25.06.2020, 13:17 • Staré Splavy • Skupina B • Milan Huppert

Tipsport: 1.06 7.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zdeněk Kolář zvítězil na Macha Lake Open i ve druhém utkání

6-2

Je konec! Třetí nejlepší český tenista současnosti využil forhendu po lajně k náběhu na síť, kde volejem bezpečně uzavřel celý zápas.

5-2

1:0; 5:2 - Zdeněk Kolář

5:2

Nepovedeného Krumichova returnu využil rodák z Bystřice nad Pernštejnem bez jakýchkoliv servítek, forhend umístil nechytatelně do levého rohu. Favorit je jediný gem od vítězství.

4:2

Tento gem netrval snad ani minutu. Sedmnáctiletý tenista ho uzavřel esem na střed kurtu.

4:1

1:0; 4:1 - Zdeněk Kolář

4:1

Čistou hrou potvrzuje třetí nejlepší český tenista současnosti brejk a ujímá se vedení 4:1 zásluhou ukázkově provedené kombinace servis-volej.

3:1

1:0; 3:1 - Zdeněk Kolář

3:1

Zdeněk Kolář si bere zpět výhodu brejku. Ve vyrovnané výměně udržel přesnější ruku, to Krumich zkazil nabíhaný forhend.

2:1

Do třetice to vyšlo! Sedmnáctiletý tenista úspěšně returnoval, načež Kolář zkazil zdánlivě jednoduchý bekhend. Výhoda brejku je pryč.

2:0

1:0; 2:0 - Zdeněk Kolář

2:0

Avšak druhá možnost už je využitá. Třetí nejlepší český tenista současnosti hrál trpělivě a dočkal se chyby mladšího protivníka.

1:0

1:0; 1:0 - Zdeněk Kolář

1:0

Podruhé v krátkém časovém sledu se Kolář vydal na síť, kde byl tentokráte úspěšný. Nadvakrát si zde došel pro zisk úvodního gemu druhého setu.

6:4

1:0; 6:4 - Zdeněk Kolář

6:4

První set je u konce. Bekhendový return Zdeňka Koláře spadl k základní čáře, následný forhend Martina skončil v síti.

5:4

Další shody jsme se nedočkali. Krumichově snaze hrát bekhend po lajně se postavila do cesty páska, Kolář může uzavřít první set na příjmu.

4:4

Přímým bodem Martin Krumich uzavírá osmý gem prvního setu, který je i nadále překvapivě vyrovnaný.

4:3

0:0; 4:3 - Zdeněk Kolář

4:3

Kolář na poslední chvíli hrál úder, o němž si původně myslel, že spadne do autu. Krumicha tím dostal do útočné pozice, ale Martin umístil nalitý forhend do sítě.

3:3

0:0; 3:3 - Martin Krumich

3:3

Ve výměně od základní čáry sáhl Kolář ke kraťasu. Krumicha tím překvapil, avšak ten za balónkem běžet nemusel, spadl totiž do území pro čtyřhru.

3:2

0:0; 3:2 - Martin Krumich

3:2

Tak to je nečekané! Martin bere Kolářovi servis a je zpět v setu. Favorit útočil na vítězný bekhend, jenže zase narazil na síť.

3:1

0:0; 3:1 - Martin Krumich

3:1

Přímý bod po podání ven z kurtu. Martin Krumich si připisuje dílčí úspěch, získal proti jasnému favoritovi první gem.

3:0

Přímý bod po podání na téčko. Rodák z Bystřice nad Pernštejnem zatím jasně dominuje.

2:0

0:0; 2:0 - Zdeněk Kolář

2:0

Kolář zatím nepřišel o jediný fiftýn. Čistou hrou bere Krumichovi servis a s velkým přehledem se ujímá vedení 2:0.

1:0

0:0; 1:0 - Zdeněk Kolář

1-0

Rodák z Bystřice nad Pernštejnem zahajuje zápas čistou hrou. Krumich se vyhodil z výměny velmi nepřesným forhendem.