konec (0:1)

15.06.2020, 18:30 • Benešov • 3. kolo • Michal Raška

Tipsport: 5.7 6.0 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:16:28)
Je konec. Táborsko potvrdilo roli favorita a zvítězilo nad Benešovem jednoznačně 3:0. Moc jsme toho v první půli bohužel neviděli, ovšem nakonec jsme se ve 40. minutě dočkali branky, kterou vstřelil Stephano de Almeida Alves. Druhá polovina byla z pohledu gólů o trošku lepší. V 52. minutě si totiž vstřelil vlastní branku domácí hráč Pedro. Posléze se Benešov snažil něco vymyslet, ale jasné vítězství hostů potvrdil v 90. minutě Penc.

90

90

90. Václav PENC - 0:3

90

Táborsko právě vstřelilo branku!
A nakonec jsme se v poslední minutě dočkali ještě jedné branky, po které hosté vedou už 3:0! Po centru z rohového kopu se míč poodrážel uvnitř vápna, až se k němu dostal VÁCLAV PENC a zakončil se štěstím k levé tyči.

89

Hosté nyní získali rohový kop z pravé strany, se kterým moc nespěchají.

87

Posléze ale Zdeněk Vrňák srazil brankáře Táborska, což se hostům dvakrát nelíbilo a na hrací ploše tak vznikla menší strkanice, kterou ale rozhodčí vyřešil.

86

Následná standardní situace Benešova ale nepřinesla nic nebezpečného, ovšem domácí zůstávají u míče.

85

Po zblokované přihrávce se Benešov dostal do přečíslení 2 na 1, když Marek Icha podrazil Dufka a uviděl tak druhou žlutou a následně červenou kartu. Táborsko tak bude hrát poslední minuty v oslabení.

85

Po chvíli přišla další skvělá střela z dálky, ale Rotbauer znovu skvěle zasáhl a následuje další roh.

84

Emauel Tolno si sklepl míč se spoluhráčem a posléze vypálil zpoza šestnáctky tvrdou střelu, kterou ale benešovský brankář vyrazil!

83

Následně získali hosté rohový kop z pravé strany, ovšem ten nic moc velkého nepřinesl.

82

Málem to bylo už 3:0, ale Rotbauer předvedl skvělý zákrok proti střele soupeře a dává tak malou naději Benešovu na srovnání nepříjemného stavu!

80

Ladislav Dufek se posléze snažil projít z pravé strany, ale nakonec získalo Táborsko autové vhazování.

79

Po chvíli přišel další pokus z kopačky hostujícího hráče, jenž mířil k pravé tyči, ale Rotbauer znovu připraven.

78

Tvrdá rána z dálky nadělala domácímu brankáři Rotbauerovi problémy, ale nakonec z toho třetí gól nebyl.

77

Po chvíli se ale Benešov dostal zpět k míči ve středu hrací plochy.

75

Filip se odhodlal ke střele z dálky, ale ta se vůbec nepovedla a skončila daleko vedle brány Táborska.