Španělská LaLiga

Villarreal CF – Sevilla FC

2:2

konec (2:1)

22.06.2020, 19:30 • Estadio de la Cerámica, Villarreal • 31. kolo • Vojtěch Tůma

Tipsport: 2.72 3.42 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

Žlutou kartu dostává Bruno Soriano (Villarreal CF).

88

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Bruno Soriano.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Carlos Bacca.

86

Hosté málem přetavili svou převahu ve třetí branku! Po nepovedeném rohu přilétl do šestnáctky další centr, Asenjo ale hlavičku osamoceného de Jonga parádně zneškodnil.

81

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Júsuf Nasjrí, přichází Luuk de Jong.

73

Žlutou kartu dostává Manu Trigueros (Villarreal CF).

72

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Manu Trigueros.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Javier Ontiveros.

68

Žlutou kartu dostává Lucas Ocampos (Sevilla FC).

63

Sevilla právě vstřelila branku!
Tři střídání o poločase se začínají hostům vyplácet, po spolupráci dvou nově příchozích hráčů máme opět srovnáno! Navas si seběhl na kraj šestnáctky a přetaženým centrem našel MUNIRA, jehož parádní volej zaplul mimo dosah marně se natahujícího Asenja.

62

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Franco Vázquez.

59

Sergio Asenjo teď udržel domácí ve vedení! Navas vytáhl ze svého repertoáru další nebezpečný centr, brankář Villarrealu ale skvěle vychytal hlavičkujícího Jordana.

57

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Moisés Gómez.

46

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Sergi Gómez, přichází Jesús Navas.
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Munir.
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Suso, přichází Lucas Ocampos.

45+4

Villarreal právě vstřelil branku!
Fotbalisté Žluté ponorky svou poslední šanci před přestávkou využívají a střílí tak velmi nepopulární gól do šatny! Cazorla zakroutil balon přesně do míst, kam si seběhl PAU FRANCISCO TORRES, s jehož hlavičkou nemohl Tomáš Vaclík absolutně nic dělat.

45+3

Žlutou kartu dostává Fernando (Sevilla FC).

39

No vida, Seville se pár minut před koncem prvního poločasu podařilo srovnat, máme tu novou zápletku! Obrana Villarrealu zaspala, když si vůbec nevšímala SERGIA ESCUDERA. Hostující kapitán nabídnutého prostoru využil parádně a povedenou ranou ke vzdálenější tyči překonal Asenja.

27

Žlutou kartu dostává Alberto Moreno (Villarreal CF).

27

Žlutou kartu dostává Sergi Gómez (Sevilla FC).

18

O chvíli později už český reprezentační gólman inkasuje, Villarreal se tedy ujímá vedení! Centrovaný balon z pravé strany si našel Anguissa, jehož prudkou hlavičku vyrazil Tomáš Vaclík pouze k příhodně stojícímu PACU ALCÁCEROVI a ten už se z dorážky nezmýlil.

2:2

konec (2:1)

Branky: 18. Alcácer, 45+4. Francisco Torres (Cazorla) – 39. Escudero (Fernando), 63. Munir (Navas)

Karty:   27. A. Moreno (VLR), 73. Trigueros (VLR), 90+3. B. Soriano (VLR) – 27. Sergi Gómez (SEV), 45+3. Fernando (SEV), 68. Ocampos (SEV)

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:12.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Francisco Torres, Albiol, A. Moreno – Chukwueze (72. Ontiveros), Anguissa, Iborra (88. B. Soriano), Cazorla (57. Moisés Gómez) – G. Moreno (72. Trigueros), Alcácer (88. Bacca).
Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Trigueros, Morlanes, Quintilla, Peña, B. Soriano, Chakla, Moisés Gómez, Ontiveros, Lozano, Niño.

Sevilla FC: Vaclík – Koundé, Diego Carlos, Sergi Gómez (46. Navas), Escudero (C) – Jordán (62. F. Vázquez), Fernando, Banega – Rony Lopes (46. Munir), Nasjrí (81. L. de Jong), Suso (46. Ocampos).
Náhradníci: Bunú – Ocampos, Munir, Navas, Gudelj, L. de Jong, Ó. Torres, F. Vázquez, Reguilón, Mena, Genaro, Lara.

Rozhodčí: José Sánchez Martínez – Carlos del Cerro, Juan Carlos Jiménez