0:0

konec (0:0)

26.04.2020, 15:00 • Stadion Torpedo, Žodino • 6. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.12 2.76 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Několik dobrých šancí jsme v tomto zápase viděli. Gólmani byli úspěšní, neinkasovali, takže se oba kluby rozcházejí po bezbrankové remíze. Mnoho fotbalové krásy fanoušci sledující tento zápas neviděli. Například domácí Ramos měl jednu nebo dvě výborné šance, ale neproměnil je. (16:50:47)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 1:9.

90+3

90+3

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Sergej Tichonovskij (FC Ruch Brest). Za hodně zbytečný faul dostává druhou žlutou kartu hostující hráč.

90+3

Pravděpodobně poslední velká šance zápasu, hostující hráč pálil vysoko nad.

90+2

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde také došlo k faulu, který byl oceněný kartou.

90+1

Žlutou kartu dostává Andrej Chachaturyan (FC Torpedo Žodino).

90+1

Tři minuty se budou nastavovat.

90

To už probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase.

90

Centr se snesl před branku, ale obránce balon odhlavičkoval snadno daleko.

89

Brest pokračuje v aktivní hře, Migunov vybojoval rohový kop pro své spoluhráče.

88

Petrenko pálil z dobré pozice, jeho ránu zblokoval soupeř. Dobrá příležitost Brestu zůstala nevyužitá.

87

Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí Žodino se brání tlaku Brestu, který má momentálně převahu.

85

Ruch Brest se pokouší s blížícím se koncem vstřelit rozhodující branku v tomto zápase, zatím ale domácí obrana drží.

84

Hosté se pokoušeli o rychlý brejk, ale Diallo nedokázal zpracovat skákající přihrávku od spoluhráče.

83

Stepanov vybojoval vhazování na útočné polovině, zkoušel vyslat spoluhráče do šance, ale míč vybojoval soupeř.

81

Nechajev nyní podržel své spoluhráče. Proti střele z bezprostřední blízkosti vytáhl pohotový zákrok.

80

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, další roh pro Brest, střelecký pokus končí nad brankou.

79

Hostující celek se dostal do zajímavé pozice, Petrenko zakončoval, jeho rána byla zblokovaná nad branku. Rohový kop výraznější šanci nepřinesl.

78

Střídání v týmu FC Ruch Brest: ze hřiště odchází Pavel Sedko, přichází Artem Kontsevoj.

77

Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, mnoho gólových možností jsme neviděli.

76

Lipe Veloso byl po tvrdém souboji poblíž poloviny hrací plochy faulovaný. Míč budou mít jeho spoluhráči.

76

Útočného faulu se dopustil tým Brestu, domácí tak budou rychle rozehrávat poblíž půlící čáry.

75

Hosté rozehrávali volný kop na útočné polovině, ale do výraznější šance se tentokrát propracovat nedokázali.

73

Žodino po dlouhé době zkusilo něco vymyslet. Ustinov to zkoušel individuálně, ale jeho pokus o zakončení bylo nepřesný. Na balon nedosáhl.

73

Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, kde se hráči obou celků utkávají o balon.

72

Necelých dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, zatím jsme v tomto mači branku neviděli.

71

Střídání v týmu FC Torpedo Žodino: ze hřiště odchází Dmitryj Jusov, přichází Valerij Gorgačik.

69

Zajímavá střela hostujícího hráče. Vasiljev vypálil malý kousek nad branku.

68

Migunov centroval před branku, odkud pálil nepřesně Vasiljev.

67

Žlutou kartu dostává Denis Grechikho (FC Ruch Brest).

66

Střídání v týmu FC Ruch Brest: ze hřiště odchází Maxim Ciž, přichází Artem Petrenko.

65

Hostující brankář po nepříliš důrazném centru před svou branku raději ukryl míč v náruči.

64

Lipe Volosa před malou chvílí přišel na trávník a už mohl být gólovou přihrávku. Do velké šance poslal Ramose, který pokračuje ve festivalu neproměněných šancí.

62

Domácí fotbalisté hrají aktivněji, snaží se všechny útočné akce zakončovat. Ale mají problémy s přesností finální přihrávky. Další postavení mimo hru.

60

Střídání v týmu FC Torpedo Žodino: ze hřiště odchází Kirill Premudrov, přichází Lipe Veloso.

58

Registrujeme první střelu na branku ve druhém poločase, byl to Jusov, jehož hlavičku kryje brankář Brestu.

57

Romas měl další velkou šanci domácích. Byl sám před brankou, ale ránou z první poslal míč někam na tribunu.

57

Antilevski absolvoval tvrdý souboj se soupeři, který se dopustil faulu. Míč pro domácí.

56

Torpedo se usadilo na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Před brankou zůstal neobsazený jeden z hráčů, jeho zakončení končí mimo.

55

Bušma vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu soupeře.

55

Ve druhém poločase zatím střelu na branku neregistrujeme, navíc další akci hostů zastavil pomezní sudí pro postavení mimo hru.

53

Žlutou kartu dostává Sergej Tichonovskij (FC Ruch Brest).

52

Sledujeme klidnější pasáž hry, která se odehrává zejména na polovině hrací plochy. Domácí ani hosté se do výraznějších šancí nedostávají.

50

Úvodních pět minut hry ve druhém poločase ukázalo, že budeme sledovat velmi podobný fotbal jako v poločase prvním.

49

Brest se propracoval do zajímavé střelecké pozice, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

49

Žlutou kartu dostává Pavel Sedko (FC Ruch Brest).

47

Rohový kop pro hosty. První rána byla nepřesná, následně William trefil dobře postaveného brankáře soupeře.

46

Jednu změnu udělali trenéři v sestavě před druhým poločasem, střídal domácí kouč.

46

Střídání v týmu FC Torpedo Žodino: ze hřiště odchází Michajl Afanasjev, přichází Nikita Nikolajevič.

46

Šest střel na branku, které si rovnoměrně rozdělily oba kluby, jsme viděli v prvním poločase. Výraznější šanci jsme zatím neviděli.

45+1

45+1

V poklidném tempu se dohrává první poločas nepříliš atraktivního zápasu šestého kola Běloruské ligy.

45+1

Jednu minutu uvidíme navíc.

45

Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat k první části.

43

43. Gabriel Ramos a jeho šance.

43

Obrovská šance pro domácí, Gabriel Ramos zůstal před brankou volný, dostal dobrou přihrávku, ale ránou z první minul.

42

Diallo se propracoval do zajímavé střelecké pozice. Pálil nějakých dvacet metrů před brankou, ale prostor vymezený třemi tyčemi minul.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, zatím jsme sice nějaké šance viděli, ale na výraznější šanci čekáme.

38

Vasiljev to zkoušel středem hrací plochy individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale jeho pokus o střelu byl zblokovaný.

37

Nechajev byl připravený a na nepříliš důrazný pokus soupeře dokázal reagovat. Následně si poradil s další střelou z velké dálky.

36

Od své branky bude rozehrávat hostující brankář. Nachajev se rozhodl pro dlouhý výkop.

35

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.

34

Rohový kop pro hostující fotbalisty. Centr se snesl před branku, ale byl hodně nepřesný, takže fotbalisté v zeleném nedokázali vypálit.

34

Žlutou kartu dostává Nikita Stepanov (FC Torpedo Žodino).

32

Vypadá to, že Andronicův stav není vůbec dobrý, ke střídačce zamířila sanitka, a zdá se, že bude fotbalisté Brestu převezen do nemocnice k dalším vyšetřením.

31

Domácí to zkoušeli dlouhou přihrávkou za obranu soupeře, Antilevski nedokázal těžkou přihrávku od spoluhráče zpracovat.

30

Půlhodina hry je z tohoto zápasu pryč, aktivnější jsou hostující fotbalisté, kteří si vypracovali tři střely na branku.

29

Střídání v týmu FC Ruch Brest: ze hřiště odchází Gheorghe Andronic, přichází Sergej Tichonovskij.

28

Další práce pro domácího brankáře, se střelou z velké dálky si snadno dokázal poradit.

27

Migunov vystihl rozehrávku domácích. Míč připravil pro svého spoluhráče. Diallo však ve vyložené střelecké pozici minul vzdálenější tyč.

25

Andronic byl ošetřovaný na hrací ploše, na nějakou dobu se nehrálo. Po krátkém ošetření hra pokračuje dál.

24

Torpedo rozehrávalo rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit bez výraznějších potíží.

22

Ramos hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče před brankou, ale míč končí mimo hrací plochu. Gólman bude vykopávat od své branky.

20

Dvacet minut hry je pryč, střelecky je zatím aktivnější hostující celek, který vyslal na branku Torpeda dvě střely. Domácí vyprodukovali jen jednu,

18

Brest pokračuje v aktivní hře, ale znovu přišla přihrávka před branku ve špatném načasování. Hra je přerušená pro postavení mimo hru.

16

Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na hrací ploše.

16

Domácí Jusov to zkoušel individuálně, ale dostal se do nepříjemné pozice v souboji s obránci, takže míč rychle přenechal spoluhráčům.

15

Zajímavou akci domácích zastavil pomezní sudí, který odpískal postavení mimo hru. Rozehrávat tak bude hostující brankář.

13

Brest dál kombinuje na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Sedko však přišel o míč, a tak se do rychlého brejku dostali domácí. Žodino tak tak dokázalo brejk soupeře zastavit za cenu vhazování.

12

Hostující hráči se dostali znovu ke střele, ale i tentokrát si snadno poradil brankář.

10

Velkou šanci měli hosté. Vasiljev se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus kryje brankář Bušma.

8

8. Šance domácích.

8

Domácí se po autové vhazování probojovali ke střele. Jusov po centru spoluhráče zakončoval z první, míč netrefil přesně, a tak balon končí vedle branky.

7

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit na útočné polovině. Gólmani zatím mnoho práce neměli.

6

Hostující brankář musel předvést zákrok proti hlavičce soupeře. Domácí před brankou hlavičkovali, ale balon Nechajev celkem snadno získal.

4

Střelecký pokus byl zblokovaný na rohový kop. Následně Sedko centroval před branku, ale jeho pokus byl hodně nepovedený.

3

Hostující Vasiljev se pokoušel propracovat do střelecké pozice, vybojoval faul soupeře. Volný kop pro hostující celek.

2

Domácí vhazují na své polovině, míč dostali na útočnou polovinu, na které o něj znovu přišli. Hrát tak mohou fotbalisté Brestu.

1

Ustinov vybojoval autové vhazování pro své spoluhráče. Jeho celek pokračoval v akci, ale kolegové se do výraznější šance nedostali.

1

Utkání začalo, domácí hrají v bílém, hosté v zelenomodrém.

1

FC Torpedo Žodino: Bušma – Afanasjev, Antilevski, Bordačev, Chachaturyan, Premudrov, Ramos, Stepanov, Ustinov, Jašin, Jusov,
Náhradníci: Sjamuk – Alisejko, Gorgačik, Kaplenko, Leonovič, Nikolajevič, Šchenko, Lipe Veloso

FC Ruch Brest: Nechajev – Andronic, Diallo, Gajdučik, Grechikho, Ciž, Migunov, Rachmanov, Sedko, Vasiljev, William
Náhradníci: Stepanov – Antilevski, Bogomolskij, Kontsevoj, Morozov, Petrenko, Sadovskij,Sibilev, Tichonovskij

Rozhodčí: Chistov.

FC Torpedo Žodino
Domácím se zatím daří vstup do nového ročníku. Aktuálně mají na svém kontě deset bodů a společně s Vitebskem a Slutskem patří zatím mezi nejlepší trojici týmů v soutěži. V minulém kole sehráli remízu 0:0 s BATE Borisovem.

FC Ruch Brest
Nováček soutěže si zatím vede poměrně dobře. Na svém kontě má sedm bodů a patří jim jedenáctá pozice. V minulém kole navíc přišlo, po třech nepříliš dobrých výkonech, vítězství za tři body. Jedinou brankou ze začátku druhého poločasu, Sedka, porazili FC Minsk. Ruch zatím patří mezi nejméně střílející týmy, když doposud vstřelili dvě branky a stejný počet branek také obdrželi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.