2:1

konec (2:0)

30.05.2020, 10:00 • 2. kolo • Ondřej Černý

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (11:55:05)
Písek si v příštím zápase zahraje 6.6. na hřišti plzeňského béčka. Bohemians příště změří síly ve stejný den doma proti béčku pražské Slavie.
Bohemians se již k vyrovnání nedostanou a prohrávají i svůj druhý zápas Letní ligy, tentokrát nestačili na Písek. Jihočeši mají v Letní lize zatím plný počet šesti bodů. Připisují si druhou výhru a jdou na první místo soutěže. První branku duelu vstřelil v deváté minutě z penalty Presl, na jeho trefu navázal v minutě 34. Ulbrich. Jedinou trefu pražského týmu obstaral tři minuty před koncem Štěpánek.

90

89

Bohemians se tlačí dopředu, mají ještě pár minutek na vyrovnání.

87

87. ŠTĚPÁNEK - 2:1

87

Tým Bohemians B právě vstřelil branku! To je branka, která by ještě mohla udělat závěr zápasu zajímavý. Střelu hostujících borců brankář Satrapa jen vyrazil před sebe, kde čekal připravený JAN ŠTĚPÁNEK, který ho doklepl po víko domácí branky.

86

Po levé straně se chtěl dopředu dostat Pokorný, ale byl faulován.

85

Hosté míč centrovali do vápna, tam se však potvrdila výšková převaha domácích.

84

Rohový kop pro hostující celek.

82

Útočný zmar Bohemians. Hostující hráči měli dvě zakončení takřka do prázdné branky. Jednou z čáry vykopl míč obránce Běloušek, napodruhé se dokázal pohotově vrátit Satrapa.

81

Domácí rozehráli na krátko, následně přišel centr do vápna, který hostující obrana nadvakrát odvrátila.

80

Rohový kop pro domácí tým.

78

Z levé strany centroval na střed hřiště hostující Peričevič, jenže trefil soupeře a akce tím i skončila.

77

Domácí byli opět u branky soupeře, akce však neskončila střelou, nýbrž nepovedenou nahrávkou.

76

Zbývá přibližně 15 minut do konce zápasu druhého kola Letní ligy. Písek zatím vede o dvě branky a nic nenapovídá tomu, že by o vedení měl přijít.

75

Kolmou nahrávku se snažil středem hřiště vymyslet na druhé straně Hlinák. Nabíhající Marhoul to po chvilce vzdal.

73

Dobrý míč středem za obranu soupeře dostal domácí Wermke a šel sám na brankáře, jenže se svojí nešikovností vytlačit ze střelecké pozice a nakonec ani nevystřelil.

72

Domácí opět v klidu hrají na vlastní polovině hřiště. Bohemians po půlminutě začali napadat.

71

Míč si postavil Froněk a centroval do vápna. Našel hlavu Holého, jehož hlavička mířila jen do brankáře Kouby.

70

Presl faulovaný, přímý kop pro jeho tým z nějakých 30 metrů.

69

V posledních minutách je na míči jen domácí tým, který svírá svého soupeře ve vápně.

68

Na levé straně hřiště se dostal za soupeře domácí Ulbrich a centroval do vápna. Centr ale úspěšný nebyl, protože trefil prvního soupeře.

67

Na levou stranu hřiště dostal míč domácí Kubiš, ale dál pokračovat nemohl, protože byl poslán k zemi.

66

Obvyklý obrázek je k vidění znovu. Domácí hrají na polovině hřiště.

65

Chvilka přerušení, protože domácí tým střídá. Kdo odešel a kdo přišel se ale bohužel nedozvíme.

63

Za vápnem se k míči dostal hostující Hlinák a vypálil. Jeho pravačku musel likvidovat až brankář Satrapa.

62

Domácí hráči v klidu hrají na polovině hřiště, ti mají času dost.

60

Bohemians se snažili dostat středem k brance soupeře, písecká obrana je však zastavila a na míči je právě domácí tým.

59

Domácí Froněk se snažil z levé strany dostat do vápna, ale proti třem soupeřům to nebyl dobrý nápad, tak hru otočil dozadu.

58

Hosté kombinují na polovině hrací plochy. Máme za sebou skoro patnáct minut ve druhém poločase a zatím nebylo k vidění nic velkého.

56

Bohemians se snažili dostat dopředu dlouhým nákopem, ten však byl až moc dlouhý a míč skončil v rukavicích brankáře Satrapy.

55

Domácí měli k dispozici přímý kop z pravé strany, po centru do vápna však hostující obrana odvrátila.

54

Tempo hry ve druhé půli upadlo, tak doufejme, že se to zlepší.

52

U pravé lajny se snažil obhodit soupeře Lehovec, což se mu povedlo, ale míč na chvilku opustil hrací plochu.

51

Rohový kop však skončil jen na hlavě domácích fotbalistů, kteří kombinují na své polovině hřiště.

50

Roh pro hostující Bohemians.

49

Na středu hřiště se uvolnil domácí Holý a hned byl poslán k zemi.

47

Druhý poločas začal lépe hostující tým, ale hostující střela z vápna branku netrefila.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:04.
První poločas nám nabídl dvě branky. V deváté minutě otevřel skóre Presl z penalty. Druhou branku přidal ve 34. minutě Ubrich po chybě v rozehrávce soupeře. Písek byl skoro 40 minut lepším týmem. V poslední pětiminutovce se zvedl i hostující výběr, který se začal dostávat dopředu, avšak nijak velké problémy pro Satrapu to nebyly.

45

44

Písek měl teď problémy s tím, aby vyjel z tlaku hostí. Vysvobozením je faul jednoho z hostujících borců.

43

Blíží se konec prvního poločasu. Na míči je domácí tým, který vede o dvě branky.

41

Po rohovém kopu se k zakončení dostal hostující Nárt. Jeho pokus byl dobrý, ale lehce tečovaný.

40

Domácí Novák se prohnal po levé straně a centroval do vápna. Centr byl zblokovaný a bude se kopat roh.

39

Poklidná kombinace domácího týmu na jejich polovině.

38

Hosté měli k dispozici přímý kop z pravé strany, z něhož letěl centr do vápna, kde ovšem domácí obrana míč odvrátila do bezpečí.

37

Po pravé straně unikal směrem dopředu hostující Marhoul, stopku mu vystavil dobře bránící Benetka.

36

Domácí se snažili dopředu dostat pomocí dlouhého nákopu, ten však skončil jen u kopaček hostujícího Václavíka.

34

34. UBRICH - 2:0

34

Písek právě vstřelil branku!
Už je to o dvě branky. Po chybné rozehrávce se k míči dostal domácí TOMÁŠ ULBRICH, navedl si míč do vápna a pravačkou ho poslal do sítě. Bez asistence.

33

Na pravé straně hřiště se nešikovně otáčel Freisler a píská se mu faul.

32

Máme za sebou víc jak půlhodinu hry. Jasně lepším týmem je domácí Písek. Bohemians se dopředu dostávají jen sporadicky. Jedinou branku dal z penalty Presl.

31

Domácí Benetka se uvolnil dobře na pravé straně hřiště a nacentroval do vápna. Centr byl sice hezký, ale nikdo ve žlutém se na něho nedokázal dostat.

30

Z pravé strany centroval do vápna Froněk, na středu ho nikdo netrefil a Presl byl následně v ofsajdu.

29

Domácí hrají v klidu na vlastní polovině hřiště.

28

Rohový kop rozehrával z pravé strany Běloušek, na středu vápna našel Benetku, který svoji hlavičku poslal nad branku.

27

Centr z přímého kopu byl hosty zblokován a bude se rozehrávat roh.

26

Přímý kop pro domácí tým z levé strany hřiště.

25

Dlouhý nákop mířil vpřed na Petříka, rychleji u míče byl brankář soupeře Kouba.

24

Presl narýsoval kolmou nahrávku dopředu pro své spoluhráče, ti s tím úplně nepočítali a míč končí na hostujících kopačkách.

23

Hostující Peričevič napadal moc důrazně a dopustil se faulu. Hrát tak bude domácí tým.

22

Hosté odkopli míč jen na polovinu soupeře a musí se znovu bránit.

21

Bohemians se dostali dopředu, kolmou nahrávku zkoušel Nárt, ale celou situaci si pohlídal obránce Běloušek.

19

Domácí sehráli pěknou kombinaci ve vápně, ale pak přišla jedna nepřesná nahrávka a bylo po akci.

18

K Ulbrichovi se odrazil míč na velké vápno a domácí hráč hned vystřelil. Jeho rána provětrala rukavice Kouby.

17

Vzápětí to z velké dálky zkusil Holý. Jeho dělovku si Kouba pohlídal a míč vyrazil.

16

Domácí Ulbrich se protáhl středem až k vápnu, jenže nechtěl vystřelit levou nohou, a tak nevystřelil vůbec.

14

Dlouhý míč dopředu mířil na Wermkeho, ten si nepohlídal ofsajdové postavení a rozhodčí okamžitě píská.

13

Centr mířil do vápna, kde se k akrobatickému zakončení dostal Presl, ale branku netrefil.

12

Roh pro domácí tým.

11

Domácí se zkusili dopředu dostat dlouhým nákopem. Ten však nikoho nenašel a na míči je soupeř z Prahy.

10

Hosté se snaží uklidnit hru, proto kombinují na vlastní polovině s brankářem Koubou.

9

9. PRESL - 1:0

9

K míči se postavil domácí ANTONÍN PRESL, který poslal míč sebevědomě k tyčce, brankář sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl.

8

Byla nařízena penalta. Po souboji ve vápně došlo k šlapáku jednoho z hostí na domácího Petříka, rozhodčí okamžitě ukázal na penaltový puntík.

7

Na levé straně se od soupeře uvolnil Froněk a hnal se dopředu, Lehovec ho musel stáhnout k zemi.

6

Nyní se hraje v klidu na středu hřiště. Na míči se střídají oba týmy.

4

Domácí Wermke se dostal ve vápně k zakončení. Z dobré pozice však branku Bohemians přestřelil.

3

Centr z přímého kopu letěl do středu vápna, kde si ho našel brankář Kouba.

2

Lehovec fauloval na pravé straně hřiště, přímý kop pro domácí fotballisty.

1

Bohemians Praha 1905 B

Pražští Bohemians působili v ČFL skupiny B. Tam skončili v nedokončené sezoně na devátém místě tabulky. Získali celkem 24 bodů se skóre 33:29. Nejlepší střelec týmu byl Pavel Osmančík, který vstřelil sedm branek. V prvním kole Letní ligy prohrálo béčko Bohemians 5:1 s plzeňským béčkem. Jedinou branku poraženého týmu vstřelil ve 47. minutě Ismar Begič z penalty.

Poslední tři zápasy

Bohemians B VS. Plzeň B 1:5
Bohemians B VS. Brozany 0:2
Bohemians B VS. Pardubice B 1:0

FC Písek

Fotbalisté Písku působili v ČFL skupiny A. V nedokončené sezoně skončili na třetím místě tabulky, když byli pozadu jen za Táborskem a béčkem pražské Sparty. V šestnácti zápasech získali 32 bodů se skóre 26:15. Nejlepší střelec týmu byl Tomáš Valenta, čtyřiadvacetiletý útočník se prosadil celkem sedmkrát. Písek v prvním zápase Letní ligy vyhrál nad Benešovem 4:2. Za vítězný tým se prosadil Valenta, Presl, Wermke a Hajdo.

Benešov VS. Písek 2:4
Vyšehrad VS. Písek 5:0
Písek VS. Vltavín 5:0
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V rámci druhého kola Letní ligy se utkají týmy Písku a béčko pražských Bohemians.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.