13.07.2020, 20:00 • Torku Arena, Konya • 32. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 3.78 3.15 2.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Mahmut Tekdemir.

85

85. Nejc SKUBIČ - 4:3

85

Konyaspor právě vstřelil branku!
Domácí jsou pár minut před koncem opět o krok napřed! Obrovskou zásluhu na této trefě má Jens Jönsson, který prošel otevřeným středem pole a pak famózním pasem uvolnil NEJCE SKUBIČE, kterého v klíčový moment neuhlídal Clichy. Slovinský pravý bek vystřelil do protipohybu Günoka a zajistil svému týmu životně důležité vedení.

80

Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Deni Milošević, přichází Thuram.

77

77. Eljero ELIA - 3:3

77

Istanbul Başakşehir právě vstřelil branku!
Skvělý zápas pokračuje už šestým gólem! Júnior Caiçara stihl ve skluzu odcentrovat na poslední chvíli předtím, než míč opustil celým objemem hrací plochu. Ve finále skončil až na úrovni vzdálenější tyče, kde to měl nepokrytý ELJERO ELIA hodně jednoduché.

74

Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Farouk Miya, přichází Selim Ay.

72

Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Volkan Findikli, přichází Marko Jevtović.

70

70. Demba BA - 3:2

70

Lídr tabulky oživuje naději na bodový zisk! Edin Višća díky své rychlosti uspěl v souboji jeden na jednoho s Demirokem, který zakončil centrem z levé strany. Před branku mezitím doběhl DEMBA BA a hlavičkou z bezprostřední blízkosti zmenšil hostující ztrátu na polovinu.

70

Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází İrfan Can Kahveci, přichází Robinho.

59

Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Alexandru Epureanu, přichází Berkay Özcan.

49

O žluté karty dnes rozhodně není nouze. Napomenut je i Epureanu, který si pomohl faulem, aby nepustil do rychlého kontru Jense Jönssona.

46

Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Danijel Aleksić, přichází Eljero Elia.

45+1

45+1. Farouk MIYA - 3:1

45+1

No tak to byl krásný moment, po kterém Konyaspor senzačně vede o dva góly! FAROUK MIYA ukázal velkou duchapřítomnost, když si ve vápně zpracoval soupeřem tečovanou přihrávku a z pohotové otočky zametl míč do horního rohu Günokovy brány.

35

Už potřetí je tasena karta za trefenou ruku. Tentokrát to odnesl Milošević, do jehož horní končetiny přihrál Edin Višća.

32

A další žlutá karta. Uludağa ve sprintu zezadu podkosil Danijel Aleksić.

31

Z přízemní přihrávky před šestnáctku se vyklubal zajímavý signál. Višćova střela z dálky ale byla zablokovaná a stejný hráč byl pak za hru rukou oceněn žlutou kartou.

28

28. Ömer Ali Şahiner - 2:1

28

Dobrý start Başakşehiru je zapomenut, aspirant na titul ještě před třetinou zápasu prohrává! Opět u toho byl Miya, který napravo rozběhl Miloševiće. Jeden ze čtyř Bosňanů na hřišti našel u penalty nohu ÖMERA ALI ŞAHINERA a ten prvním dotykem zkušeně otočil stav na 2:1.

21

Nechybělo mnoho a domácí o remízový stav rychle přišli! Edin Višća napřáhl zpoza šestnáctky a jen těstě minul Taşkıranovu pravou tyč.

20

20. Farouk MIYA - 1:1

20

Domácí ve dvanácté minutě srovnávají na 1:1! Postaral se o to nejlepší týmový střelec FAROUK MIYA, který po nahrávce do křídla pokračoval nikým nehlídán do vápna a tam akrobaticky přesměroval Uludağův skvělý centr za záda Günoka.

9

İrfan Can Kahveci v rychlé přechodové fázi narazil do stojícího Demiroka, který jako druhý domácí hráč vyfasoval žlutou kartu.

3

3. Edin VIŠĆA - 0:1

3

Snový začátek pro hosty, kteří od třetí minuty vedou! Míč si na penaltovou značku připravil EDIN VIŠĆA a tvrdou ranou ze svého pohledu k levé tyči otevřel skóre zápasu.

2

Žlutou kartu dostává Farouk Miya (Konyaspor).

2

Díky Clichyho centru a zablokované střele z úhlu ukořistil Başakşehir brzký rohový kop. Po centru zprava hlavičkoval Topal a trefil ruku Miyi, za což byla nařízena penalta!

4:3

konec (3:1)

Branky: 20. Miya (Uludağ), 28. Şahiner (Milošević), 45+1. Miya, 85. Skubič (Jönsson) – 3. Višća (pen.), 70. Ba (Višća), 77. Elia (Caiçara)

Karty:   2. Miya (KOY), 9. Demirok (KOY), 35. Milošević (KOY) – 31. Višća (IBS), 32. Aleksić (IBS), 49. Epureanu (IBS)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:10.

Konyaspor: Taşkıran – Skubič, Demirok, Aničić, Uludağ – Findikli (72. Jevtović), Jönsson – Milošević (80. Thuram), Miya (74. Ay), Hadžiahmetović – Şahiner.
Náhradníci: Atalay – Ay, Bajić, Thuram, Daci, Jevtović, Öztorun, Šengelia, Guilherme, Ali Turan.

Istanbul Başakşehir FK: Günok – Caiçara, Epureanu (59. Özcan), Škrtel, Clichy – Topal, Kahveci (70. Robinho) – Višća, Aleksić (46. Elia), Crivelli (89. Tekdemir) – Ba.
Náhradníci: Babacan – Behich, Ponck, Elia, Gulbrandsen, Inler, Özcan, Tekdemir, Uçar, Robinho.

Rozhodčí: Çakır – Duran, Ongun