04.08.2020, 17:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • MCh

Tipsport: 1.49 4.5 5.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57

57. Petr HRONEK - 4:0

57

Bohemians právě vstřelili branku!
Chyba obrany Chrudimi znamená další gól domácích. Úplně volný PETR HRONEK zakončuje z vápna k pravé tyči.

40

40. David PUŠKÁČ - 3:0

40

A povzbuzování se domácím povedlo, neboť je završeným hattrickem potěšil nikdo jiný než DAVID PUŠKÁČ. Ten dostal skvělý pas za obranu ne levé straně, obešel si brankáře Mrázka a zakončil do prázdné brány.

32

32. David PUŠKÁČ - 2:0

32

Povedená kombinace domácích, kterou zakončuje u pravé tyče nikým nehlídaný opět DAVID PUŠKÁČ. – 2:0

20

20. David PUŠKÁČ - 1:0

20

Na druhé straně je už veseleji. Rychlou akci nejdřív nedokázal zakončit Hašek, který z levé strany napálil míč do spojnice levé tyče a břevna, od které se ale míč odrazil k DAVIDOVI PUŠKÁČOVI, který už problém neměl. – 1:0.

4:0

konec (3:0)

Branky: 20. Puškáč, 32. Puškáč, 40. Puškáč, 57. Hronek

Bohemians Praha 1905: I. poločas Le Giang – Schumacher, Bartek, Levin, Koubek, F. Hašek, Pokorný, Puškáč, Vacek, Bederka, Hůlka. II. poločas Valeš – Dostál, Köstl, Krch, Vondra – Hronek, Jindříšek, Květ, Vaníček – Keita, Ugwu

MFK Chrudim: I. poločas Mrázek – Dostálek, Kesner, Verner, Drahoš, Řezníček, Rubeš, Breda, Krištof, Mužík, D. Hašek. II poločas Mrázek – Hlavsa, Havel, Zukal, D. Hašek – Havlena, Kesner, Verner, Trávníček – Sokol, Breda.