po zmatku ve vápně prosadil Henty. První poločas byl herně vyrovnaný, to se ovšem nedá říct o tom druhém, kde byl jasně lepší Slovan a kde se ukázalo, že slovenský mistr je zkrátka v přípravě dál. Toto byl totiž poslední přípravný zápas Slovanu, příští zápas už bude ligový, a to 8.8. na hřišti Nitry.

90+2

90+2

Celou snahu však ukončil nepozorný Lovat, který loktem poslal k zemi Hrdličku a rozhodčí odpískal faul.

90+1

Slovan se ještě snaží dostat do vedení, nyní je u vápna soupeře.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90

Nono centroval od praporku do vápna, kde na zadní tyčce dokázal najít Bajriče, jehož následná hlavička skončila vedle branky.

89

Ještě jeden roh pro domácí tým.

88

Poznar si při presinku počínal moc tvrdě a poslal bolestivě k zemi Apaua.

87

Čanturišvili šajtlí hledal spoluhráče ve vápně, tam však nikdo nebyl a míč skončil pouze u Ružinského.

86

Lovat z hloubi hřiště centroval do vápna, kde našel Cmiljaniče, ale ten při zakončení trefil pouze prostor Dostála.

85

Slovan po vstřelené brance kombinuje na polovině hřiště.

84

84. HENTY - 1:1

84

Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Byl to Lovat, kdo si postavil míč u praporku a centroval do vápna. Tam se míč několikrát odrazil, až se k němu dostal EZEKIEL HENTY a levačkou poslal míč tvrdě kolem brankáře do sítě.

84

Rohový kop pro domácí Slovan.

83

Následně se do šance dostal Henty, ale v souboji jeden na jednoho soupeře nepřešel.

82

Čanturišvili se pokusil narazit míč se spoluhráčem za vápnem, ale špatně nahrál, takže jen míč pro soupeře.

80

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Holman, přichází Cmiljanič.

79

Na levé straně se zbavil soupeře Ratao a nacentroval do vápna. Tam však byli jen hosté a míč odvrátili.

78

Žlutou kartu dostává Čanturišvili (FC Fastav Zlín).

77

Opět rozehrával Holman a centrem na zadní tyčce našel Rataa, jehož hlavička temenem branku o kousek minula.

76

Henty se šikovně uvolnil na levé straně a vynutil si tím faul.

75

Lovat centrem z levé strany našel Hentyho, který na dlouhou nohu zakončoval, ale branku o kousek netrefil.

74

Za vápnem se otočil Holman a levačkou zkusil překvapivě střílet na zadní tyčku. Míč o kousek branku přeletěl.

73

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ožbolt, přichází Henty.

72

Přímý kop kousek za vápnem si vzal znovu Holman a na zadní tyčce se po něm natahoval Ratao, ale o kousek nedosáhl.

71

Následuje však další přímý kop pro tým z Bratislavy.

70

Holman si opět vzal na starost exekuci přímého kopu a centroval do vápna. Hosté však odvrátili.

70

Daniel faulovaný na pravé straně hřiště, přímý kop pro Belasí.

69

Pauschekův centr z pravé strany hřiště nikoho v bílém nenašel a Simerský odvrátil míč do bezpečí.

68

Zlín už šel dva na jednoho, ale v tu chvíli byl Poznarovi odmáván a odpískán ofsajd.

67

Holman se ujal rohu. Centroval na střed vápna, kde se k míči o kousek nedostal Ratao, a tak míč vyboxoval Dostál.

66

Roh pro slovenského mistra.

65

Po levé straně se prosmýkl Daniel a centroval do vápna, tam ale nikdo v bílém nebyl a pro míč si došel Dostál.

64

Po rychlém brejku se dopředu dostal Zlín, ale celou akci ukončila nepřesná nahrávka Poznara.

63

Holman na středu hřiště faulován. Rozhodčí hned pískal.

61

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Trnovský, přichází Ružinský.

60

Trnovský je stále v péči lékařů a dnes rozhodně pokračovat nebude.

59

S Trnovským to nevypadá vůbec dobře, jsou u něho lékaři s nosítky.

58

Na zemi se nyní nachází brankář Trnovský, který má nějaké zdravotní problémy.

57

Lovat tentokrát centroval do vápna z rohu a na zadní tyčce našel Bajriče, jehož hlavička mířila ze záklonu vedle branky.

56

Roh z levé strany pro Slovan.

55

Po centru z levé strany se ve vápně dostal k míči Poznar, k zakončení to ale nevedlo, byl v ofsajdu.

54

Roh zahrával Holman, který v pokutovém území našel Bajriče, ten hlavičkoval nad branku.

53

Daniel se uvolnil po pravé straně a nacentroval do vápna, následuje roh.

52

Zlín se snaží na chvilku podržet míč na kopačkách, kombinuje na vlastní polovině.

51

Ratao dostal míč podél levé lajny, nakonec ho ale stihl až kousek za brankovou čárou.

50

Holman si nakonec exekuci vzal na starost, zkusil to přes zeď na přední tyčku, ale branku o kousek překopl.

49

Přímý kop z nějakých dvaceti metrů pro Slovan.

48

Do další velké šance se dostal Poznar, který se uvolnil po pravé straně a mířil na brankáře, kterého následně trefil.

47

Poznar dostal míč za vápnem a z voleje zkusil levačkou vystřelit, trefil však jen soupeře.

46

První poločas je minulostí, která nám nabídla jedinou branku. Tu vstřelil ve čtrnácté minutě Cedidla krásnou ranou pod víko Trnavského branky. První poločas byl jinak hodně vyrovnaný, v úvodu byl lepší Zlín, avšak postupem času se zlepšil i bratislavský Slovan. Uvidíme, jak bude vypadat druhý poločas. Zlín skoro kompletně změní svoji sestavu, u Slovanu se tolik změn rozhodně nečeká.

45

44

Nečas z levé strany centroval do vápna. Míč však vylétl až za domácí branku.

43

Chwaszcz po dlouhém nákopu byl moc důrazný a rozhodčí mu odpískal faul na Apaua.

42

Daniel centroval z hranice vápna do středu pokutového území, to přečetl Rakovan a pro míč si došel.

41

Další drsný zákrok na středu hřiště, tentokrát se stal obětí Cedidla.

40

Centr z pravé strany posílal do vápna Cedidla, ten se mu moc nepovedl a domácí míč odkopli.

39

Holman si postavil míč a centroval do vápna, tam si pro míč vyskočil Rakovan a i s problémy míč vyboxoval.

38

Slovák byl na levé straně až moc důrazný, takže si Slovan kopne přímý kop z místa přestupku.

37

Nono se hezky uvolnil na středu hřiště, takže Conde byl nucen ho faulovat.

36

Cedidla si na pravé straně dal míč až moc od nohy a poslal ho do autu, následně si nevymodlil faul u rozhodčího.

35

Žlutou kartu dostává Lovat (ŠK Slovan Bratislava).

34

To se ale změnilo z poslední minutě, když Pauschek se uvolnil na pravé straně a nahrával na střed vápna, tam však na míč nikdo v bílém nestačil.

33

Slovan si nyní nahrává na vlastní polovině, nyní se úplně nesnaží )plně dostat dopředu.

32

Conde se na středu hřiště srazil s Nonem a hra je přerušena.

31

Na levé straně měl volno Slovák, a tak nacentroval do vápna, tam se pro míč natáhl Trnovský a v pádu míč chytil.

30

Hosté rozehráli na krátko a následoval centr Koláře do vápna, ale Slovan míč odvrátil.

29

Rohový kop si kopne z pravé strany Fastav.

28

Homan ze středu hřiště hledal dlouhým nákopem útočníka, ale do míče dal moc velkou razanci.

27

Souboje na středu hřiště ukončil až domácí Nono, který míč dlouhý obloukem poslal svému brankáři.

26

Holman centroval na střed pokutového území, kam si pro míč došel Rakovan a vyboxoval ho.

26

Roh pro bratislavský Slovan.

25

Petrák by měl být v pořádku a pokračuje ve hře.

24

Nějaký zdravotní problém má Ondřej Petrák, který dostal ránu do hrudi a je na zemi.

23

Nepřesná rozehrávka hostů rezultovala v zakončení Ožbolta v pokutovém území. Hráč Slovanu však trefil pouze vyběhnutého Rakovana.

22

Slaměna dostal míč na pravou stranu hřiště, pokračovat však nemohl, protože se nacházel v ofsajdu.

21

Ratao se z levé strany uvolnil na střed hřiště a centroval do vápna. Pro míč si ovšem došel Rakovan.

20

Chwaszcz se na středu hřiště natahoval po míči, to mu nedovolil domácí Lovat a poslal ho k zemi.

19

Dlouhý míč po levé straně hledal naběhnutého Nečase, který však na míč o kousek nestačil.

18

Petrák na středu hřiště přišlápl nohu Condemu a rozhodčí hned přerušil hru.

17

Slovan nyní kombinuje na vlastní polovině hřiště.

16

Holman kroutil míč do vápna, tam na přední tyčce míč odvrátil Kolář.

15

Roh pro Slovan.

14

14. CEDIDLA - 0:1

14

Zlín právě vstřelil branku!
Z levé strany centroval míč do vápna Tobiáš Slovák, míč propadl až na pravou stranu pokutového území k MARTINU CEDIDLOVI, který míč z voleje poslal pravačkou krásně pod víko domácí branky.

14

Následný Rakovanův centr dopředu hledal Chwaszcze, ten byl ale faulován.

13

Holman z hranice vápna hledal chytrým obloukem Rataa, před ním však zakročil Rakovan a pro míč si došel.

12

Conde se pokusil ze středu hřiště vysunout spoluhráče na lajně, nahrávkou ale trefil pouze soupeře.

11

Míč do vápna centroval Jiráček, míč poslal do malého vápna, odkud však domácí míč odvrátili.

11

Jiráček se za vápnem opřel do míče, jeho pokus byl zblokovaný a následuje další roh.

10

Byl to opět Slaměna, který centroval do vápna, tentokrát však domácí obrana odvrátila.

9

Slovákův centr z levé strany zblokovaný. Rohový kop pro Zlín.

8

K Holmanovi se dostal za vápnem míč a domácí hráč hned střílel. Střela se mu nepovedla a nebyla to těžká práce pro Rakovana.

7

Ratao dostal míč dopředu, jenže si ho neporyl ideálně a Jiráček mu ho odkopl.

6

Slovan to zkoušel dlouhým centrem dopředu, ale centr Daniela na Rataa byl nepřesný.

5

Slaměna centroval od praporku do vápna, nebyl to vůbec špatný centr, ale míč pouze proletěl malým vápnem.

4

První rohový kop zápasu si kopne Zlín.

3

Pauschek potáhl míč po pravé straně hřiště, poté však zakopl a stihl nahrát zpět dozadu.

2

Hostující Slovák se dostal na levou stranu hřiště, odkud chtěl centrovat do vápna, míč mu ale nesedl a poslal ho nad branku.

1

ŠK Slovan Bratislava: Trnovský – Pauschek, Apau, Bajrič, Lovat – Petrák, Nono – Daniel, Holman, Ratao – Ožbolt
Náhradníci: Ružinský, Laczkó, Lavrinčík, Schlossár, Henty, Cmiljanič, Strelec

FC Fastav Zlín: 1. poločas: Rakovan – Kolář, Buchta, Tkadlec, Slovák – Jiráček, Conde – Cedidla, Nečas, Slaměna – Chwaszcz
2. poločas: Dostál – Matejov, Simerský, Ngimbi, Cedidla – Vakho, Janetzký, Hlinka, Hrdlička – Poznar, Martínez.
FC Fastav Zlín

Fastav rozhodně nezažil klidnou a dobrou sezonu. V nedohrané skupině o udržení skončil na 13. místě tabulky. Ve třiatřiceti zápasech posbíral 33 bodů se skóre 30:52. Nejlepší střelec týmu byl útočník Tomáš Poznar, ten se prosadil devětkrát a na jednu další branku nahrál. Sezonu u týmu začal známý stratég Josef Csaplár, ten však sezonu nedokončil a velmi rychle se pakoval, na jeho místo přišel trenér Kameník, ale i ten byl nahrazen, a to Bohumilem Pánikem. Zlín v přípravě hrál zatím pouze jednou, v tom duelu porazil Trenčín 5:2.

Poslední tři zápasy

Trenčín VS. Zlín 2:5
Teplice VS. Zlín 4:1
Zlín VS. Příbram 1:0
ŠK Slovan Bratislava

Slovan vloni jasně vyhrál slovenskou ligu, když získal 68 bodů v sedmadvaceti zápasech se skóre 57:14. Nejlepší střelec týmu byl Slovinec Andraž Šporar, který dal 12 branek, na jednu přihrál a vyhrál tabulku střelců, což se mu povedlo, i když v lednu odešel do Sportingu Lisabon. Slovan také na podzim nakoukl do základní skupiny Evropské ligy, ze které ale nepostoupil. Zápas proti Zlínu je pro úřadujícího mistra generálkou na ligu, kterou začne 8.8. na hřišti Nitry. V přípravě zatím Slovan vyhrál dva zápase, jednou remizoval a nestačil na Slovácko.

Puskas Akademie VS. Slovan 1:2
Slovan VS. Slovácko 3:4
Slovan VS. MOL Fehervár 2:2
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V rámci přípravy na novou sezonu se utkají týmy Slovanu Bratislava a Fastavu Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1:1

konec (0:1)

Branky: 84. Henty – 14. Cedidla

Karty:   35. Lovat (SBA) – 78. Čanturišvili (ZLN)

ŠK Slovan Bratislava: Trnovský (61. Ružinský) – Pauschek, Apau, Bajrič, Lovat – Petrák, Nono – Daniel, Holman (80. Cmiljanič), Ratao – Ožbolt (73. Henty)

FC Zlín: 1. poločas: Rakovan – Kolář, Buchta, Tkadlec, Slovák – Jiráček, Conde – Cedidla, Nečas, Slaměna – Chwaszcz 2. poločas: Dostál – Matejov, Simerský, Ngimbi, Čanturišvili – Vakho, Janetzký, Hlinka, Hrdlička – Poznar, Martínez