28.06.2020, 14:00 • Bramall Lane • Čtvrtfinále • Petr Sumbal

Tipsport: 3.18 3.01 2.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek dne. (16:07:56)

Střely mimo: 4:4
Rohy: 6:4
Ofsajdy: 2:2
Fauly: 18:13
Dramatický zápas je u konce, z postupu do semifinále FA Cupu se nakonec raduje Arsenal, který na hřišti Sheffieldu vyhrál 2:1. Londýnský klub vedl po prvním poločase 1:0, když penaltu odpískanou po faulu na Lacazetteho proměnil Nicolas Pépé. Ve druhém poločase měl Arsenal namále, protože vyrovnat dokázal po rohovém kopu v 87. minutě David McGoldrick. Už to vypadalo, že se půjde do prodloužení, ale v první minutě nastavení domácí zcela vypustili bránění Daniho Ceballose, a ten gólem rozhodl o postupu Arsenalu.

90+6

90+5

Úder do obličeje schytal střelec zatím vítězného gólu Dani Ceballos. Loktem ho trefil Fleck.

90+4

Závěr nastaveného času zatím Arsenal zvládá dobře a nepouští Sheffield do tlaku.

90+3

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Nicolas Pépé, přichází Sokratis.

90+1

90+1. Dani CEBALLOS - 1:2

90+1

Arsenal právě vstřelil branku!
Arsenal je zpět ve vedení! Pépé sice zakončit na branku nedokázal, ale do šestnáctky se ještě vřítil DANI CEBALLOS, který od něj míč přebral a pak z poměrně ostrého úhlu nikým nehlídaný propálil Hendersona. Bez asistence.

90+1

Nastavovat se bude ještě pět minut!

90

Následný rohový kop Arsenal tentokrát zvládl ubránit.

90

90. Sharpova nebezpečná střela.

90

Sheffield je rázem při chuti! Z levé strany střílel pravačkou Sharp a Martínez musel předvést velmi dobrý zákrok.

89

Pokud by stav 1:1 vydržel až do konce, bude následovat prodloužení.

87

87. David MCGOLDRICK - 1:1

87

Sheffield United právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu se míč několikrát odrazil od hráčů Arsenalu, až skončil u DAVIDA MCGOLDRICKA, který si už věděl rady a z blízka překonal nekompromisní střelou Martíneze.