Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Šulc, prichádza Škovran.

Veľmi dobrá príležitosť pre Daniela, z nádejnej pozície zvnútra šestnástky mieril nad bránu.

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Božikov, prichádza Bajrič.

Žltú kartu dostáva Ratao (ŠK Slovan Bratislava).

26

Po výbornom centri hlavičkoval Medved len do Junasa, ktorý loptu vyrazil pred seba. Následne Ratao neprestrelil brániaceho hráča Skalice.

25

V 25. minúte si Skalica vypracovala doposiaľ svoju najväčšiu šancu, lenže zakončenie zblízka nemierilo medzi tri žrde.

12

Obraz hry sa nemení. Rataova kolmica našla Medveda, proti ktorému vybehol Junas a odvrátil loptu na roh.

9

Slovan dal gól!
Čavričovi sa nepodarilo odcentrovať, tak len zadovkou našiel De Kampsa, ktorý loptu ešte posunul LUCASOVI LOVATOVI a ten ju po zemi poslal k pravej žrdi. 1:0 pre Slovan.

0:1

konec (0:1)

Branky: 9. Lovat

Karty:   74. Blažek (SKA) – 29. Ratao (SBA), 56. Vernon (SBA)

MFK Skalica: Junas – Švrček, Ranko, Blažek, Kollár, Nagy (C), Hollý, Šebesta, Šulc, Mizerák, Horodník
Náhradníci: Stromczek, Mader, Mášik, Škovran, Lichý, Riška

ŠK Slovan Bratislava: 1. polčas: Šulla – Pauschek, Apau, Božikov (C) (37. Bajrič), Lovat – de Kamps, Rabiu – Čavrič, Strelec, Ratao – Medved 2. polčas: Ružinský, Medveděv, Abena, Bajrič, Vernon, Nono, Petrák, Daniel, Rigo, Moha, Ožbolt